درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

نصب این ضخامت اضافه از آپشن هایی است که باعث تاخیر در سرقت به مدت بیشتری می شود و امکان سرقت از سازه ها با این آپشن به صفر نزدیک تر خواهد شد. برای بازکردن درهای ضد سرقت حتما نیاز است که کلید اصلی درب ضد سرقت باشد.بر خلاف درب های معمولی درب های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب متصل نشده و با بهره گیری از قفل ها و ساختار گاو صندوق ها ، درب های ضد سرقت از چندین نقطه به چهارچوب متصل میشوند که این خود از ویژگی های منحصر به فرد درب های ضد سرقت میباشد . همچنین این دربهای آکوستیک دارای ۲ سال ضمانت میباشد و تا ۹۰ درصد از ورود سر و صدا به داخل ساختمان جلوگیری میکنند. در اطراف درب های ضد سرقت از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده شده است. یکی از روشهای تبدیل درب به عایق ضد صدا، استفاده از یک ورق فوم با ضخامت ۳ تا ۴ اینچ از جنس تخته فیبر عایق صدا و متصل نمودن آن به درب معمولی اتاق یا ورودی آپارتمان است.

یکی از روش های جلوگیری از عبور سر و صدا، آکوستیک کردن درب ساختمان میباشد. یکی از به بهترین گزینهها در این هنگام، استفاده از درب ضد صدا میباشد. از دیگر دربهای داخلی که بسیار پر استفاده میباشند درب ضد آب یا همان درب ABS است. به این قفل ها اصطلاحا مولتی قفل اطلاق می شود که به زبانه های قفل درب ضد سرقت ۶ زبانه دیگر اضافه می نماید.همچنین نصب قفلهای چنگکی و یا قفل های گاوصندوقی نیز بر استانداردهای امنیتی هر درب اضافه خواهد نمود. البته میتوان از دربهای دیگری با روکش پی وی سی و یا دربهایی که با رزین روکش شدهاند هم به عنوان درب سرویس استفاده نمود اما بهترین گزینه برای این مکانها همان درب ای بی اس است. باز هم این کارها موجب امنیت کامل برای منزل شما نمی شود اما تا حد زیادی از ورودی سارقان به منازل جلوگیری می نماید. آستانه استیل که روی پاخور درب نصب می شود سبب می شود تا کثیفی هایی که به دلیل رفت و آمد در پاشنه درب باقی می ماند، دیگر وجود نداشته باشد. چهارچوب این درب ها از ورق استینلس استیل به ضخامت یک و نیم میلی متر و عرض هفت سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ ساخته می شود.

قیمت درب استیل نسبت به سایر دربها گران تر می باشد. قیمت درب اتاقی چوبی نیز از این قانون مستثنی نمیباشد. درب آکوستیک یا درب عایق صدا برای مکان هایی که نیاز به سکوت کامل و مطلق باشد استفاده میشود زیرا این درب ها از روکش های عایق صدا ساخته شده اند و قیمت این درب ها بستگی به کیفیت درب و مواد به کار رفته در آن دارد. ضخامت ورق به کا رفته در آن بیش از یک میلی متر است که خود گویای امنیت و استحکام این نوع درب هاست. برای نصب حتماً باید از یک نصاب درب ضد سرقت کمک بگیرید تا درب به درستی نصب و رگلاژ شود. قبل از خرید درب ضد سرقت لازم است با مشخصات آن آشنا شوید . ولی اگر خرید درب عایق صدا برای شما مشکل و پر هزینه است می توانید دربهای معمولی خود را به درب آکوستیک تبدیل نمایید. مهمترین مرحله در آکوستیک کردن دربها استفاده از عایق صوتی مناسب و درزگیری دربها در محل تقابل درب با چهارچوب است. این گونه میتوانید بهترین مدلهای درب را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. از دیگر دربهای داخلی ساختمان که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از مهم ترین ارکان ساختمان به شمار میرود درب اتاقی است.

مهم ترین مسئله که باعث شد تولید درب ضد سرقت در ترکیه به سرعت شروع به کار نماید. تا چند سال گذشته از انواع درب چوبی به عنوان درب ورودی ساختمان ها و آپارتمان ها استفاده می شد. مقاومت بسیار بالای دربهای ام دی اف و استفاده از روکش پی وی سی و روکش چوب و رنگ پلی استر از مزایای درب MDF میباشد. استفاده از رنگ پلی اورتان هم باعث شده مقاومت درب در برابر رطوبت افزایش یابد. اما قیمت درهای ضد سرقت ترک، ایرانی و چینی هم ثابت نیست و بسته به کیفیت مصالح و یراقآلات و نیز ساختارشان میتواند متفاوت باشد. با این همه کسانی هم هستند که آن قدر قیمت بالا می گذارند که حتی سال به سال نیز نیاز به تغییر قیمت ندارند! دربهای ضد سرقت ایرانی باکیفیتی نیز در دسترس هستند که قیمتشان از نوع ترک بسیار کمتر است. دربهای ضد صدا یا همان عایق صدا که از نام آن کاملا مشخص است، عایق بسیار خوبی برای سر و صدا میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید