درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

ما مخالف بستن درها و جلوگیری از واردات هستیم چون معتقدیم با اینکار نه تنها تولید کننده داخلی قویتر نشده و محصول با کیفیتری تولید نخواهد کرده بلکه صرفا مصرف کننده است که ضرر خواهد کرد. از همین رو لازم است که تولید کننه های ایرانی تغییراتی در نگرش و خطوط تولیدشان ایجاد کنند تا بتوانند در بازار رقابت کنند مگر اینکه انتظار داشته باشند مانند خودرو سازان که حقیقتا لابی پرنفوذی دارند برای آنها هم محدودیت واردات ایجاد شود و در این بین فقط و تنها فقط مصرف کننده است که مجبور خواهد شد با قیمت بالاتر محصول بی کیفیتری بخرد. این نوع درب ها در کشور ترکیه تولید می شود و به لحاظ بالا بودن کیفیت، قیمت آن نیز به طبع بالا می باشد .البته نسبت به مدل ایتالیایی خود ارزان تر می باشد.استحکام و دوام بالای درب ضد سرقت ترک باعث شده تا در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم باشد .این نوع درب ضد سرقت ترک دارای یک پنل ویا اسکلت فولادی ست که ما بین دو ورقه فولادی دیگر قرار می گیرد.وجود پین های فولادی در چند قسمت درب و اتصال آن به چهار چوب باعث شده تا ساختاری غیر قابل نفوذ ایجاد شود.

در داخل درب ضد سرقت دو نوع متریال قرار دارد و قطعات و لوازم و یراق آلات مختلفی در ساختار آن استفاده شده اند تا در نتهایت به یک ساختار امن برسد. قفل درب ضد سرقت داف در بین قفل های مطرح قرار دارد و در تولیدی های درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر کیفیت و ساختار همتراز قفل کاله است و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی شده و ظاهری همانند قفل کاله دارد ولی از نظر ایمنی و آلیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تأیید بوده و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد و نحوه تعویض قفل درب ضد سرقت در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد. البته تنها سارقین بسیار ماهر می توانند بدون آسیب به عملکرد قفل ، مغزی آن را تعویض کنند. از درب ضد سرقت فلزی برای اتاق خواب سرویس بهداشتی و حمام، برخی از کارخانه ها استفاده می شود. رویه های مختلفی که بر روی درب ها به کار میرود (راش، بلوط، گردو و …) رویه هایی هستند که معمولا بر روی اکثر درب های ضد سرقت از آن ها استفاده می شود.

علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا میتوان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز کرد. درب های امنیتی ضد سرقت و ضد حریق را از ما بخواهید. انواع مختلفی از درب ها در تنوع رنگی و کیفیتی و قیمت متفاوت در سایت درب کالا موجود می باشد که به راحتی می توانید با اطلاع از قیمت نیاز خود را بر طرف نمایید و با اطلاع کامل از مشخصات درب مورد نظر خود را خریداری کنید. برای یافتن و پی بردن به این دلایل حتما با ما همراه باشید تا به طور کامل با مقوله ویژگی های این نوع درب ساختمانی آشنا شوید حتما به بخش های جالبی خواهیم رسید و مطمئن هستم که این مطالب و این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود که سطح اطلاعات عمومی شما را درمورد درب ضد سرقت بالا میبرد و از این به بعد وقتی کسی اسم درب ضد سرقت را که ببرد شما سیر تا پیاز جزئیات و کارکرد آنرا به فرد مقابل توضیح میدهید و مو به مو از ویژگی های مثبت درب ضد سرقت میگوئید و فرد را در خرید آن قانع میکنید و افراد را راغب میکنید که برای حفظ و ایجاد امنیت حتما درب ضد سرقت بخرند فرقی نمیکند که درب را برای چه مکانی استفاده میکنید میخواهد منزل باشد و یا اتاق مدیر عامل و یا یک اداره و شکرت دولتی همه مکان ها وفضاهای صنعتی و تجاری میتوانند از نعمت وجود آنها بهره ببرند ویک لایه امنیتی بسیار قوی را ایجاد کنند.

درب ضد سرقت چیست؟ قفل در ضد سرقت یکی دیگر از عوامل تعیین کیفیت این نوع دربهاست، مقاوم بودن قفل موجب ناتوانی سارقین در برابر باز کردن درب خواهد شد، قفل دربهای ضد سرقت علاوه بر اینکه باید از متریال خوبی ساخته شوند، باید ساختار با کیفیتی نیز داشته باشند تا از نظر مهندسی ایمنی لازم را داشته باشد. قفل های مورد استفاده در درب های ضد سرقت اصل از مقاوم ترین و جدید ترین محصولات بازار می باشند. مرکز فروش درب ضد سرقت چینی کجاست ؟ هم اکنون این مجموعه تولیدی با نام درب مسلح تهران تمرکز اصلی اش طراحی و تولید انواع درب ضد سرقت ایرانی میباشد که برای احترام به حق انتخاب مشتریان در مجموعه فروشگاه ها و نمایندگی های خود محصولات وارداتی از کشورهای ترکیه و چین را هم به فروش میرساند. میزان محبوبیت تولیدات ترکیه در بازار ایران بالاتر از محصولات داخلی است و چینی ها هم با اختلاف بسیار در انتهای جدول تقاضای خریداران قرار گرفته اند. اگر شما در شهرستان ها میخواهید خرید درب ضد سرقت را انجام دهید میتوانید این اطلاعات را از سایتهای مختلفی که اقدام به معرفی و تشریح آنها میکنند کسب کنید یا از فروشندگان محلی اطلاعاتی را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید