درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

ساخت درب ضد سرقت ایران معمولا الگو گرفته از نوع ترک است که قبلا فقط در داخل مونتاژ میشد و طرح هایی مشابه آن دارد ؛ این نوع دربها در کارخانه های بزرگ و یا درکارگاه هایی در اطراف استان تهران ، مشهد ، اهواز ، تبریز ، اردبیل و اصفهان با رعایت استانداردهای روز اروپا و جهان ساخته می شوند . با توجه به نیاز روز افزون صنعت ساختمان به این محصول ، شرکت کیمیا در سال ۱۳۸۸ خط تولید و مونتاژ درب های ضد سرقت را در تهران راه اندازی نموده است و بدین ترتیب این امکان را ایجاد کرده که با توجه به حجم بالای تقاضا برای درب های ضد سرقت پاسخگوی این نیاز با زمان تحویل مناسب باشد . با ورود درب ضد سرقت به ایران ملک سازان با توجه به استقبال از این نوع درب بر اساس مزایای آن اقدام به استفاده از این درب به جای درب معمولی در ساختمان ها نمودند که امروزه شاهد بیشترین میزان استفاده از درب ضد سرقت به صورت درب داخلی ساختمان و یا درب های ورودی هستیم. شرکت روماک با استخدام بهترین طراحان، اقدام به ساخت انواع درب نموده است و با ابداع در ضد سرقت تمام چوب قدمی بزرگی در این حوزه برداشتند.

این درب در جهان با استقبال و فروش بسیار بالایی همراه می باشد اما در ایران نیز با ورود درب ضد سرقت که اوایل این درب ها وارداتی بودند مورد استقبال زیادی قرار گرفتند که این استقبال سبب شد شرکت های مختلفی اقدام به راه اندازی خط تولید درب ضد سرقت در ایران نمایند. برخی از این سیستم ها شامل قفل های کارتی، قفل های چشمی و نیز قفل های اثر انگشتی هستند که هر کدام دارای هشدار های مخصوص به خود می باشند و ازامنیت درب و نیز ساختمان محافظت می کنند. یکی از مهم ترین یراق آلاتی که در درب ضد سرقت وجود دارد قفل شب بند برای شب ها و هنگام خواب تعبیه شده و دارای یک زنجیر می باشد و فقط کافیست که شما چفت آن را فشار دهید تا قفل شود و هیچکس نمی تواند به داخل وارد شود حتی اگر کلید هم داشته باشد. به این خاطر است که درب ضد سرقت بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد حتی اگر بهترین درب ضد سرقت هم باشد و بسیار نفوذ ناپذیر هم باشد و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد.

همچنین اگر درب های معمولی پاسخگوی نیاز شما نیستند و با توجه به محل نصب لازم است تا درب مورد نظر شما در اندازه های خاصی تولید شود حتما با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهیم. این سیستم های ایمنی دارای انواع مختلفی هستند و نیز ویژگی های متفاوتی را دارند و هر یک میزان امنیت خاصی را برای درب ها فراهم می کنند. در دو طرف درب ورقه هایی از فلز و یا آلیاژ فلز که دارای مقاوت زیادی باشد قرار داده می شود و روی آن با چوب های ورقه های ام دی اف و یا رنگ ها پوشانده می شود تا زیبایی و جلوه ی درب حفظ شود. رویه این درب ها هم معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند. زیرا مرغوب ترین و بهترین درب ضد سرقت حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد.

این پشم سنگی که در درب های ضد سرقت استفاده می شود هم سبب می شود تا فلزاتی که در درب استفاده شده در برابر آسیب ها و قارچ ها ایمن بمانند و درب ضد سرقت را دارای خاصیت عایق می کند به این صورت که درب های ضد سرقت می توانند مانع از عبور صدا و یا حتی هوا شوند و باعث حفظ دمای مکان ونیز آرامش بیشتر شوند. یکی از مهم ترین اجزای درب های ضد سرقت ایرانی، ترک و چین قفل آن است اگر قفل استفاده شده در درب از امنیت کافی برخوردار نباشد حتی اگر بهترین جنس درب ضد سرقت خریداری شده باشد بازهم خانه شما در امنیت نخواهد بود، پس اهمیت آن را نادیده نگیرید و بهترین نوع را برای درب خود انتخاب کنید بعضی از افراد نیز فکر می کنند با نصب قفل ضدسرقت بر روی درب های معمولی نیز می توانند امنیت درب را افزایش دهند ولی بهتر است بدانید امنیت درب به فاکتورهای زیادی وابسته بوده و فقط نوع قفل نمی تواند امنیت درب شما را تضمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید