درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

در این حالت به راحتی همانند سایر درب های قدیمی می توان با استفاده از کارت های تلفن ، عابر بانک ویا فیلم های رادیولوژی درب را باز کرد. اما مجموعه از یراق آلات جانبی هم برای درب ضد سرقت وجود دارد که بودن آنها کمک خیلی خوبی را به ما میکند مثلا چشمی درب زمانی که شخصی درب میزند شما میتواند ابتدا از طریق چشمی وارسی کنید که چه شخصی پشت درب است و در صورت وجود نداشتن مشکل درب را برای وی باز کنید. در حال حاضر بسیاری از مدلهای پرفروش بازار، در انبار آرسان درب بصورت دپو وجود دارد. در خبرهای بسیاری خواندهایم که سارقان با شکاندن دربهای ضد سرقت وارد اماکن تجاری و خانهها شدهاند و به دزدی یا آسیبهای جسمی و جانی دست زدهاند. درب ضد سرقت به دلیل داشتن مزایای بسیاری چون غیرقابل نفوذ بودن در برابر سرقت، جلوگیری از درز آتش از داخل به بیرون یا بالعکس، عایق صوتی و گرد و غبار، حشرات مضر و مزاحم و … همچنین استقامت دربهای فلزی ضد سرقت با اتصال به چهارچوبهای فلزی چند برابر دربهای چوبی ضد سرقت شده و بهطور جدی به سد راه سارقان و دزدها تبدیل میشود.

قفل درب ضد سرقت ؛ این روزها در اکثر ساختمان های نوساز از درب ضد سرقت به عنوان یک سیستم امنیتی استفاده میشود . قطر درب های های معمولی به طور معمول 5 و قطر درب های ضد سرقت معمولا 7 سانتی متر می باشد. درب های ضد سرقت داخلی از کیفیت بدی برخوردار نیستند که شاید بسا در تلاش برای نزدیک تر شدن به درب های درجه اول دنیا باشند. جایی که شما می توانید با فروشندگان واسطه کار و البته نمایندگی های برندهای مختلف رو در رو صحبت کنید و از آن ها اطلاعات محصولاتی که ارائه می دهند را دریافت کنید. رویه های 10 میل وارداتی و ساخت شبکه کشی فلزی در داخل ایران این امکان را برای ما فراهم کرده است که مشتریانی که تمایل به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت دارند بتوانند از محصولات شرکت دُرسام بدون هر گونه تخریبی استفاده کنند. در حال حاضر بیشترین درب موجود در بازار ایران از کشور های ترکیه و چین وارد ایران شده اند که در سالهای اخیر با وارد نمودن قطعات درب های ضد سرقت در ایران،شرکت های ایرانی هم موفق به ساخت اینگونه درب ها با کیفیت قابل مشاهده ای شده اند. در مراحل نصب نیز درب های ضد سرقت چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از 1 یا 2 ساعت زمان بر نخواهد بود.

اما در مقابل دربهای چوبی با وجود لایهها و قفلهای چند زبانه باز هم توان ایستادگی در برابر صدمات و فشارهای ابزار فولادی را ندارند. دربهای ضد سرقت فلزی به خوبی این ویژگی را دارند و میتوان با نصب قفلهای چند زبانه راههای ورود سارقان را مسدود کرد. همچنین افزایش ضخامت درب باعث عایق تر شدن آن نسبت به صوت و حرارت، نیز می شود. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر افزایش می یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت شده و از استانداردهای ویژه کیفیت این گونه درب ها برخوردار می گردد. اگر شما هم به دنبال انتخاب مطمئنترین نوع درب ضد سرقت هستید مطالعه این مقاله پاسخی برای همه سوالهایتان است. اگر یک درب ضد سرقت از جنس فلز باشد آیا سارقی امکان شکستن آن را دارد؟

اما نکات متعددی در خرید دربهای ضد سرقت وجود دارد که باعث ایجاد تردیدهای گوناگون برای تشخیص بهترین جنس درب میشود. ضخامت درب یکی از عواملی است که باعث بالا رفتن استحکام درب و در نتیجه امنیت منزل می شود. اتصال به لولاهای فولادی و متعدد یکی دیگر از امتیازهای دربهای ضد سرقت فلزی است. این امر منجر می شود تا از ایجاد صدا به هنگام بستن درب جلوگیری شود. خوشبختانه راههای بسیاری از جمله نصب دربهای ضد سرقت تا حد قابل توجهی از بروز انواع سرقتها پیشگیری میکند. درب ضد سرقت و درب معمولی در ضخامت و قطر درب نیز با یکدیگر متفاوت هستند. درب معمولی و درب ضد سرقت در بحث امنیت، تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند. گارانتی درب ضد سرقت با یراق آلات و قفل است و مشتری در زمان خرید، درب ضد سرقت با گارانتی تحویل میگیرد. درب ضد سرقت تولیدی توسط مجموعه ایرانیان علاوه بر دارا بودن معیارهایی که تا کنون ذکر شد، با داشتن سه پین امنیتی فولادی، مقاومت بالایی را در برابر ضربات سنگین از خود نشان می دهد. و دیگر با خیال آسوده می توانید سفر کرده و منزل خود را به مدت طولانی، بدون دغدغه رها کنید. قدرت و کیفیت ساخت استراکچر هر مقدار بیشتر باشد امنیت درب به همان اندازه بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید