درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

پس این دربها در مقایسه با درب معمولی ایمنتر است. همچنین در طراحی و زیبایی بصری این دربها دقت بسیاری شده است. تفاوت دیگر در ظاهر این گونه درب ها میباشد که چهارچوب درب های ضد سرقت ترک اختلاف سطح بیشتری بین سطح بیرونی چهار چوب و لنگه درب نسبت به نوع چینی خود دارند و همچنین لولا های درب ضد سرقت ترک از قابل مشاهده بوده که در درب های ضد سرقت چینی لولا ها به صورت مخفی میباشد و دیده نمیشود در ضمن لولا ها در درب های ضد سرقت چینی و ترک با یکدیگر متفاوت میباشد.از دیگر تفاوتها میتوان به مشخصات فنی آنها اشاره نمود. درست است که این دربها نمیتوانند مانع چنین دستبرد برنامهریزی شوند اما میتواند کمی آن را به تأخیر بیندازد و یا حداقل یک مانع خوب محسوب میشود. • باید حداقل ۳ لولا داشته باشد. درب اتاقی و داخلی میتوانند از جنس های مختلفی ساخته شده باشند مانند mdf یا hdf که بستگی به شرایط محل نصب شما باید یکی از گزینه های موجود را خریداری نمایید. هوای موجود در شبکه های آهنی موجود در بین ورقه های فولادی موجب شده این درب ها یک عایق صوتی مناسب نیز باشند.

اگر این قسمت در دسترس سارق نباشد، نمیتواند با اهرم کردن درب را بشکند. در طراحی این دربها، قسمت لولاها در داخل و سمت آپارتمان قرارگرفتهاند و این امر مانع از بیرون آمدن درب از جا میشود. بهعنوانمثال رویه بعضی از این دربها را در کوره به رنگ طبیعی چوب درمیآورند. ضمن اینکه کار اطفاء حریق را برای آتشنشانان مشکل میکند. اما خط تولید اینگونه دربها در حال حاضر در کشور فعال نیست و واردات نمونههای خارجی آن هزینهی بسیار بالایی دارد ضمن اینکه با سرویسدهندههای داخل ایران نیز سازگاری ندارند. این موارد کمک می کند تا محصول مورد نظر با نیازهای افراد سازگاری و مطابقت بیشتری داشته باشند. به این صورت که نمیتوان قفل در را باز نمود و این یک مانع خطرناک برای خروج افراد داخل خانه است. مشخصا در هر جایی که زندگی کنید سارقین منطقه هم به روز هستند و در کمین های خودشان قطعا خانه ها و قفل هایی را مورد هدف قرار می دهند که می دانند فرسوده و قدیمی هستند و امنیت لازم را ندارند . جالب است بدانید در بررسی پروندههای سرقت از خانهها، مواردی دیده میشود که سارقین به پرخطرترین و سختترین روشها سعی کردهاند کارشان را به پایان برسانند؛ اما شواهد دیگری نشان میدهد که در اکثر مواقع دزدها به منظور هدر ندادن زمان و کم کردن استرس دزدی، راحتترین روش را انتخاب میکنند (یعنی خانههایی که کمترین تجهیزات ورود غیرمجاز به منزل را دارند).

خیلی مواقع با این سوال مواجه می شویم که چرا درب ضد سرقت استفاده کنیم؟ • بهتر است ضخامت این دربها بیشتر از ۱.۵ میلیمتر باشد. • وزن این دربها نباید کمتر از ۸۰ کیلوگرم باشد. این دربها قابلیت ثبت وقایع را ندارند و نمیتوان آن را از طریق نرمافزار کنترل کرد. دربهای ضد سرقت هوشمند را میتوان از راه دور کنترل کرد. البته این به معنی بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست. هر دو این قفل ها ساخت شرکت کاله ترکیه با ضمانت پنج ساله می باشد. وب سایت ها با محدودیت های مکانی مواجه نیستند و به همین دلیل می توانند تصویری از تمام درب ها را در خود داشته باشند. درب چوبی که از گران ترین و شیک ترین مدل های درب در بازار می باشند بیشتر به عنوان درب لوکس و لاکچری شناخته می شوند. به دلیل مقاومت بالای چهار چوب های فلزی در برابر ضربه، برای درب های ورودی ساختمان از چهار چوب فلزی استفاده می شود. معمولا برای روکش این درب ها، از MDF چوب طبیعی استفاده می کنند که در مقایسه با روکش های مصنوعی با کیفیت تر بوده ولی قیمت بالاتری دارند.

بنابراین استفاده از دزدگیر و سنسورهایی مثل سنسور مگنت درب و پنجره مقرونبهصرفه است و امکانات بیشتری نسبت به این دربها دارد. حتی اگر تنها از مگنت درب و پنجره استفاده کنید باز هم امنیت بیشتری به همراه دارد. روکش درب ضد سرقت از جنس فلز است و مقاومت بسیار بالایی دارد. درب ضد سرقت در مقابل حرارت بالا مقاومت زیادی دارد و میتوان گفت عایقهای خوبی در مقابل صدا، انرژی سرما و گرما محسوب میشوند. بعضی از تولیدکنندگان درب ملامینه، دور تا دور درب را با ورقهای ضد آب میپوشانند که باعث افزایش مقاومت درب ملامینه در برابر رطوبت و جلوگیری از پوسیدگی درب میشود. بعضی از انواع آنها دارای سنسورهای هشدار هستند تا اگر کسی بخواهد با شکستن درب وارد شود با ارسال پیام به تلفن همراه صاحبخانه، اطلاعرسانی کند. درب ضد سرقت نمیتواند برای شما گزارش تهیه کند یا در صورت ورود غیرمجاز به شما پیام ارسال کند. میتوان تنظیمات را به گونهای انجام داد که به محض باز شدن در و یا پنچره دزدگیر منزل، صدای آژیر را با صدای زیاد در خانه منتشر کند و یا هیچ صدایی منتشر نشود و تنها یک پیام هشدار بر روی تلفن خود دریافت کنید تا با پلیس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید