درب ضد سرقت چیست و انواع آن کدام است

شما برای خرید درب و یا استفاده از خدمات نصب، تعمیر و رگلاژ درب میتوانید با راسان درب تماس بگیرید. این دربها با اینکه زمان کوتاهی است که وارد بازار ایران شده است، به سرعت توانسته جای دربهای قدیمی را بگیرد و این هم حاکی از امنیت و ظاهر شیک و زیبای این درب است. در شرایطی است که درب ضد سرقت را قفل کرده باشید که در این صورت کار سخت تر میشود چون حتما باید یک فرد حرفه ای قفل درب ضد سرقت را باز کند که البته این کارنیز به راحتی انجام نمیشود و زمان بر است و از عهده هر کسی هم بر نخواهد آمد. قطعا هر یک از این شرایط نیاز به درب خاصی متناسب با آن شرایط و البته با قیمت متفاوت با سایر شرایط دارد. در صورتی که چارچوب درب امنیتی مناسب نباشد امکان دیلم کردن آن و ورود از طریق خم کردن آن وجود دارد. در نهایت این که توصیه می کنیم رای خرید درب ضدسرقت حتما به سراغ شرکت های معتبر و با سابقه ایی بروید که در بازار وجود دارند و جواب پس داده اند.

دربهای ضد سرقت چینی دارای کیفیت های متفاوتی هستند اما آن دسته از درب های ضد سرقتی چینی که تا کنون وارد ایران شده اند کیفیت مطلوبی نداشته اند به همین دلیل عموما توصیه نمی شوند. درب ضد سرقت از پرطرفدارترین محصولاتی است که در بازار این محصولات به فروش می رسد. ساختار درب ضد سرقت به طور معمول از کلاف فلزی، کمربندهای فلزی و صفحه ی فولادی تشکیل شده است. درب امن تولید کننده انواع درب ضد سرقت فلزی، چوبی و استیل در ایران است که محصولات خود را با ارزان ترین قیمت به بازار عرضه می دارد. یرق آلات معمولا از آلیاژهایی نظیر برنج و استیل و.. درب لابی ساخته شده از چوب طبیعی راش و گردو بهترین انتخاب برای درب ورودی لابی میباشد. درب ضد سرقت به دربهایی گفته میشود که دارای ساختار و استانداردهای خاصی است که رعایت این موارد منجر به ایجاد امنیت بسیار زیاد برای ساختمان میشود. درب لابی چوبی و شیشه خور از محبوبترین مدلهای درب ضد سرقت لوکس در ساختمان به شمار میرود.

قفل در ضد سرقت یکی دیگر از عوامل تعیین کیفیت این نوع دربهاست، مقاوم بودن قفل موجب ناتوانی سارقین در برابر باز کردن درب خواهد شد، قفل دربهای ضد سرقت علاوه بر اینکه باید از متریال خوبی ساخته شوند، باید ساختار با کیفیتی نیز داشته باشند تا از نظر مهندسی ایمنی لازم را داشته باشد. این دربها به دلیل اینکه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشوند و در معرض رطوبت و نور خورشید قرار میگیرند باید دارای جنس با کیفیت و مقاوم در برابر رطوبت و سایر عوامل محیطی باشند. دربهای ورودی به عنوان اولین عنصر هر ساختمان در نظر گرفته میشوند. این درب از نظر ابعاد از دربهای آپارتمانی بزگتر میباشد و معمولا از درب با سایز بیش از یک و نیم لنگه به عنوان درب لابی استفاده مینمایند. عمده چوب مصرفی در دربهای امنیتی چوبی روس می باشد؛ در بازار چوب روسی با سه نام نراد، یولکا و ساسنا فروخته می شوند که از گونه های مختلف درختان کاج و صنوبر هستند. در واقع مهمترین بخش آن همین ورقه ی فولادی است که توسط چوب یا MDF پوشانده شده است.خوشبختانه طرح ها و رنگ های متنوعی دارد که می توانید آن را با هر دکوراسیونی ست کنید. شما در سایت درب کالا می توانید از قیمت درب ضد سرقت قبل از خرید و حضور فیزیکی در محل اطلاع داشته باشید تا خرید مناسبی کنید.همچنین شما می توانید با جستجو از بین درب های ضد سرقت نامحدود در سایت انتخاب درستی داشته باشید و تمامی ویژگی های آن را قبل از خرید اطلاع پیدا کنید.

همچنین می توانید از چشمی های دیجیتال استفاده کنید که امکان ضبط تصویر را به شما خواهد داد. ضربه، برش و استفاده از اسید برای باز کردن قفل، روش های معمولی هستند که سارقان از آن ها استفاده می کنند. دربهای ضدسرقت انواع مختلفی دارد و برای خرید باید به کیفیت و جنس و نوع آن خیلی دقت کنید با خرید کردن از شباک صنعت خیالتان راحت میشود چون خرید شما را تضمین میکند و خرید آسوده و مطمینی خواهید داشت. در ضدسرقت ترک دارای 4 لولا است که امکان رگلاژ کردن آن وجود دارد. در اینجا منظور از درب ضد سرقت مناسب، دربی است که هم از نظر قیمت با بودجه ای که شما در اختیار دارید تناسب داشته و در ضمن، امکاناتی که به آن نیاز دارید در درب انتخاب شده وجود داشته باشد. اندازه درب ضد سرقت ترک و ایرانی طبق همین موارد تاثیر خاصی بر شرایط نصب ندارد اگرچه نصب و حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می باشد و نصب این نوع درب ها نیازمند استفاده از نصب های مجرب می باشد که شرکت درسام از این ویژگی برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی های ساختاری این است که چارچوب آن ها از فلز مقاوم است که در چارچوب پشتی به فریم درب جوش داده می شوند و امکان استفاده از دیلم یا هرگونه وسیله ی دیگری علیه آن را خنثی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید