درب ضد سرقت |

معمولا برای روکش این درب ها، از MDF چوب طبیعی استفاده می کنند که در مقایسه با روکش های مصنوعی با کیفیت تر بوده ولی قیمت بالاتری دارند. البته ابزار ها و وسائل دیگری هم هستند که به روی درب های ضد سرقت نصب می شوند از این دسته وسائل می توان به نرده ها، آلارام های هشدار دهنده، زنجیر های مقاوم، چشمی و یا روزنه و پیچ لولا و … از جمله ی این الارام ها می توان به هشدار باز بودن درب، هشدار های نتیجه ی فشار و یا جا به جایی به روی درب و … در صورتی که افراد اقدام به باز کردن پین های لولا کنند این پیچ لولا مانع از باز شدن درب خواهد شد. با این راهکار، هم قادر خواهید بود یک محصول با کیفیت و درجه یک را بدون خارج شدن از منزل، خریداری کنید. زیرا مرغوب ترین و بهترین درب ضد سرقت حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد. این یک قانون کلی و نانوشته است که هر شرکتی که محصولاتی با کیفیت ارائه می کند، در مورد ضمانت محصول خود شک و دودلی ندارد؛ زیرا می داند درب ضد سرقتی که به دست مشتریان خود رسانده است تا سالیان دراز می تواند بدون هیچ مشکلی امنیت را برای ساکنان یک آپارتمان ایجاد کند.

در مقایسه درب های فلزی و چوبی می توان به این نکته اشاره کرد که درب فلزی از استحکام و امنیت بسیار بالاتری برخورد بوده و همچینین مانع از ورود هرگونه صوت، گرما و سرما به منزل شما خواهد شد. اما در مکان هایی مانند کارخانه ها و کارگاه های خارج از شهر که سارقین امکان تخریب درب را به راحتی دارا هستند باید از درب های ضد سرقت با ویژگی های خاص استفاده کرد تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن سازند. الارام ها یک سری هشدار برای کاربران درب های ضد سرقت می باشند که مواردی که به امنیت درب های ضد سرقت آسیب وارد خواهند کرد را عنوان می کنند. استفاده از این ورق ها علاوه بر تامین امنیت منزل، موجب جلوگیری از نشست درب و خروج درب از رگلاژ می شوند. پس هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به اینکه از چه قفلی استفاده شده توجه لازم را داشته باشید. و با توجه به مقاومت خوب این مواد میتوان طرح ها و نقشهای دلخواه را با دستگاههای CNC روی محصول تراشکاری کرد.به گونه ای که از مقاومت آن کاسته نشود .

درب های ضد سرقت با روکش شیشه ای از ترکیب MDF و شیشه ضد سرقت تشکیل شده که حتی مشتریان می توانند با استفاده از چاپ سیلک رنگ زیر شیشه رو هم به طور دلخواه خودشون تغییر دهند. معمولا برای مقاوم سازی و جلوگیری از نفوذ به داخل ساختمان، داخل لنگه درب ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود. درب ضد سرقت به دلیل ساختار متفاوت نسبت به سایر مدل های درب ورودی دارای مقاوم تر و امنیت بسیار بالاتری هستند. درب های ضد سرقت این قابلیت را دارند که می شود سطح امنیت آن ها را افزایش داد به این صورت که اجزای امنیتی و نیز سیستم های ضد سرقت را در انواع مختلف می توانیم به روی آن ها نصب کنیم. در درب های ضد سرقت ساختمانی که این گونه درب ها معمولا در فضای بیرونی قرار می گیرند برای اینکه امنیت درب افزایش یابد چشمی ها و نیز در کوب را به روی درب قرار نمی دهند. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر افزایش می یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت شده و از استانداردهای ویژه کیفیت این گونه درب ها برخوردار می گردد.

لنگه درب وجه تمایز بین مدل های درب ضد سرقت بشمار می آید و میزان کیفیت آن تاثیرگذار ترین عامل در رتبه بندی کیفی برند های مختلف است. هم چنین در بین و اطراف این ورقه های فلزی استفاده شده در درب های ضد سرقت با مواد عایقی هم چون پشم سنگ ها پوشانده می شود. در حالیکه درب های موجود در بازار وزنی بین ۶۰ تا ۹۰ کیلو دارند.پس بهتر است آگاهانه و با تحقیقات نسبت به خریداری درب ورودی اقدام کنید تا دچار مشکلات احتمالی نشوید. درب های فولادی ضد سرقت و یا openwork که مانند فولاد و یا آهن نرم می باشد و یک قطعه شیشه ی آب دیده در پشت پنل درب تعبیه شده است. درب استیل از محصولاتی است که برای کاربردهای مختلف مانند درب ویلایی، درب مغازه و درب استیل ورودی لابی مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر لازم نیست در مسافرتهایتان نگران منزلتان باشید اگز از درب ضد سرقت با کیفیت و درجه یک استفاده میکنید. درب ضد سرقت چند سالی است که به وسیله تولید کنندگان داخلی ساخته می شود و کیفیت آن قابل مقایسه با نمونه های خارجی می باشد. از ویژگیهای درب ضد سرقت اینست که از چند لایه متشکل است جنس لایه داخلی معمولا از جنس فولاد میباشد که با یک لایه دیگر از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش میشود.

دیدگاهتان را بنویسید