درب ضد سرقت |

خیر چون اولین ویژگی یک درب فلزی ضد سرقت استحکام و مقاومت آن در برابر ضربهها و آسیبهاست. درب ضد سرقت به دلیل داشتن مزایای بسیاری چون غیرقابل نفوذ بودن در برابر سرقت، جلوگیری از درز آتش از داخل به بیرون یا بالعکس، عایق صوتی و گرد و غبار، حشرات مضر و مزاحم و … اتصال به لولاهای فولادی و متعدد یکی دیگر از امتیازهای دربهای ضد سرقت فلزی است. امروزه درب ضد سرقت با توجه به امنیت بیشتری که برای اماکن مختلف ایجاد میکند، در مقایسه با دیگر دربها در زمینه تجهیزات ساختمانی مورد استقبال قرار گرفته است. ضمن آن که می توانید پازل امنیت خود را علاوه بر درب ضد سرقت با دیگر سیستم های حفاظتی هم کامل تر کنید؛ چیزهایی نظیر دزدگیر، دوربین مدار بسته و … Samdarb تلاش کرده است تا انواع محصولات را در این زمینه برای مشتریان در ایران تولید و آن را برای فروش در فروشگاه اینترنتی خود عرضه کند. و می تواند در صورت رخ دادن هرگونه مشکلی، از گارانتی آن استفاده نماید. گارانتی درب ضد سرقت با یراق آلات و قفل است و مشتری در زمان خرید، درب ضد سرقت با گارانتی تحویل میگیرد.

لازم به ذکر است برخی از تولیدکنندگان و شرکت ها، درب ها را بصورت نصب شده در محل شوروم به نمایش می گذارند. تصمیم گرفتهایم در این مقاله از مجموعه پایون به این سوال مهم برای همیشه پاسخ دهیم و عوامل تعیین کننده بهترین جنس درب ضد سرقت را معرفی کنیم. اگر می خواهید درب لابی فلزی را انتخاب نمایید بهتر است درب با رنگ الکترواستاتیک را انتخاب نمایید. و اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که ایمنی منزلتان برایتان اهمیت بسیار زیادی دارد، بهتر است از درب ضد سرقت، حتی با وجود قیمت بیشتر، برای آپارتمان خود استفاده کنید. بارها از خود پرسیدهایم که درب ضد سرقتی فلزی بهتر است یا چوبی؟ برای مدیران بسیار مهم است که در اتاق خود بدون هیچ سرو صدایی تمرکز کنند و هیچ صدایی حواس آن ها را پرت نکند. این دربها که به اسم درب ضدسرقت مشهور شدهاند از ساختار ترکیبی چوب و فلز تولید میشوند و نا گفته مشخص است که فلز نقش اصلی تامین امنیت را بر عهده دارد و چوب برای زیبا سازی محصول مورد استفاده قرار میگیرد. در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم ازنظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد.

همچنین استقامت دربهای فلزی ضد سرقت با اتصال به چهارچوبهای فلزی چند برابر دربهای چوبی ضد سرقت شده و بهطور جدی به سد راه سارقان و دزدها تبدیل میشود. دربهای ضد سرقت فلزی با کمک قفلهای چند زبانه ساختاری شبیه به گاو صندوق دارند و باعث افزایش ایمنی محل ورودی ساختمانها میشوند. به یاد داشته باشید بیشتر مواردی که در فروشگاه ها مشاهده می کنید یا فروشنده ها به شما به عنوان درب ضد سرقت ترک معرفی می کنند در حقیقت درب ها منتاژ شده در ایران می باشد. راهنمایی ما به شما کمک می کند بفهمید که قفل درب خانه شما از چه نوعی می باشد. اگر شما هم به دنبال انتخاب مطمئنترین نوع درب ضد سرقت هستید مطالعه این مقاله پاسخی برای همه سوالهایتان است. با توجه به سلایق متنوع موجود در بازار، رویه درب های ضد سرقت نیز از نظر طرح و رنگ از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. در داخل درب ضد سرقت دو نوع متریال قرار دارد و قطعات و لوازم و یراق آلات مختلفی در ساختار آن استفاده شده اند تا در نتهایت به یک ساختار امن برسد. درب ضد سرقت در مقایسه با درب معمولی ضخامت بیشتر، تعداد لولاهای بیشتر، جنس محکم تر و قفل های هوشمند دارد که این موارد به طرز قابل توجهی امنیت آن را بالا می برند.

درب های ضد سرقت تنوع طرح و رنگ، قیمت های مختلف و ابعاد و اندازه های متفاوت تری نسبت به درب های معمولی دارند. باید توجه نمایید قیمت درب ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان برای تمام محصولات قیمت یکسانی در نظر گرفت، حتی انواع درب ضد سرقت که دارای ظاهری مشابه هستند می توانند دارای ساختار و قیمت متفاوت باشند. اگر یک درب ضد سرقت از جنس فلز باشد آیا سارقی امکان شکستن آن را دارد؟ با توجه به اینکه افراد مختلفی باید بتوانند وارد ساختمان شوند، حافظه ای برای قفل های اثر انگشتی در نظر گرفته شده است که قادر است صد تا دویست اثر انگشت را ذخیره سازی کند. این موارد کمک می کند تا محصول مورد نظر با نیازهای افراد سازگاری و مطابقت بیشتری داشته باشند. خوشبختانه راههای بسیاری از جمله نصب دربهای ضد سرقت تا حد قابل توجهی از بروز انواع سرقتها پیشگیری میکند. در خبرهای بسیاری خواندهایم که سارقان با شکاندن دربهای ضد سرقت وارد اماکن تجاری و خانهها شدهاند و به دزدی یا آسیبهای جسمی و جانی دست زدهاند. درب لابی ضد سرقت دارای ابعادی بزرگتر از سایر درب های آپارتمانی می باشند و این درب ها به دلیل نصب در قسمت بیرونی ساختمان باید در مقابل تابش نورخورشید و رطوبت دارای مقاومت بسیار بالایی باشند تا شاهد پوسیدگی و تغییر شکل ظاهری در درب نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید