در ساعات اداری و غیر اداری پاسخگوی شما هستیم

چرا که یکی از المان های مهم در امنیت خانه نوع قفل درب آن است. تفاوت دیگر این درب ها با یکدیگر در وزن آن ها است. با استفاده از این تجهیزات و امکانات شاید دیگر سارقان نتوانند به حریم خصوصی شما دست پیدا کنند. تا چند سال قبل درب ترک از پرفروش ترین مدل های درب ضد سرقت بود ولی در این سال ها به دلیل افزایش قیمت دلار و افزایش تولید محصولات با کیفیت داخلی دیگر بازار درب های ترک دارای رونق سابق نمی باشد و درب ضد سرقت ایرانی توانسته اعتماد خریداران را جلب نماید و در صدر لیست فروش انواع محصولات درب ساختمانی قرار گیرد. این درب ها در یک دوره زمانی در انواع درجه بندی های کیفی، به وفور در بازار یافت می شدند. البته سایر روکش های درب ضد سرقت مانند روکش پی وی سی و هایگلاس نیز دارای کیفیت بالا و ظاهری زیبا هستند. امروزه ایمن ترین راه برای حفظ امنیت خانه شما استفاده از درب ضد سرقت و نصب آن بر روی درب است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. 2. این مدل درب ویلایی کمی متفاوت است.این مدل درب ها دو لنگه هستند و هیچگونه کتیبه ای در کنار آن ها استفاده نمیشود.

زیباترین در ضد سرقت باید تمامی ویژگی هایی که در بخش قبل توضیح دادیم را داشته باشد تا لفظ امن بود را بتوان برای آن بکار برد . موارد دیگری نیز برای افزایش امنیت این دربها وجود دارند که میتوانند امنیت درب ضد سرقت ساختمان ما را چندبرابر کنند. اکنون که این مقاله نگارش می شود شاید بیش از 1000 مدل درب ضدسرقت در بازار موجود است که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته شده اند ؛ انتخاب بهترین درب در میان این حجم از تنوع کار مشکلی می باشد چون همیشه باید به دو نکته توجه کنیم ، یکی طراحی ظاهری و دیگری ایمنی که بهترین درب ضد سرقت هردوی اینها را باید داشته باشد . درب های ضد سرقت موجود در بازار بر اساس نوع روکش چوب، یراق آلات درب ضد سرقت و میزان برجستگی درب تقسیم بندی شده اند که توسط برندهای مختلف در کشورهای سراسر جهان تولید می شوند.

به طور مثال برخی از مدل ها که دارای طرح های بدون برجستگی ( CNC ) می باشند از درب های ضد سرقت برجسته قیمت تمام شده ی کمتری دارند. همان طور که اشاره شد درب ضد سرقت نمی تواند امنیت صد در صدی را برای ساختمان شما ایجاد نماید و ممکن است سارقان با ترفندهایی راه نفوذ به منزل شما را پیدا کنند. دپو کردن این دو مدل باعث شده که کاهش قیمت درب ضد سرقت مدل ونوس (و آبنوس) نسبت به سایر دربهای طرح برجسته برای شرکت آرسان درب امکانپذیر باشد. ولی قیمت آن نسبت به درب نوع ترک پایین تر است. 3 – لولای نصب شده روی آن حتما در بخش داخلی و ضد برش بوده تا سارقین نتوانند با هوابرش یا فرز به آن آسیب برسانند . مثلا، ضخامت و جنس چهارچوب، لولای درب ضد سرقت، جنس لایه های درب ضد سرقت، ابزار یراق، نحوه ی درست نصب درب ضد سرقت توسط تکنسین مجرب و لایه ی فولادی بین لایه های درب ضد سرقت اهمیت بالایی دارند.

این راهکار ها عبارتند از نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت، استفاده از چشمی هوشمند و نصب انواع دوربین مداربسته از جمله این روش ها می باشند. اما اگر برند دیگیری را انتخاب می کنید بهتر است به جنس چهارچوب ، ضخامت ورق استفاده شده داخل درب ، آلیاژ لولا و کیفیت یراق آلات ( یعنی قفل ، کلید ، دستگیره و چشمی ) حتما توجه کنید . و کاملا دیده می شود اما لولاهای نوع چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت نمی باشد. نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب هایی که دارای روکوب هستند قیمت بالاتری نسبت به درهای بدون روکوب دارند. در اینجا منظور از درب ضد سرقت مناسب، دربی است که هم از نظر قیمت با بودجه ای که شما در اختیار دارید تناسب داشته و در ضمن، امکاناتی که به آن نیاز دارید در درب انتخاب شده وجود داشته باشد. و مهمترین قسمت این درب ها همان قفل های آن است. در قسمت داخلی این درب ها از ورق پوشش فولادی استفاده شده است که موجب افزایش استحکام آن ها در برابر ضربه شده است. از این رو توصیه می شود همراه با نصب درب ضد سرقت از سایر روش ها برای افزایش امنیت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید