دُريس ارائه دهنده درب های ضد سرقت با بهترین قیمت

شاید برایتان سوال شود کدام یک از این درب ها مناسب است در ادامه به بررسی تفاوت های این درب ها می پردازیم. شاید این سوال برایتان مطرح شود که علت این اختلاف قیمت ها چیست ؟ اگر در اینترنت درب ضد سرقت را جستجو کرده باشید احتمالا درب های ضد سرقت ترک، ضد سرقت ایرانی، چینی و احتمالا ایتالیایی به گوشتان خورده است و سوالی که اکثر مشتریان در تماس با کارشناسان دُريس دارند این است که تفاوت این درب ها با هم چیست و کدام یک برای مشتری مناسب است. اکثر طرح درب ضدسرقت مورد استفاده رویه های روکش طبیعی با طرح های برجسته ، نیم برجسته و صاف هستند. در این مکانها بر حسب نوع کاربری انواع درب تک لنگه، یک و نیم لنگه و دو لنگه نصب می شود. بهترین چگالی ام دی اف 750 کیلوگرم بر مترمکعب است حال آنکه MDF بی کیفیت چگالی حدود 600 تا 650 کیلوگرم بر متر مکعب دارد، بنابراین محصول بی کیفیت و ارزان طبیعتا دارای ام دی اف با چگالی پایین هستند. در پاسخ به این سوال باید گفت که اولین تفاوت این دو ظاهر زیبا و شیک درب های ضد سرقت می باشد و همچنین به هر حال همانطور که گفته شد با هیچ یک از این درب ها نمی توان امنیت را صد درصد تامین کرد اما هر دو این موارد باعث به زحمت افتادن سارق و طولانی شدن فرآیند باز کردن درب می شود اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که وقتی درب آکاردئونی بسته است به این معنی است که کسی در منزل حضور ندارد و سارق با خیال راحت تری می تواند کار خود را انجام دهد اما از بیرون درب ضد سرقت به هیچ وجه کسی متوجه این موضوع نمی شود.

حال که با ویژگی های بهترین دربهای ضد سرقت آشنا هستید، پیشنهاد می کنیم نکات زیر را به هنگام خرید درب ضد سرقت در نظر داشته باشید. درب های ایرانی هم معمولا در بازه متوسط به بالا دیده می شدند اما امروزه درب ضد سرقت ایرانی بازه قیمت بسیار زیادی دارند و از درب های ارزان بی کیفیت تا ارزان با کیفیت و اقتصادی (معمولی) را شامل می شوند و حتی درب های لوکس ایرانی هم تولید می شوند. اگر بخواهیم خیلی خلاصه در مورد عوامل موثر بر قیمت درب ضد سرقت بگوییم باید به تفاوت در روکش (رویه) در، تفاوت در ورق فولادی درون درب ها و البته تفاوت در قفل و لولای در اشاره کنیم. با چه معیارهایی کیفیت چوب ها را بسنجیم؟ در نتیجه درب های ساخته شده با چوب یولکا استحکام بیشتری دارند. دربهای ضد سرقت به عنوان کالای لوکس شناخته شده اند و واردات کالای لوکس در ایران با محدودیت هایی مواجه است. درب های ضد سرقت ایرانی هم هزینه بسیار مناسبی دارند و هم از کیفیت لازمه برخوردار هستند و اعتماد به آنها می تواند مزیت های زیادی برای آدمی ایجاد کند. در نتیجه درب به آرامی و بدون ایجاد صدا بسته می شود.

قفل پستچی وسیله ای مانند زنجیر درب در قدیم است که به کمک آن می توان درب را به میزان مشخصی باز نگه داشت تا امنیت افراد منزل در زمان جابجایی بسته های پستی یا هر وسیله ی کوچکی تامین بماند. اما این نوع دربها مقاومت و امنیت بالاتری نسبت به دربهای ضد سرقت چوبی دارند. انواع دربهای ضد سرقت قیمت های متفاوتی دارند و این امر وابسته به عوامل متعددی می باشد. قفلهای باکیفیت ترک که بر روی درهای ضد سرقت نصب میشوند، به سادگی قابل نفود نیستند. مدل سوپر لوکس برجسته با چوب راش یا گردو ساخته شده و با استفاده از پروفیل طرح های زیبا و برجسته بر روی آن ایجاد می کنند، فرق مدل برجسته با لوکس در میزان برجستگی های آن است در واقع مدل لوکس دارای برجستگی های زیاد و طراحی زیباتری می باشد، مدل سی ان سی نیز از جنس چوب راش و گردو بوده و از طریق دستگاه سی ان سی طرح های زیبا و متنوع آن را می سازند.

شرکت روماک از درزگیر برای چهارچوب درب های ضد سرقت استفاده می نماید تا علاوه بر زیبایی و امنیت، آرامش را نیز به خانه های شما بیاورد. درب ورودی ضد سرقت چوبی مجهز به بهترین قفل های ضد سرقت از قبیل برند کاله ترکیه و همچنین قفل های دیجیتال سامسونگ می باشد. یکی از برندهای مطرح قفل ضدسرقت ترک برند کالی (کاله) است که بسیاری از سازندگان از این نوع قفل استفاده می کنند. و مهمترین قسمت درب ضد سرقت همان قفل های ضد سرقت آن است. دربهای ضد سرقت با توجه به وزن بالایی که دارند، نیاز به چهارچوب فلزی دارند. بخش داخلی دربهای ترک از ورق فلزی بسیار مقاوم ساخته شده است تا با استفاده از آن نفوذ به داخل ساختمان به تاخیر بیافتد. شاید با خود فکر کنید چهارچوب فلزی زیبایی درب چوبی و لوکس شما را زیر سوال ببرد، در حالیکه می توانید از روکوب و پشت کوب چوبی برای کاور کردن فلز چهارچوب استفاده نمود. در پشت چهارچوب باید لقمه های فلزی جوش شود تا بتوان چهارچوب را به قوطی فلزی های کار شده در فریم دیوار جوش داد. قفل این دربها با قفلهای معمولی تفاوت دارد و دارای زبانههایی از جنس فولادی است و به هیچوجه نمیتوان آن ها را مورد تخریب قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید