دُريس ارائه دهنده درب های ضد سرقت با بهترین قیمت

این درب ها با استفاده از ساختار امنیتی خاص تولید شده اند و تولیدکنندگان درب های ضد سرقت این اطمینان را می دهند که درصد ورود به ساختمان از طریق آسیب رساندن به درب بسیار کم است. در سالهای اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آنها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. یکی از مهم ترین این موارد، قفل های درب شما است. مثلا درب چوبی، با توجه به چوبی که در ساخت آن استفاده شده، کاربرد مشخص خود را دارد. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. چرا که برای اضافه کردن این آیتم به درب های ضد سرقت مستلزم رعایت یکسری الزمات فنی و تست های فنی می باشد. باز کردن قفل درب ضد سرقت گاهی از دربهای چوبی راحتتر است و گاهی به اندازه قفل گاو صندوق میتواند وقت گیر باشد.باز کردن قفل درب ضد سرقت در نگاه اول میتواند کاری سخت باشد.

بدین ترتیب سارقین با قطع برق ساختمان قادر به باز کردن درب نخواهند بود. چارچوب درب های ضد سرقت محکم تر و با کیفیت تر از درب های معمولی است تا سارقین نتوانند از طریق این بخش درب را تخریب کرده و وارد ساختمان شوند. همچنین همه ی دربهای ضد سرقت، چشمی نیز دارند که مجموعه ما برای قفل و یراق موجود روی درب 3 تا 7 سال ضمانت وابسته به جنس قفل و یراق در نظر گرفته است. در صورتی که درب ضد سرقت قفل نشده باشد و فقط بسته شده باشد به عبارت دیگر فقط زبانه ای که با دستگیره عمل می کند درگیر باشد و سایر زبانه های قفل درگیر نباشند. شرکت اتحاد درب دارای انواع مدل های درب ساختمانی ضد سرقت می باشد که در آنها درب هایی هستند که دارای قابلیت های زیادی هستند و به همان نسبت هم قیمت زیادی دارند ، اما در طرف دیگر در این شرکت درب هایی هم وجود دارد که فقط ظاهر ضد سرقت دارند اما هیچ کارایی خاصی ندارند و در عوض قیمت آنها بسیار پایین است که به درب ضد سرقت ارزان معروف هستند و میتوانید برای آگاهی از قیمت آنها با ما تماس بگیرید.

درب ضد سرقت ترک اصل دارای دور استیل چارچوب کشویی و وزن حدودا ۱۶۵ کیلوگرم می باشند همچنین از لحاظ قفل در ۵ تیپ مختلف وجود دارند که شامل تیپ یک :قفل معمولی تیپ دو: قفل مرکزی تیپ سه :قفل چنگکی تیپ چهار:قفل بدون مغزی و تیپ ۵ قفل نیمه مرکزی می باشند. استراکچر درب ضد سرقت به طور معمول از کلاف فلزی، کمربندهای فلزی و صفحه ی فولادی تشکیل می شود که بر روی آن رویه های چوب مختلف با رنگ های درجه یک قرار میگیرند به همین منظور است که درب شما ضد حریق و ضد سرقت میشود. چهار چوب و روکش درب هر دو از فولاد بوده و از ورق آهن و پشم سنگ و پوشش رنگ نسوز و یراق آلات ساخته می شود. درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی دارای پوشش چوبی است و برای فضاهای باز مناسب نیست اما درب ضد سرقت چینی به دلیل داشتن پوشش فلزی برای فضاهای باز مناسب است.

بسته بندی درب های ضد سرقت نیز به صورت ترکیبی کارتون و نایلون می باشد که درب ضد سرقت از هر گونه آسیب در هنگام بارگیری و انتقال به پروژه در امان باشد. این قفل ها ممکن است به صورت قفل توکار یا به صورت قفل روکار برای تامین امنیت بیشتر درب های ضد سرقت به فروش برسند.برخی از انواع قفل کاله به صورت مولتی سیستم میباشد. نکته قابل توجه در مورد سیستم قفل درب های ضد سرقت این است که بهترین معیار سنجش آن ها ورق توپی یا سیلندر است که میتوان آن را به راحتی از روی درب باز کرد و اگر سیلندر مورد نظر سبک باشد میتوان گفت که بی کیفیت است. علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا می توان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید