دُريس ارائه دهنده درب های ضد سرقت با بهترین قیمت

عمده درب ها به صورت دوقفل تولید می گردد که هرقفل سه زبانه لوله ای شکل داشته و در سه مرحله قفل می شود لازم به ذکر است که مدل دو قفل فقط در جهت افقی ایمن است چرا که بر روی لنگه درب نصب می شود. به طور مثال وجود ورقه فلزی در داخل لنگه درب عملا هرگونه نفوذی را برای سارقین غیر ممکن می کند هم چنین به جهت عایق شدن درب در برابر صوت و دما لایه های پلی اورتان، پلی استایرن و پشم سنگ را در اسکلت درب قرار می دهند. بسیاری از مصرف کنندگان و طراحان دکوراسیون داخلی چهارچوب درب که از چوب ساخته شده باشد را برای درب های داخلی انتخاب می کنند. درب ضد سرقت اولین عنصری است که بیننده قبل از رسیدن به فضای داخلی آپارتمان با آن روبه رو می شود؛بنابراین انتخاب یک درب زیبا یکی از نشانه های آپارتمان های مدرن امروزی است. در نتیجه درب های ادارات و شرکت ها و کارخانه ها باید نسبت به درب های امنیتی مسکونی از فلز های مقاوم تری ساخته شوند.

یکی از نقاط قوت درب ضد سرقت چینی مخفی بودن لولای آن می باشد که موجب زیباتر شدن شکل ظاهری آن نسبت به نمونه های ترکی شده است چراکه در درب ضد سرقت ترکی لولا قابل مشاهده است. در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی های ظاهری و فنی درب ضد سرقت مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این سه نوع درب با یک دیگر دارای تفاوت های بسیاری از نظر جنس، کیفیت، ظاهر و ابعاد می باشند که همه این تفاوت ها در میزان امنیت درب ضد سرقت و قیمتی که در بازار عرضه می شود موثر است. بهتر است بدانید درب های ضد سرقت چینی با یک دیگر تفاوت چندانی نداشته و با قیمتی پایینتر از نمونه های ترک در بازار عرضه می گردد، رویه های استفاده شده در این درب ها بسیار نازک و ساخته شده از گونه های معمولی می باشد که می توان گفت مهم ترین ضعف تولید درب های چینی نیز در همین است.

نمیتوان گفت درب ضد سرقت صد در صد امنیت شما را در مقابل سارقان تضمین میکند اما میتواند سطح امنیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در مقایسه درب های فلزی و چوبی می توان به این نکته اشاره کرد که درب فلزی از استحکام و امنیت بسیار بالاتری برخورد بوده و همچینین مانع از ورود هرگونه صوت، گرما و سرما به منزل شما خواهد شد. این نوع درب علاوه بر تامین امنیت منزل، ضد حریق است و در برابر سرما و گرما و حتی صدا نیز عایق هستند. این کار علاوه بر براق شدن درب , باعث می شود لایه رویه درب در برابر نور خورشید و هوای اطراف مقاومت بیشتری پیدا کند . باید بدانید درب ضد سرقت ایرانی نسبت به محصولات خارجی دارای مقاومت و کیفیت مشابه بوده ولی با قیمت بسیار ارزان تر می توانید تهیه و نصب نمایید. همچنین مدل های لوکس برجسته درب های ضد سرقت دارای شیشه هایی از جنس گلس استن هستند که ویژگی خاصی برای این نوع درب ها محسوب میشود و همین دلیل باعث شده تا درب ضد سرقت لوکس هم جزء بهترین درب های ضد سرقت قرار بگیرد. درب ضد سرقت ترک به صورت مستقیم از کشور ترکیه وارد می شود اما درب های ضد سرقت ایرانی، مونتاژ ایران هستند و فقط مواد اولیه آن از ترکیه وارد می شود.

برخی شرکت های تولید کننده به راحتی درب هایی همانند درب های ضد سرقت تولید و با نام درب ضد سرقت وارد بازار میکنند. اولین تفاوت ظاهری درب ضد سرقت چینی با نمونه های ایرانی در نحوه طراحی چهارچوب آنها می باشد. علاوه بر موارد فوق درب ضد سرقت فلزی در هر نوع آب و هوایی شکل ظاهری خود را از دست نخواهند داد.درب های امنیتی چوبی با روکش ام دی اف یا پی وی سی و داخل آن با پشم سنگ نسوز یا چوب ساخته می شود. زیبایی درب ضد سرقت بستگی به رویه ای دارد که بر روی آن نصب می شود و این رویه ها از لحاظ جنس و طرح بسیار متفاوت با یک دیگر طراحی و تولید می شوند. بنابر این دیگر تعویض مغزی معنایی نخواهد داشت و خانه شما در مقابل این گونه سرقت، امن خواهد بود. کسب اطلاعات اولیه قبل از خرید درب ضد سرقت میتواند به شما کمک کند تا بتوانید با هزینه ای که مد نظر دارید بهترین نوع درب را که میتواند پاسخگوی نیازهایتان باشد را خریداری کنید. پس از کسب اطلاعات در مورد این مسئله می توان نسبت به انتخاب مدل دلخواه با رویه مناسب اقدام نمود.

دیدگاهتان را بنویسید