رازهای موفقیت در تشریفات مجالس و اشتباهات رایج

زیرا فیلمبرداری و عکاسی مراسم شما یکی از مهمترین ارکان برگزاری مراسم عروسی شماست چون اولا تنها یادگاریست که از این شب به یاد ماندنی بجا خواهد ماند و دوما در صورتیکه خدای نکرده ۱ درصد اگر این گروه در کار خود سر سوزنی سهل انگاری کنند دیگر قابل جبران و برگشت نخواهد بود به همین دلیل بواسطه اینکه گروه تشریفات و مجالس شما با فیلمبردار ها و آتلیه های متعددی برخورد دارد میتواند بهترین گزینه هارا با مناسب ترین قیمت در اختیار شما بگزارد و بلحاظ تجربه ای که در مراسمهای متعددی که برگزار کرده است هماهنگی های لازم را با فیلمبردار انجام میدهد که در روند برگزاری مراسم عروسی شما وقفه ای ایجاد نشود .شاید بارها شاهد بوده اید که علی رغم حضور میهمانها در سر مراسم و ذکر ساعت شروع مراسم در کارت عروسی عروس و داماد خسته و کوفته و سرشار از استرس بسیار دیر بر سر مراسم عروسی خود بلحاظ اینکه گروه فیلمبرداری برای گرفتن چند عکس بیشتر و یا استفاده از باغی که بابت عکاسی انتخاب نموده است و عدم محاسبه دقیق مکان ,ترافیک و مسافت باغ تا محل برگزاری عروسی و… راه را برای موسساتی که قبلا تنها وظیفه کرایه ظروف و تجهیز مجالس را برعهده داشت و حالا تبدیل به موسسات حرفه ای شدند که از برنامه ریزی گرفته تا طراحی و اجرای مراسم عقد و عروسی را باز کرده است .

در این مقاله شما را با راه اندازی تشریفات مجالس و چالشهای آن آشنا خواهیم کرد. انتخاب آرایشگاه سختترین کار عروس خانمهاست و موسسه تشریفات عروسی باید سالن زیبایی خوب و متناسب با سلیقه و بودجه آنها را معرفی کنند. شهرت و محبوبیت تشریفات لوکس طنین به خاطر تعهد به مفاد قرارداد و پرسنلیه کاملا حرفه ای و مجرب آن بدست آمده است . حتی اگر همه موارد را رعایت کنید ولی تیم موزیک، حرفه ای نباشد همه زحمت ها به هدر می رود. در این مرحله باید به میزان بودجهای که برای تشریفات مجلس اختصاص داده شده است، اطلاعرسانی و دعوت کردن میهمانان و حتی گرفتن مجوزهای لازم در صورت نیاز توجه کنید. برای مثال در گذشته جشن عروسی در خانه برگزار میشد ولی امروزه برگزاری تشریفات مجالس اغلب در تالار عروسی یا باغ تالار صورت میگیرد. از دیگر وظایف و کارهای موسسات تشریفاتی مدیریت، تزئین اتاق عقد عروس، گلآرایی جایگاه عروس و داماد و ماشین عروس با توجه به سلیقه وخواستههای عروس و داماد است که البته فراهم کردن ماشین عروس هم توسط این موسسات صورت میگیرد. معرفی و انتخاب یک آتلیه عروس خوب با فضای زیبا برای عکسهای عروس و داماد از دیگر وظایف آنها است. آتلیه و عمارت عکاسی برای تمام عروس و دامادها اهمیت زیادی دارد زیرا تمام لحظهها و خاطرات زیبای مراسم عروسی توسط آتلیه ثبت میشود و موسسات تشریفات مجالس موظف هستند با توجه به خواستهها، نیازها و سلیقه و بودجه عروس و داماد بهترین گزینه ممکن را به آنها معرفی کنند.

همچنین ممکن است هزینه بیشتری را بابت خدمات مازاد بپردازید. در ابتدای کار موسسات تشریفات مجالس عروسی وظیفه معرفی و انتخاب یک باغ عروسی، تالار عروسی و یا باغ تالار را برعهده دارند که نسبت به فصل برگزاری مراسم، میزان بودجه، تعداد مهمانان، سلیقه عروس و داماد، نوع مراسم و نحوه برگزاری مراسم عروسی بهترین گزینه ممکن را پیشنهاد میدهند. به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام یک سایت راهنمای عروس و داماد، تشریفات مجالس یعنی برگزاری کامل یک مراسم عروسی از ابتدا تا انتهای مراسم. معرفی یک گروه موسیقی مناسب با معیارها، سلایق و اعتقادات عروس و داماد، از جمله کارهایی است که موسسات خدمات مجالس باید انجام دهند. که امروزه این برنامه ریزی توسط تشریفات مجالس به خوبی قابل انجام است. نکته مهم این است که هر منو ویژگی ها و کیفیتی مخصوص به خود را دارد که پس از انتخاب منوی مورد نظر تمامی امور خدماتی با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده بدون هیچ کم و کاستی اجرایی می شود. تا نیمه شب ادامه دارد. در نیمه دوم فصل بهار و فصل تابستان به علت مساعد بودن وضعیت هوا میتوان از این بین، باغ عروسی و یا باغ تالار را انتخاب کرد. همچنین سود تشریفات مجالس به دلیل خدماتی بودن و نداشتن هزینه خرید مواد اولیه بسیار چشمگیر می باشد.

اگر بخواهیم منصفانه به این موضوع نگاه کنیم تمامی رویایی بودن و خاص بودن برگزاری مراسم عروسی در فصل زمستان به همین بارش برف و سفید پوش شدن باغ عروسی شماست. فصلی که همه جا پوشیده شده از برف است. شاید به نظر شما یکی از مشکلات برگزاری تشریفات مجالس در زمستان بارش برف یا باران باشد. تالار پذیرایی در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان و ابتدای بهار که احتمال بارش باران وجود دارد، مناسب است. افراد ثروتمند در جامعه با مراجعه به تالار هایی که مخصوص برگزاری مراسم تشریفاتی خاص است مراسم پذیرایی خود از مهمانان را انجام می دهند. بنابراین یاکند با بهره گیری از یک تیم مهمانداری متخصص این وظیفه را در قبال مهمان های عزیز و گرامی خود در تشریفات مجالس تهران به خوبی انجام می دهد. آرمان و هدف این برند مطرح رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا الهام از جدیدترین متد صنعت کیترینگ و اصول صحیح پذریرایی و ادقام آن با فرهنگ اصیل ایرانی می باشد. کترینگ رنسانس برگزارکننده مجلل ترین و باشکوه ترین مجالس عروسی و میهمانی ها در شیکترین باغ ها و ویلاهای تهران و حومه آن میباشد . 14 – تشریفات عرشیا از سال 1371 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات برگزاری مجالس جشن, عروسی, تولد, ولیمه, ختم و همچنین برپایی همایش های مختلف دولتی و خصوصی آغاز کرده است و از آن زمان تا کنون با تکیه بر تخصص و تجربه کادر حرفه ای خود, به موفقیت های ارزشمندی دست یافته است که مهمترین آنها کسب اطمینان و آسودگی خیال همراه با احترام متقابل برای مشتریان خود بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید