راهنمای خرید درب ضد سرقت و دزدگیر امنیتی – ایسنا

همواره یکی از سیاست های شرکت دریس استفاده از نیروهای متعهد و متخصص می باشد و این یکی از ویژگی های شرکت چوب صنعت دریس می باشد که مشتریان ما از آن به نیکی یاد می کنند. ضمن اینکه تفاوت در ابزار و یراق آلات و مواد به کار رفته در درب های ضد سرقت باعث بالا رفتن ایمنی آن ها شده است. مناسب بودن وزن درب باعث می شود لولا ها طول عمر بیشتری داشته باشند، زیرا در صورت سنگینی درب لولا ها به مرور تحلیل رفته و درب افتاده می شود که همین مسئله تاثیر مستقیمی روی امنیت ساختمان خواهد گذاشت. یکی از نکات مهمی که اکثر خریداران درب های ضد سرقت هنگام خرید باید به آن توجه کنند، قیمت مناسب و امنیت این نوع درب ها می باشد. دربهای چوبی ضد سرقت هم امکان نصب قفلهای چند زبانه را دارند اما به دلیل ساختار فیزیکی امکان استفاده بهعنوان درب ساختمان را ندارند. پیشنهاد میکنیم اگر درب ضد سرقت را بهعنوان درب حیاط و درب ورودی ساختمان از جنس فلزی انتخاب کنید. درب ضد سرقت به دلیل داشتن مزایای بسیاری چون غیرقابل نفوذ بودن در برابر سرقت، جلوگیری از درز آتش از داخل به بیرون یا بالعکس، عایق صوتی و گرد و غبار، حشرات مضر و مزاحم و …

و می تواند در صورت رخ دادن هرگونه مشکلی، از گارانتی آن استفاده نماید. خیر چون اولین ویژگی یک درب فلزی ضد سرقت استحکام و مقاومت آن در برابر ضربهها و آسیبهاست. یکی از مسائلی که باید به آن توجه کنید این است که درب ضد سرقت سفید به دقت بیشتری در نگهداری و پاکیزگی احتیاج دارد. لنگه درب وجه تمایز بین مدل های درب ضد سرقت بشمار می آید و میزان کیفیت آن تاثیرگذار ترین عامل در رتبه بندی کیفی برند های مختلف است. این که بگوییم درب ضد سرقت صد درصد از ورود سارقین به جلوگیری می کند و سارقین به هیچ وجه نمی توانند وارد شوند، درست نیست، بلکه درب های ضد سرقت به دلیل قفل مرکزی، استحکام درب و پنهان بودن لولا در چارچوب سارقین را به دردسر می اندازد و زمان خیلی بیشتری برای عبور از این درب ها باید صرف کنند. درب ضد سرقت یکی از اولین و مهم ترین راه حل ها برای ایجاد امنیت برای ساکنین ساختمان ها می باشد. تصمیم گرفتهایم در این مقاله از مجموعه پایون به این سوال مهم برای همیشه پاسخ دهیم و عوامل تعیین کننده بهترین جنس درب ضد سرقت را معرفی کنیم.

درب های ایرانی تولید شده در راسان درب همگی دارای استاندارد و از بهترین متریال و تکنولوژی روز دنیا در ساخت آن ها استفاده شده است. همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را می دهند و فقدان هرکدام باعث می شود تا کار لنگ بزند و اما جای پست و یا جا پستی که برای اداره پست در نظر گرفته شده است و از طریق آن می توان نامه را به داخل انداخت. به طور مثال برخی از مدل ها که دارای طرح های بدون برجستگی ( CNC ) می باشند از درب های ضد سرقت برجسته قیمت تمام شده کمتری دارند. خوشبختانه راههای بسیاری از جمله نصب دربهای ضد سرقت تا حد قابل توجهی از بروز انواع سرقتها پیشگیری میکند. اما در مقابل دربهای فلزی ضد سرقت در آتش، باران، برف یا رطوبت هوا مقاومت قابل توجهی دارند و در حقیقت از هر نوع گزندی دور هستند. دربهای چوبی برای اینکه از جنس چوب ساخته شدهاند برای فضای خارجی یا بیرونی ساختمانهای مسکونی، اداری یا تجاری مناسب نیستند. بیشتر دربهای ضد حریق از آهن یا فولاد ساخته میشوند ولی ساختار درونی آنها میتواند از جنس شیشه، سنگ گچ، فولاد، چوب، تخته ورمیکولیت و آلومینیوم ساخته شود.

پاشنه درب از ورق استیل ضد زنگ است و ساختار داخلی درب از ورق استیل یکپارچه با پل های استحکام دهنده تشکیل شده است. درب های ضد سرقت تنوع طرح و رنگ، قیمت های مختلف و ابعاد و اندازه های متفاوت تری نسبت به درب های معمولی دارند. درب های ضد سرقت ویلایی و لابی با توجه به تنوع ورودی ساختمان ها دارای ابعاد متفاوتی میباشد که می توان با توجه به خواسته مشتری به صورت 2 لنگه بازشو ، 1.5 لنگه بازشو و تک لنگه بازشو با 2 نیم لنگه ثابت در دو طرف درب اجرا کرد . گارانتی درب ضد سرقت با یراق آلات و قفل است و مشتری در زمان خرید، درب ضد سرقت با گارانتی تحویل میگیرد. برای اطمینان از این موضوع، بهتر است به سراغ وب سایت های برندهای معروف بروید و خرید اینترنتی را از این تولیدکنندگان انجام دهید. این تفاوت کیفیت در بیشتر اجزای درب از جمله رویه، یراق آلات و سایر اجزا کاملا مشهود بود. درب ضد سرقت و درب معمولی در ضخامت و قطر درب نیز با یکدیگر متفاوت هستند. قطر درب های های معمولی به طور معمول 5 و قطر درب های ضد سرقت معمولا 7 سانتی متر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید