فروش انواع در ضد سرقت – آتار درب سلماس

رویه درب ضد سرقت چینی به صورت فلزی (استیل) با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد. دربهایی با ابعاد بزرگ مانند درب دو لنگه و سه لنگه را می توان در این مکانها نصب نمود که به عنوان درب لابی ضد سرقت شناخته می شوند. مهمترین بخش در درب های ضد سرقت قفل است، قفل ها باعث امنیت می شود و متناسب با ساختاری که دارد مانع نفوذ سارق به داخل آپارتمان می شود، قفل ها ممکن است بعد از مدتی خراب شوند و مشکلاتی زیادب را ایجاد کنند. در صورت بروز این گونه مشکلات تعمیرکار در ضد سرقت میتواند اقدام به تعویض قفل ضد سرقت کند. قفل های درب های ضد سرقت یا به صورت مکانیکی هستند و دارای یک کلید می باشند و یا به صورت الکترونیکی هستند و فاقد کلید هستند. پیچ لولا یک پیچ طولانی می باشد که برای محافظت از باز کردن و جا به جایی درب تعبیه شده اند. این درب ها دارای استراکچر فولادی و قفل های باکیفیت می باشند و در صورت نداشتن کلید به سختی می توانید درب را باز نمایید. یکی از روش های اطمینان به فروشندگان دربهای مقاوم در برابر سرقت؛ حصول اطمینان از کارخانه برند است.

این برند دارای انواع یراق آلات در ضد سرقت می باشد و کیفیت این محصولات باعث شده است که این برند در بازار ایران، اولین گزینه برای هر درب ضد سرقت باکیفت باشد. اما می توانید با جست و جوی نام برند در گوگل و سایر شبکه های اجتماعی، نظرات سایر خریداران در خصوص این برند را بدانید. شاید شما به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانم بدون هزینه های زیاد بازسازی خانه، درب ورودی را با درب ضد سرقت تعویض کنم. به این خاطر است که درب ضد سرقت بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد حتی اگر بهترین درب ضد سرقت هم باشد و بسیار نفوذ ناپذیر هم باشد و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر افزایش می یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت شده و از استانداردهای ویژه کیفیت این گونه درب ها برخوردار می گردد.

به طوری کلی درب های ضد سرقت به دو گونه دیده می شوند و برای خرید در بازار وجود دارند که ویژگی های درب ضد سرقت نیز متفاوت می باشد. از جمله مهم ترین بخش های تشکیل دهنده یک درب سرقت یراق آلات و لوازم جانبی آن می باشد که نقش بسیار مهمی را در کارکرد درب ایفا می کنند و بدون آنها درب ضد سرقت معنایی ندارد. مشتریانی که در خرید درب ضد سرقت عجله دارند می توانند از محصولات دپو کارخانه سفارش درب ضد سرقت خود را انجام دهند که در این صورت شامل زمان بر بودن مراحل تولید نمی شوند. درب های ضد سرقت این قابلیت را دارند که می شود سطح امنیت آن ها را افزایش داد به این صورت که اجزای امنیتی و نیز سیستم های ضد سرقت را در انواع مختلف می توانیم به روی آن ها نصب کنیم. درب های ضد سرقت ترک در چهار درجه کیفی تولید می شوند، که از بالاترین کیفیت ترین به ترتیب با نام های: مولتی لوکس، لوکس، برجسته و اکونومی دسته بندی می شوند. قطعه ای که روی چهارچوب این درب ها قرار می گیرد و این وظیفه را برعهده دارد، زوار لاستیکی یا همان واشر درب نامیده می شود.

اما در مکان هایی مانند کارخانه ها و کارگاه های خارج از شهر که سارقین امکان تخریب درب را به راحتی دارا هستند باید از درب های ضد سرقت با ویژگی های خاص استفاده کرد تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن سازند. این پشم سنگی که در درب های ضد سرقت استفاده می شود هم سبب می شود تا فلزاتی که در درب استفاده شده در برابر آسیب ها و قارچ ها ایمن بمانند و درب ضد سرقت را دارای خاصیت عایق می کند به این صورت که درب های ضد سرقت می توانند مانع از عبور صدا و یا حتی هوا شوند و باعث حفظ دمای مکان ونیز آرامش بیشتر شوند. با ورود درب ضد سرقت به ایران ملک سازان با توجه به استقبال از این نوع درب بر اساس مزایای آن اقدام به استفاده از این درب به جای درب معمولی در ساختمان ها نمودند که امروزه شاهد بیشترین میزان استفاده از درب ضد سرقت به صورت درب داخلی ساختمان و یا درب های ورودی هستیم. البته ابزار ها و وسائل دیگری هم هستند که به روی درب های ضد سرقت نصب می شوند از این دسته وسائل می توان به نرده ها، آلارام های هشدار دهنده، زنجیر های مقاوم، چشمی و یا روزنه و پیچ لولا و …

دیدگاهتان را بنویسید