قفل های چینی بازه قیمت متفاوتی دارند

درب ضد سرقت فلزی: این نوع درب ها همان طور که از نامشان نیز پیداست، از فلز، آهن نرم یا فولاد ساخته شده اند. یکی از بهترین محصولاتی که به این منظور ساخته شده است، درب ضد سرقت می باشد که علاوه بر افزایش امنیت، از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و زیبایی فوق العاده ای نیز به محیط می بخشد. بخش داخلی دربهای ترک از ورق فلزی بسیار مقاوم ساخته شده است تا با استفاده از آن نفوذ به داخل ساختمان به تاخیر بیافتد. جهت بالا رفتن ایمنی در داخل درب های ضدسرقت از ورق های کامل فلزی با ضخامت ۲ میلیمتر و به صورت شبکه ای استفاده شده است و با توجه به قرار گرفتن پشم سنگ ما بین شبکه های فلزی داخل درب این درب ها عایقی مناسب در برابر حرارت و صوت می باشند.در درب های ضد سرقت از ورق های MDF با ضخامت ۱۰ میلیمتر با روکش چوب طبیعی مانند گردو، بلوط، راش و… طراحی این درب ها باید به گونه ای باشد که از فشار اهرم، دستکاری قفل و هرعمل دیگه ای جهت ورود، جلوگیری کند. قفل موجود در درب چینی فوق العاده محکم است و 13 عدد زبانه دارد که در چهار جهت حرکت میکند.

درب های ضد سرقت چینی ارزان ترین درب های موجود در بازار ایران می باشند. جنس لایه داخلی آن معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است. روکشهای درب ضد سرقت در انواع مختلف در بازار موجود میباشد. استفاده شده که در دو طرف درب کار می شود و با توجه به تنوع بسیار زیاد و طرح های روز دنیا ظاهری را به این درب ها داده است تا در کنار ایمنی بالا پاسخگوی سلایق مختلف مشتریان خود باشد. با توجه به نوسانات حال حاضر بازار و بالا رفتن قیمت دلار، یکی از مناسبترین گزینهها از نظر قیمت، درب های تولید داخل هستند. رنگ بندی و طرح های آن ها بسیار متنوع است و می توانید بسته به سلیقه و نیاز خود، درب ضد سرقت مورد نظر خود را تهیه کنید. به طور کلی، درب ضد سرقت از نظر جنس پنل شامل چوبی، فلزی و تمام استیل می باشد . دربهای ضد سرقت روکش فلزی و روکش پی وی سی نیز از دیگر محصولات فروش می باشد که مناسب محیط های مرطوب شمال و جنوب ایران هم می باشند.

اما در صورتی که محیط مورد نظر، جایی پرت و دور افتاده باشد که سارقین وقت کافی برای تخریب در یا دزدی دارند، بهتر است از درب های فلزی ضد سرقت با ضخامت بالا استفاده کنید. 212.5 سانتی متر از روی چهارچوب است.تمامی نمونه های درب ضد سرقت با ارتفاع ثابت 210 سانتی متر(پشت چهارچوب) تولید می شوند و تفاوت آنها در عرض آنهاست. با توجه به اینکه درب ضد سرقت عموما به عنوان درب ورودی ساختمان و مرز بین فضای بیرون و داخل ساختمان نصب می شود از این رو به طور مستقیم با تغییرات بالای دمای هوا و رطوبت سروکار دارد. درب ورودی اولین المانی است که یک خریدار یا مهمان با آن رو برو می شود اولین تاثیر گذاری بصری همیشه مهم ترین نقش را در ساخت تصویر زیبا از منزل و ساختمان شما دارد. این موضوع تضمین آسایش شما نیز خواهد بود. به علت مشکل بودن و تخصصی بودن پروسه روکش کاری ملامینه و نیز بعلت سرمایه گذاری بالا و مهمتر از آن ارزش افزوده ی بالای آن معمولا کارخانجات ام دی اف MDF جهان دارای خطوط روکش ملامینه بوده و انواع ام دی اف MDF ملامینه را نیز عرضه می کنند. که در نتیجه میتوان درب های ضد سرقت ایرانی را مشابه ترکیه دانست که در بالا خصوصیات درب های ترکیه ای مورد بررسی قرار گرفت.

جالب است بدانید که اینگونه درب ها علاوه بر اینکه امنیت محوطه را بالا می برد، به عنوان عایق صدا، حرارت و رطوبت نیز کاربرد دارند. در گذشته بیشتر این درب ها از کشور چین وارد می شدند و به همین دلیل بعضا به درب ضد سرقت چینی شهرت دارند ولی در حال حاضر تمامی این درب ها در داخل کشور تولید شده و حتی به کشورهای دیگر نیز صادر می گردند. از زمانی که استفاده از درب های ضد سرقت در ایران رایج شد، افراد مختلفی برای دست یابی به سود دهی مناسب اقدام به وارد کردن این گونه درب ها به بازار های داخلی کردند و بیش از پیش سبب رواج یافتن این گونه درب ها در صنعت ساخت و ساز شدند. بعضی از قفل ها دارای تعداد زبانه های بیشتر از 6 عدد معمولی درب ضد سرقت هستند. هنگام خرید خانه یکی از معیار های اصلی همه مردم، بررسی امنیت خانه میباشد. بسیاری از سازندگان درب های ایرانی یا درب های ترک مونتاژ ایران از قفل های ترک برای درب های خود استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید