قفل های چینی بازه قیمت متفاوتی دارند

208 می باشد. در کنار این موارد نصب این درب های باید با دقت بیشتری انجام شود با توجه به اینکه وزن تقریبی این درب ها 140 کیلوگرم می باشد عدم رگلاژ مناسب این درب ها باعث افت کیفت در باز و بسته شدن درب می شود. و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن هستند. برای ساخت دربهای ضد سرقت از ورقه فلزی، قفل، یراق آلات (دستگیره، درکوب، چشمی، قفل پستچی) و همچنین ورقه ام دي اف با روکش طبیعی و گاه مصنوعی استفاده میشود و باید ویژگی های دیگری از قبیل آتش پاد بودن، عایقی برای گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند، درب های ضد سرقت علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تأمین می کنند و بايد در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی مستحکم هستند. چرا که یکی از المان های مهم در امنیت خانه نوع قفل درب آن است. متاسفانه اخیرا مدل های تقلبی قفل کاله در بازار زیاد شده. این دربها در برابر رطوبت بالا یا حرارت مقاومت بالایی ندارند، اما می توانند محکم ترین ضربه ها را تحمل نمایند.

دربهای چوبی که در اطراف آن از فلز استفادهشده استحکام بالایی دارند. نکته منفی در مورد این درب ها این است که در مقابل حرارت مقاومت بالایی ندارند. از این نوع درب در ایران با قیمت نسبتا پایینی یافت می شود اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که به دنبال قیمت پایین ،کیفیت آن نیز پایین می باشد. درب های ضد سرقت فلزی همانطور که از نامشان مشخص است تماما از فلز می باشد و از نظر ظرافت کمی به نسبت درب ضد سرقت چوبی ضعیف تر است ؛ رنگ درب ها فلزی به نحوی است که از نظر مشتری و بازدید کننده طرح چوب تداعی میشود ؛ اما درب های ضد سرقت از نوع چوب یک رویه از جنس چوب با ضخامت های مختلف بر روی آن نصب میگردد تا هم طرح و هم ظاهر کار به دربهای چوبی قدیمی ( روس و راش ) شباهت بیشتری داشته باشد .

ممکن است بخواهید بدانید که روی درب های خانه ی شما از چه نوع قفلی استفاده می شود. هنگام دریافت بیمه خانه ، بیشتر سایت ها یا ارائه دهندگان بیمه از نوع قفل خانه و تمام درب های خروجی سوال می پرسند.که دانستن آن هم برای بیمه و هم برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. جنس رویه این درب لوکس ضد سرقت از روکش چوب راش، pvc، لامینوکس می باشد.روکش های قابل ارائه در ساخت درب ضد سرقت به صورت روکش چوب ( روکش راش و گردو) روکش ملامینه، روکش لامینوکس و روکش پی وی سی می باشد و در انواع رنگ های فندقی سیر، فندقی روشن، ماهگونی سیر، ماهگونی روشن، گردویی، عسلی ، ونگه، طوسی و سفید قابل ارائه است. فاکتور های متعددی در امنیت درب ضد سرقت تاثیر گذار است. یکی از مهمترین فاکتورهای خرید برای یک مشتری قیمت درب ضد سرقت است ؛ قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب ، هر خریداری را راضی نگه میدارد . 4 – یراق الات که شامل قفل شب بند ، چشمی ، زنگ داخلی ، کلید ، دستگیره و چشمی درب میشود علاوه بر زیبایی حتما از آلیاژهای با کیفیت ساخته شوند تا هم از نظر رنگ و هم ایمنی به اعتبار یک درب ضد سرقت بیفزایند .

این شرکتها درب هایی با دو قفل جدید ضد سرقت کاله تولید نموده اند با پیشرفت این صنعت در کشور ترکیه کم کم شرکتهای تولید رویه درب ضد سرقت ترک نیز بوجود آمدند که این سری از شرکتها فقط به تولید رویه درب اقدام کردند و در این زمینه مشهور شدند. ازجمله درب ضد سرقت مدل ونوس ، و درب ضد سرقت مدل آبنوس (یا آراز) که در تمام کشور جزء پرطرفدارترین مدلهای درب ضد سرقت هستند. ضمن آن که می توانید پازل امنیت خود را علاوه بر درب ضد سرقت با دیگر سیستم های حفاظتی هم کامل تر کنید؛ چیزهایی نظیر دزدگیر، دوربین مدار بسته و … دارای 7 عدد کلید که 2 عدد آن کلید کارگری برای زمان بازسازی میباشد و 5 عدد دیگر کلیدهای اصلی که پس از استفاده آن دو کلید قبلی غیر فعال می شوند . قفل درب ضد سرقت به نوعی قلب درب سرقت به حساب می آید زیرا شاید بتوان گفت که اصلی ترین بخش درب ضد سرقت است. و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود . قفل 13 زبانه که از سه جهت داخل چهارچوب قرار میگیرد .

دیدگاهتان را بنویسید