قفل های چینی بازه قیمت متفاوتی دارند

رویه درب مهمترین عامل در ایجاد ظاهری لوکس و زیبا برای درب های ضد سرقت میباشد و رنگ دربها هم بسته به همین رویه درب میباشد. درب ضد سرقت لابی را میتوانید به عنوان درب نفر رو ساختمانها هم استفاده نمایید و این امر موجب ایجاد ظاهری لوکس و شیک برای ساختمانها میشود. یکی دیگر از ویژگی های ساختاری این است که چارچوب آن ها از فلز مقاوم است که در چارچوب پشتی به فریم درب جوش داده می شوند و امکان استفاده از دیلم یا هرگونه وسیله ی دیگری علیه آن را خنثی می کند. به عنوان یکی دیگر از عواملی که تاثیر مستقیم در زمان تولید و تحویل درب ضد سرقت دارد مدل درب است. این دربها بدون کلید به سختی قابل باز شدن میباشند از با کیفیتترین مدلهای درب ضد سرقت میتوان به انواع درب تولید شده در راسان درب اشاره داشت. دربهای آپارتمانی در گذشته، دربهای چوبی بودند که به راحتی با یک ضربه و هل دادن ساده باز میشدند و یا با شکستن این دربها امکان ورود به ساختمان به راحتی محیا میشد. با توجه به اینکه درب ضد سرقت عموما به عنوان درب ورودی ساختمان و مرز بین فضای بیرون و داخل ساختمان نصب می شود از این رو به طور مستقیم با تغییرات بالای دمای هوا و رطوبت سروکار دارد.

دربهای ورودی به عنوان اولین عنصر هر ساختمان در نظر گرفته میشوند. در لابی شیشه خور ساخت کشور ترکیه می باشد و در کارخانه تولید درب های ضد سرقت مونتاژ و به مشتریان عرضه می گردد. درب لابی چوبی و شیشه خور از محبوبترین مدلهای درب ضد سرقت لوکس در ساختمان به شمار میرود. یکی از پرفروشترین مدلها در زمینه دربهای ضدسرقت، درب ضد سرقت لوکس میباشد. فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت راسان درب، بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش انواع درب ساختمانی در ایران میباشد. با خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان، میتوانید امنیت ساختمانتان را بهآسانی فراهم کنید. در نهایت این که توصیه می کنیم رای خرید درب ضدسرقت حتما به سراغ شرکت های معتبر و با سابقه ایی بروید که در بازار وجود دارند و جواب پس داده اند. شما قبل از ورود به ساختمان با دربهای ورودی روبرو میشوید این دربها می توانند بیانگر شخصیت ساختمانها باشند. اما امروزه ساختار دربهای ورودی آپارتمانها بسیار تغییر کرد و دربهای جدیدی وارد بازار شدهاند. لاستیک درزگیر نسوز اطراف در را احاطه کرده و از وارد شدن دود سمی و حرارت جلوگیری میکند. در ضد سرقت دارای انواع مختلفی میباشد.

دربهای ورودی و داخلی هر یک دارای مدلهای متنوعی هستند که قصد داریم در ادامه به تفصیل شما را با این دربها آشنا سازیم. دربهای ورودی بر حسب نوع کاربرد و نوع ساختمان به انواع مختلفی تقسیم و دارای جنسهای گوناگون میباشند. این دربها به دلیل اینکه در قسمت بیرونی ساختمان نصب میشوند و در معرض رطوبت و نور خورشید قرار میگیرند باید دارای جنس با کیفیت و مقاوم در برابر رطوبت و سایر عوامل محیطی باشند. 6. دستگیره : دستگیره این درب ها باید از نوع استینلس استیل ضد زنگ باشد که به هیچ عنوان در اثر استفاده زیاد زنگ نزند. این درب از نظر ابعاد از دربهای آپارتمانی بزگتر میباشد و معمولا از درب با سایز بیش از یک و نیم لنگه به عنوان درب لابی استفاده مینمایند. درب ضد سرقت تک لنگه، دو لنگه و.. دربهای ساختمانی به طور کلی به دو دسته درب ورودی ساختمان و درب داخلی ساختمان تقسیمبندی میشوند. بین دو لایه روکش و ساختار فلزی درون درب ضد سرقت، دو لایه عایق قرار گرفته است.

در ضد سرقت چینی در هر ابعادی که باشد فضای لازم برای نصب آن بایستی بین نیم تا یک سانتی متر از ابعاد در بزرگتر باشد. ابعاد استاندارد چین 105 در 205 سانتی متر، ابعاد استاندارد ترکیه 112 در 215 سانتی متر و ابعاد استاندارد ایران 105 در 210 سانتی متر می باشد. یکی از نکاتی که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت خرید درب ضد سرقت دارد دانستن این نکته است که در تهران حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ مجموعه در امر تولید دربهای ضد سرقت فعالیت دارند ولی کمتر از ۱۰ کارخانه بزرگ در ایران مشغول فعالیت هستند که فقط این ۱۰ کارخانه توان تولید با کیفیت مشابه ترکیه را دارند .یکی از این ۱۰ کارخانه شرکت دژ درب میباشد که جزو برترین برندهای درب ضد سرقت قرار گرفته است. البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است اما قیمت کمی پایینتری دارد. بخاطر اقبال زیادی که برای خریداری درب های با کیفیت و قفل های امن تر وجود دارد متاسفانه فروشگاه های زیادی اقدام به معرفی محصولات به ظاهر لوکس چینی بجای نمونه های ترک کرده و اقدام به فریب مشتریان میکنند. شاید زمان آن رسیده است که خانه خود را امن تر از گذشته کنید بخصوص از محلی که اکثر سرقت ها از آنجا صورت می گیرد یعنی درب های ورودی.برای استفاده از درب ضد سرقت به جای درب های معمولی بهترین انتخاب برای پیشگیری از دزدی و سرقت می باشد.انواع مختلفی از درب ضد سرقت با برند های گوناگون و تولید کنندگان خارجی و داخلی ، در بازار یافت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید