قفل های چینی بازه قیمت متفاوتی دارند

بیشتر دربهای ضد حریق به یک سیستم مغناطیسی زنگ خطر آتش سوزی متصل هستند که در هنگام آتش سوزی خود به خود بسته میشوند. باید بدانید کیفیت دربهای ضد صدا که در بازار بصورت آماده و با این قصد طراحی و ساخته شدهاند، به مراتب بسیار بیشتر از این دربی است که شما به درب عایق تبدیل میکنید. در واقع درب ضد سرقت به نوعی از درب ورودی ساختمان می گویند که سازنده آن با رعایت استانداردهایی خاص و عایق کردن درب نسبت به حرارت، رطوبت و صدا، آن را قادر ساخته تا بتواند از تخریب قفل، لولا، دستگیره درب ضد سرقت یا بدنه جلوگیری کرده و در نهایت مانع از ورود دزد به محل مورد نظر بشود. ولی امروزه نسل جدیدی از درب های ورودی وارد بازار شده اند که به درب های ضد سرقت معروف هستند. هرچند به طور کلی درب های ضد سرقت از ساختار یکسانی بهرمند هستند ولی نوع ساخت و کیفیت ساخت درب های ضد سرقت با یکدیکر متفاوت است. در حال حاضر بهترین نوع قفل درب ضد سرقت، قفل های شرکت کاله ترکیه بوده که به چندین مدل از جمله قفل مولتی، قفل کاله چنگکی، قفله کاله گاوصندوقی و قفل کاله میله ای که این نوع در همه درب های ضد سرقت نصب می شود.

قفل منوبلاک: دارای 2 قفل با ساختاری مجزا که فقط درب را در جهت افقی ایمن می نماید. این مجموعه توانسته است انواع درب ضد سرقت را مطابق با انواع سلیقه مشتریان با بالاترین کیفیت تولید نماید. به همین خاطر، تهیه و استفاده از این درب ها امروزه توانسته است شرایط ایجاد امنیت را تا حد قابل قبولی مساعد نماید. ابعاد درب: از دیگر مشخصاتی که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه نمایید، ابعاد درب است. به این خاطر که متریال به کار برده شده برای تولید این درب، از نوع لامینوکس است. قفل های دیجیتالی که اغلب بر روی در های ضد سرقت نصب می شوند، بر خلاف قفل های کلیدی، احتیاجی به کلید ندارند. برخی قفل های خاص هم در بازار وجود دارند. این سوال خیلی از افرادی است که قصد خرید درب ضد سرقت را دارند. مهم ترین مزیتی که چوب راش دارد استحکام و استقامت در آن است که این ویژگیها برای تولید درب ضد سرقت بسیار مهم است. طرح و رنگ این محصول معمولا از نوع شمایل چوب و رنگ کورهای استاتیک است. در بین محصولات درب ضد سرقت که توسط مجموعه افرامهر تولید میشود، درب روکش راش از وزن بیشتری به دلیل استفاده از چوب راش برخوردار است.

در بازار به این محصول درب سرقت فلزی گفته میشود و مشتریانی که در مناطق شمالی و جنوبی ایران ساکن هستند، از این نوع درب استقبال بیشتری به عمل آوردهاند. از قفل ها و کلید ها مطمئن باشین و در نظر داشته باشین بهترین نوع قفل موجود در جهان برای کشور ترکیه و شرکت کاله می باشد که در ایران به وفور یافت میشود و هیچ گونه مشکلی برای یافتن این نوع قفل ها نمی باشد . در این راستا انواع مختلفی از قفل های ضد سرقت تولید شده اند که هر کدام دارای خصوصیت های متفاوتی نیز می باشند. از طرفی دیگر چوب راش براساس خصوصیت هایی که دارد مزیت ماندگاری را در درب ضد سرقت روکش راش بالا برده و موجبات ایجاد خش و سایش را در آن از بین میبرد. این محصول باتوجه به اینکه از تنوع کمتری نسبت به دیگر محصولات برخوردار است، اما به این خاطر به عنوان یک محصول پرطرفدار شناخته شده است که جنس به کار برده شده در آن، مقاومت مطلوبی برای محصول در برابر باران و آفتاب به وجود آورده است.

را که از طریق مهندسین خود به دست می آوریم روی درهایی که تولید می کنیم قرار می دهیم تا ضریب ایمنی درب را افزایش دهیم. به همین خاطر کارشناسان و مهندسین با توجه به پیشرفتهای صورت گرفته در علوم مختلف توانستند درب ضد سرقت با شکل و شمایل بسیار مقاوم تر و زیباتر را در مدل های متفاوت و با کاربری های مختلف که از امنیت فوقالعاده تری نیز برخوردار است، تولید نمایند. استفاده از دو لولای باکیفیت در درب های برجسته نیز یکی دیگر از مشخصات این درب ها می باشد ما برای اینکه درب ها با امنیت باشد و بتواند بدون هیچ نقصی به کار خود تا چندین سال ادامه بدهد از لولا های با کیفیتی که ساخته شده مهندسین توان مند شرکت درب مهدی است استفاده کردیم که قادر است وزن بسیار بالایی را تحمل کنند و به سادگی خراب نشوند. همان طور که اشاره شد با توجه به استانداردهای موجود اگرچه این نوع از درب ها ظاهری دلربا دارند، اما بدون تردید برای ساخت آنها از فلزهای مقاوم در برابر برش، ضربه یا سوراخ شدن همراه با موادی مقاوم در برابر حرارت و اسید استفاده خواهد شد پس وزن زیادشان نسبت به در های معمولی اولین مشخصه درب ضد سرقت است.

دیدگاهتان را بنویسید