قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

زیبایی درب ضد سرقت بستگی به رویه ای دارد که بر روی آن نصب می شود و این رویه ها از لحاظ جنس و طرح بسیار متفاوت با یک دیگر طراحی و تولید می شوند. با توجه به اینکه مشتریانی که برای تعویض درب به فروشگاه مراجعه می کنند اطلاعات زیادی در مورد مراحل تعویض درب ندارد باید این نکات بصورت کلی بیان شود و مشتری از مراحل تعویض درب مطلع شود. در ادامه انواع روکش درب ضد سرقت مورد بررسی قرار گرفته است. به عنوان یک قاعده کلی می توان گفت هر چه که شرایط محل نصب درب، امنیت بیشتری را بطلبد درب مورد نیاز هم گران تر خواهد بود و قیمت بیشتری خواهد داشت. همچنین نصب هر گونه آپشن اضافه نیز با توجه به محل نصب درب توسط تولید کننده امکان پذیر بوده و می توانید از این درب ها جهت ایجاد امنیت بیشتر سازه خود استفاده نمایید.فراموش نکنید که نصب درب ضد سرقت نیز مانند ساخت آن نیاز به تخصص و مهارت داشته و هر فرد نمی تواند نصب آن را انجام دهد. و سئوالاتی مانند برای نصب درب ضد سرقت نیاز به تخریب چهارچوب درب چوبی قبلی هست؟

اجزا درب ضد سرقت از سه قطعه اصلی(فلز، رویه و قفل ) تشکیل شده است که هرکدام زیر مجموعه های مختلفی دارد. این در حالی است که همهی ما میدانیم احتمال گم کردن کلید درب خانه، چقدر زیاد است. اگر به مکان هایی مانند بیمارستان ها، سفارت خانه ها و جاهایی که از لحاظ امنیتی و مالی در رده ی بالایی قرار دارند، رفت و آمد دارید حتما متوجه درب های ضدسرقت و امنیتی شده اید و اگر مسئول نظافت چنین مکان هایی هستید میدانید که تمیز کردن درب ضد سرقت اهمیت زیادی دارد. درواقع سارقین به دنبال خانههایی هستند که ضریب امنیتی کمی داشته باشند. به این قفل ها اصطلاحا مولتی قفل اطلاق می شود که به زبانه های قفل درب ضد سرقت ۶ زبانه دیگر اضافه می نماید.همچنین نصب قفلهای چنگکی و یا قفل های گاوصندوقی نیز بر استانداردهای امنیتی هر درب اضافه خواهد نمود. درب ضد سرقت لوکس از جمله محصولات پرطرفدار و پرفروش در بازار می باشد که با استفاده از طراحی خاص، تاج و روکوب، رویه زیبا و یراق آلات شیک استفاده شده در این محصول ظاهری بسیار جذاب به ساختمان می بخشد. استفاده از مواد ترک و قفل های ترکیه ای یکی از نقاط قوت درب های ضد سرقت درسام می باشد که این شرکت را نسبت به رقیبان خود بی بدلیل کرده است.

دزدگیر اماکن رابین یکی از محصولات شرکت آرشین است که به مشتریان این امکان را میدهد تا از مزایای یک دزدگیر خوب یعنی کنترل از راه دور، تماس با شمارههای ضروری، ارسال پیامهای هشدار به تلفن همراه، ثبت گزارش، آژیر و… جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تیم آرشین تماس بگیرید. میتوان تنظیمات را به گونهای انجام داد که به محض باز شدن در و یا پنچره دزدگیر منزل، صدای آژیر را با صدای زیاد در خانه منتشر کند و یا هیچ صدایی منتشر نشود و تنها یک پیام هشدار بر روی تلفن خود دریافت کنید تا با پلیس تماس بگیرید. متاسفانه در سالیان گذشته برخی از همکاران ما اقدام به ساخت درب ضد سرقت ایرانی در داخل ایران نموده اند که باعث شده تا ذهنیت مصرف کنندگان نسبت به دربهای ضد سرقت ایرانی به کل تغییر نماید . برای ساخت بدنه در ضدسرقت ایرانی از چوب راش و بلوط استفاده میشود و به همین دلیل هم بدنه آن محکم است. البته سازندگان ایرانی به تازگی وارد این صنعت شده اند و هنوز نتوانسته اند مشتریان زیادی برای خود دست و پا کنند، اما در صورتی که می خواهید درب ضد سرقت ارزانی بخرید می توانید از یراق آلات ایرانی استفاده کنید تا قیمت درب های شما کاهش پیدا کند.

دلیل وجود جایگاه های از پیش تعیین شده این است که محل قرار گرفتن پین ها با سیمان پر نشود. یا اینکه اکثر خانمها کلید خانه را در کیفدستی قرار میدهند که ممکن است به سرقت برود. در آخر اینکه استفاده از درب ضد سرقت به عنوان دزدگیر خانه، تصمیمی است که نهایتاً به عهده صاحبان خانه است. پیشرفت تکنولوژی بر روی دربهای ضد سرقت هم تأثیرات مفیدی بهجای گذاشته، بهطوریکه دربهای ضد سرقت پیشرفته دارای امکانات ویژهای میباشند؛ بهعنوانمثال نصب دوربین بر روی درب که به شما امکان نظارت و مشاهده افراد روبروی درب منزل میدهد. بایستی همواره در نظر داشت که استفاده از درب ضد سرقت صرفاً زمان وارد شدن دزد به خانه را طولانیتر میکند ولی به هیچوجه جلوی سرقت را نخواهد گرفت. ضمن اینکه کار اطفاء حریق را برای آتشنشانان مشکل میکند. اعتماد کامل به درب ضد سرقت به عنوان راهی برای جلوگیری از سرقت منزل، ریسکها و خطرات خودش را به همراه دارد. دربهای ضد سرقت هوشمند را میتوان از راه دور کنترل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید