قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

از مراکز فروش درب ضد سرقت در تهران و ایران می توان به فروشگاه راشا درب، راسان درب، درب امن و اتحاد درب اشاره نمود. هم اکنون این مجموعه تولیدی با نام درب مسلح تهران تمرکز اصلی اش طراحی و تولید انواع درب ضد سرقت ایرانی میباشد که برای احترام به حق انتخاب مشتریان در مجموعه فروشگاه ها و نمایندگی های خود محصولات وارداتی از کشورهای ترکیه و چین را هم به فروش میرساند. یکی از مهم ترین اجزای درب های ضد سرقت ایرانی، ترک و چین قفل آن است اگر قفل استفاده شده در درب از امنیت کافی برخوردار نباشد حتی اگر بهترین جنس درب ضد سرقت خریداری شده باشد بازهم خانه شما در امنیت نخواهد بود، پس اهمیت آن را نادیده نگیرید و بهترین نوع را برای درب خود انتخاب کنید بعضی از افراد نیز فکر می کنند با نصب قفل ضدسرقت بر روی درب های معمولی نیز می توانند امنیت درب را افزایش دهند ولی بهتر است بدانید امنیت درب به فاکتورهای زیادی وابسته بوده و فقط نوع قفل نمی تواند امنیت درب شما را تضمین کند. انتخاب آن بر اساس بودجه، طراحی و استانداردها صورت می گیرد. درب های ضد سرقت دُرسام بر اساس نوع روکش چوب (راش یا گردو) ، میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند و شاستی کشی فلزی داخلی دربهای ضد سرقت در تمامی مدل ها بصورت یکسان می باشد.

درب های ضد سرقت باید به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب شوند برای مثال می توان از درب های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی متر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نیست استفاده کرد. اولین هدف شما از خرید در ضد سرقت، خرید درهایی است که تنها از جنس چوب نباشد و وسط آن لایه فلزی کار گذاشته شده باشد تا هم استحکام افزایش یابد و هم ایمنی و کارایی؛ در صورتی که از لایه فلزی خبری نباشد در واقع شما اصلا در ضد سرقت نخریده اید و تنها پولتان را هدر دادید. این پشم سنگی که در درب های ضد سرقت استفاده می شود هم سبب می شود تا فلزاتی که در درب استفاده شده در برابر آسیب ها و قارچ ها ایمن بمانند و درب ضد سرقت را دارای خاصیت عایق می کند به این صورت که درب های ضد سرقت می توانند مانع از عبور صدا و یا حتی هوا شوند و باعث حفظ دمای مکان ونیز آرامش بیشتر شوند. درها عموما درز بسیار دارند و می توانید جریان عبور هوا را به راحتی در آن ها مشاهده کنید.

شیوه طراحی درب ضد سرقت به نحوی است که امکان عبور هوا به هیچ عنوان داده نمی شود و به این ترتیب در طولانی مدت شما انرژی کم تری برای تنظیم حرارت داخل خانه و به تبع آن هزینه کمتری پرداخت می کنید. در زمان خرید اینترنتی از درب ضد سرقت تهران دقت نمایید که آدرس محلی که باید درب ضد سرقت را در آنجا تحویل داد به درستی وارد کرده باشید . البته اگر محدودیتی در قیمت درب ضد سرقت داشته باشید باید بدانید که معمولا جنس ام دی اف قدری گران تر است اما انتخاب ام دی اف با وجود زیبایی دردسرههایی هم دارد. دربهای چوبی برای اینکه از جنس چوب ساخته شدهاند برای فضای خارجی یا بیرونی ساختمانهای مسکونی، اداری یا تجاری مناسب نیستند. برای مثال بعضی از دربهای ضد سرقت تولید ایران دارای ابعاد مفید بازشوی ۹۵×۲۱۴ سانتی متر می باشد. ابعاد درب ضد سرقت ترک وارداتی و مونتاژ ایران ۱۱۰×۲۱۰ و ۱۰۵×۲۱۰ سانتی متر می باشد. در ضد سرقت با ابعاد استاندارد ساخته می شود که در مقایسه با درهای معمولی ابعاد بزرگ تری دارد. درب ضد صدا همانطور که از نام آن مشخص است در برابر سر و صدا به عنوان عایق عمل می کند.

مقاوم در مقابل آتش هستند و به هنگام آتش سوزی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. قاعدتا هنگام انتخاب درب ها با چهارچوب و متریال یکسان لولا بیش از هر چیز شما به ظاهر درب توجه خواهید کرد اما جنس رویه نیز بسیار مهم است. جنس لولای نامرغوب به معنای لنگر انداختن در و پس از مدتی صدا دادن آن و ایجاد شکاف اطراف و به هم خوردن رگلاژ است که عملا کارایی درب ضد سرقت از بین میرود. پاسخ این سوال وابسته به سایز چهار چوب درب قبلی است .اگر سایز یکی باشد که بدون هیچ دردسر و مشکلی می تواند درب ضدسرقت جدید را نصب کنیم . در نتیجه درب های ساخته شده با چوب یولکا استحکام بیشتری دارند. البته درب ضد سرقت چینی با ابعاد ۱۲۰×۲۱۰ سانتی متر نیز وجود دارد. درمورد انرژی نیز دقیقا همین مطلب درست است. چرا که در برابر هر طوفان و بادی مقاوم بوده و تنها ممکن است که درب خسارت جزئی ببیند. وزن در ضد سرقت: از مهم ترین مشخصه هایی که در هنگام خرید می توانید به اصالت محصول پی ببرید، وزن درب است.

دیدگاهتان را بنویسید