قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

3- جنس لولا: که از وارد بسیار مهمی است که باید به آن توجه نمود زیرا لنگه درب بر روی این لولا ها میچرخد و باید بتواند به آسانی وزن لنگه درب را تحمل کند که اگر جنس و تعداد لولا ها نا مرغوب و کم باشد پس از گذشت مدتی درب از حالت تنظیم و ریگلاژی خارج میشود که بهترین حالت استفاده از 3 عدد لولا و همچنین استفاده از لولای بلبرینگ دار است. در میان محصولات ایرانی در ضدسرقت فلزی بسیار کم به چشم میخورد. درب خانه های ویلایی خارج شهر یکی از درب هایی است که به امنیت بسیار بالایی نیازمند است. این درب ها در عین اینکه دارای قیمت مناسبی هستند از کیفیت بالایی نیز برخوردارند. که بر خلاف درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی (آکاردئونی) دارند که اشاره به این مطلب ضروری میباشد که باید درب مورد استفاده قرار گرفته از استانداردهای این محصول بر خوردار بوده و از درب های متفرقه با ابزار یراق معمولی نباشد و در همه جهات دارای استاندارد جهانی این محصول باشد که در ادامه اشارات و راهنمایی هایی در خصوص خرید این محصول و مد نظر قرار دادن چند نکته اساسی در هنگام انتخاب آن کرده ایم.متاسفانه مرجع دقیق و کاملی در مورد درب های ضد سرقت و اشنایی آن در دسترس عموم نیست و متاسفانه اندک شرکت هایی از این نا آگاهی مردم سو استفاده کرده و درب های در شکل و شمایل درب های ضد سرقت را به عنوان درب ضد سرقت به فروش میرسانند که از چند و یا حتی هیچکدام از استاندارد های این گونه درب ها بر خوردار نبوده و دارای ایمنی معمولی در حد درب های معمول و ضد سرقت میباشند به طور مثال در میان دو رویه درب هیچ گونه ورق فلزی به کار نرفته باشد که با چشم و نداشتن آگاهی در این خصوص فهمیدن آن بسیار مشکل میباشد.در این مقاله سعی شده است تا حدودی به این مسئله پرداخته و آشنایی و نکات لازم را در خصوص این گونه درب ها در حد قابل قبولی ارائه کنیم.

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. همچنین ممکن است این درب ها به عنوان ورودی یک ساختمان ویلایی (درون شهر یا خارج شهر) و یا درب لابی یک مجتمع (به عنوان یک درب ورودی لوکس) مورد استفاده قرار گیرند. بر خلاف شرکت های دیگر در تولید دربهای ضد سرقت ارزان ، شرکت درسام در تولید دربهای ضد سرقت ارزان هم از قفل های کاله ترکیه استفاده می کند. یک نوع روکش هم وجود دارد که بسیار زیاد در ایران مورد استقبال می باشد و استفاده از روکش ملچ می باشد که نقش زیبا و زنده ای را بوجود می آورد. بهترین جنس درب تنها فلز یا چوب نیست و استفاده از جنسهای مختلف و لایههای متعدد است. درب ضد سرقت لوکس که دارای روکش های چوب و یا استیل هستند از گران ترین محصولات و درب های فلزی از محصولات ارزان قیمت به شمار می روند. چگونگی طرح و شکل در هیچ اهمیتی ندارد، توجه داشته باشید حتی اگر درب ضد سرقت از سایز استاندارد برخوردار نباشد درب ضد سرقت شما باید کاملا درون چهار چوب جا بیوفتد و چفت شود.

1- جنس چهارچوب : که باید فلز به کار رفته در آن از الیاژ خوب و با کیفیت باشد و محل های اتصال ورق ها جوش کاری مناسبی داشته باشند و بهتر است از جوش co2 برای جوشکاری استفاده شده باشد. ایران به شخصه خود تولید کننده ی کامل این گونه درب ها نمیباشد و با تولید چهارچوب این گونه درب ها یراق آلات مورد استفاده در ساخت درب های ضد سرقت را عمدتا از کشور ترکیه وارد نموده و شرکت های مختلف به مونتاژ آنها می پردازند. این نوع از درها به صورتی ساخته میشوند که روشهای معمول شکستن و باز کردن درب در مورد آنها مورد استفاده نباشد و بنابراین نسبت به سایر دربها ایمنتر هستند. زمان آماده شدن و تحویل گرفتن درب ورودی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها میپردازیم. بر حسب سفارش مشتری دربهای ضد سرقت می توانند دارای درجات مختلفی از عایق صوتی باشند.

بهترین در ضد سرقت برای مشتری دربی است که دارای قیمت ارزان، امنیت بالا، کیفیت مناسب و ظاهری شیک باشد. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به دربی گفته میشود که مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است این اطمینان به منزله ی صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی میتوان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد. هر چه درب ضخامت بیشتری داشته باشد طبیعی است که آسیب رساندن به آن سخت تر می باشد و به راحتی قابل تخریب نیستند، با این وجود ممکن است یک در ضد سرقت ضحیم کاستی هایی داشته باشد. مهم ترین فاکتور در هنگام خرید این محصولات امنیت، قیمت درب و ظاهر آن ها می باشد. با نصب اینگونه از درب ها دیگر با خیالی آسوده و آرامش خیال بیشتری از منزل خارج شده و درب منزل خود را قفل نمایید. این درب ها دارای 4 عدد لولا میباشند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارد و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید