قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

اگر محصول خریداری شده سریعتر از موعد آماده شود ممکن است که خریدار مکانی برای نگهداری درب ضد سرقت نداشته باشد و اگر تاخیری در تحویل محصول اتفاق بیفتد تمامی برنامه های بعدی ساخت و ساز و تعمیر نیز دچار تاخیر میشوند و نهایتاً زمان اتمام پروژه طولانی تر می شود. این دربها که به اسم درب ضدسرقت مشهور شدهاند از ساختار ترکیبی چوب و فلز تولید میشوند و نا گفته مشخص است که فلز نقش اصلی تامین امنیت را بر عهده دارد و چوب برای زیبا سازی محصول مورد استفاده قرار میگیرد. اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ درب ضد سرقت طرح ونوس یکی از شیک ترین و در عین حال قیمت مناسب ترین محصول تولیدی در راسان درب می باشد. همچنین قفل درب های چینی معمولاً به صورت چنگکی و قفل مرکزی هستند تا بتوانند از چولگی در اثر فشار دیلم تا حدی ضعیف بودن قفلها را جبران کنند. تمامفلزی بودن درب های چینی نباید این تصور را به وجود آورد که این درب ها از درب های دیگر مقاومتر هستند، بلکه معمولاً نسبت به درب های ضدسرقت ایرانی و ترکیه ای از مقاومت فشاری و خمشی کمتری برخوردارند.

چهارچوب های درب ضد سرقت در ابعاد استانداردی ساخته می شود و در دو نوع ترک و چینی اندازه های آن با یک دیگر متفاوت است. تیم های نصب مجموعه درسی تمامی روزهای هفته، ائم از روزهای تعطیل و کاری نسبت به انجام نصب و اندازه گیری و حمل درب اقدام نموده و بدون محدودیت زمانی آماده خدمت رسانی به مشتریان ارجمند می باشد. گروه کرال درب با تضمین کیفیت درب و قفل های درب های امنیتی اقدام به فروش درب های امنیتی مینماید. شرکت کیمیا همزمان جهت گسترش ظرفیت تولید اقدام به تاسیس کارخانه مجهز نموده و به بهره برداری رسیده و محصولات جدیدی از جمله ( درب های داخلی ، ضد آب ، ضد حریق (آتش نشانی) ، کابینت ، قرنیز و دکوراسیون داخلی ) در دستور قرار گرفت . ابعاد آنها به چه شیوه ای محاسبه می گردد ؟ متاسفانه در بسیاری از درب ها از این عایق ها استفاده نمی شود و به سادگی گفتگو و صدا های داخل منزل در فضا های مشاع ساختمان شنیده می شود. ساختار داخلی درب اتاق ام دی اف کلاف چوب روسی است که چوب خشک شده میباشند و با اتصالات خاص میتوان کلاف های چوبی درب ام دی اف را بوجود آورد.خشک بودن و اتصالات خاص چوب های کلاف از هر گونه صدمه ای روی درب جلوگیری میکند.در داخل درب های ام دی اف هم میتوان از هانی کام و لایه 3 میلی ضربدری استفاده کرد که به دلیل کاهش وزن درب های داخلی معمولا از هانی کام استفاده میشود.

درب های ضد سرقت چینی از نمونه مشابه ترکیه ای سبکتر هستند؛ گاهی وزن یک درب ضد سرقت ترک دو برابر درب ضد سرقت چین مشابه است. در مراحل نصب نیز درب های ضد سرقت چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از ۱ یا ۲ ساعت زمان بر نخواهد بود. درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب های ضد سرقت استاندارد دارای یک ورق محافظ فولادی در میان درب میباشد که با آهن کشی اصولی محکم و استوار شده وداخل درب از فوم پلی اورتان پر شده است. اما در مکان هایی مانند کارخانجات و کارگاه های خارج از شهر که سارقین امکان تخریب در را به راحتی دارا هستند باید از درب های ضد سرقت با ویژگی های خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن سازند. پروفیل و فلز استفاده شده در درب های ضدسرقت فانوس با استفاده از بهترین متریال ها از کارخانجات معتبر داخلی می باشد. ساب فریم می تواند از قوطی ۳۰ در ۴۰ و یا هر نوع فلز دیگری باشد.

تقریباً میتوان گفت که در درب های چینی خبری از چوب نیست و فلز جز اصلی این درها است، به طوری که در بازار به درب های ضدسرقت فلزی معروف هستند. درب ضدسرقت را به طور ساده میتوان به این صورت تعریف نمود که ساختاری کاملا فلزی و مستحکم با پوششی از جنس چوب دارد. لولاهای درب های ترک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملاً دیده میشود، اما لولاهای درب های ضد سرقت چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون نمیتوان آنها را دید. تفاوت دوم این درها کامل مشهود و قابل مشاهده است؛ این تفاوت در لولاهای این درها است. یکی از دلایل استقبال از درب ضد سرقت ترک در میان مردم، استفاده از یراق آلات با کیفیت و قوی تر است. شرکت چوب صنعت کیمیا پس از ۱۰ سال تجربه موفق در زمینه واردات و فروش درب های ضد سرقت از ترکیه و چین ارائه خدمات قوی پس از فروش مفتخر به کسب رضایتمندی عموم مشتریان خویش می باشد. از نظر قفل هم به طور معمول قفل مدلهای چینی گارانتی ندارند، در حالی که قفل درب های ترک و ایرانی داری گارانتی هستند. درب های فلزی به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و دیگر عوامل محیطی یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان درب ورودی خانه های ویلایی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید