قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

علاوه بر این، امکان سفارش درب ضد سرقت با رنگ دلخواه نیز وجود دارد. 3. درب ضد سرقتی که انتخاب میکنید، لازم است وزن مناسبی داشته باشد. سپس با توجه به بودجه خود، سعی کنید دربی که بالاترین کیفیت را به لحاظ امنیت دارد انتخاب کنید. البته این مطلب را باید در نظر گرفت که از لحاظ قیمت نسبت به دیگر رقبا از قیمت بالایی برخوردار می باشد زیرا کیفیت و ساختار این نوع درب کاملا متفاوت می باشد. ولی رویه درب های ضد سرقت ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیم بندی می شود. جنس لایه داخلی آنها معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه و غیره روکش شده است. درب MDF یکی از انواع مختلف درب داخلی شرکت اتحاد میباشد که دارای کیفیت مناسبی برای ساختمان های مسکونی و اداری هستند.رویه ام دی اف درب MDF دارای ضخامت 6 میلی متر است یعنی در دو طرف درب دو لایه MDF 5 میل استفاده می شود و یک روکش با ضخامت ۱ میلی متر بر روی MDF با چسب پرس می شود. درب ضد سرقت معمولا از لایه های مختلف تشکیل شده است.

این شرکتها درب هایی با دو قفل جدید ضد سرقت کاله تولید نموده اند با پیشرفت این صنعت در کشور ترکیه کم کم شرکتهای تولید رویه درب ضد سرقت ترک نیز بوجود آمدند که این سری از شرکتها فقط به تولید رویه درب اقدام کردند و در این زمینه مشهور شدند. دسته ای درب های چینی عملا فقط اسم درب ضد سرقت چینی را یدک میکشند و در عمل نوعی درب اتاق هستند که فقط سعی شده است با اضافه کردذن چند قفل ظاهر آن را به سری ضد سرقت شبیه کنند ولی در عمل در دسته بندی ضد سرقت ها جای نمیگیرند. 8. جنس روکش متناسب با فضای نصب درب ضد سرقت باشد؛ اگر چه این مورد سلیقهای است اما مخصوصاً در صورتی که محل نصب درب در معرض اشعه خورشید و یا رفتوآمد زیاد باشد، باید روکشی انتخاب شود که مقاومت خوبی داشته باشد. اگر درب های ضد سرقت قرار است در مکان های مرطوب یا مکان های صنعتی به کار برده شوند، پوشش لایه بیرونی باید ضد رطوبت و ضد اسید باشند. 7. رنگ درب ضد سرقت را متناسب با فضای خانه خود انتخاب کنید. و سعی کرده است تا با اقداماتی از حریم خانه و منزل خود حفاظت کند.

جنس لولاها باید کیفیت خوبی داشته باشد و با توجه به وزن درب لازم است بیش از دو لولا برای این دربها در نظر گرفته شود تا بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. درب ضد آب یا همان درب ABS به مدلی از درب داخلی گفته میشود که در مقابل رطوبت و پوسیدگی بسیار مقاوم است و عمدتاً به عنوان درب حمام و سرویس مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین می توان از انواع درب چوبی به عنوان درب لابی نیز استفاده نمود. مشتریان می توانند در تمامی مراحل خرید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت دریس استفاده نمایند و با مراجعه به دفتر مرکزی شرکت چوب صنعت دریس واقع در تهران، شهرک غرب، خیابان سیمای ایران، خیابان پنجم، کوچه بهمن، پلاک 9 از جدیدترین مدل های درب دیدن فرمایند. صرف نظر از استانداردهای امنیتی موردنیاز در تولید و انتخاب درب های ضدسرقت، از دیگر ویژگی های که این درب ها باید دارا باشند می توان به پوشش های روی درب اشاره کرد. درب ضد سرقت لوکس از جمله محصولات پرطرفدار و پرفروش در بازار می باشد که با استفاده از طراحی خاص، تاج و روکوب، رویه زیبا و یراق آلات شیک استفاده شده در این محصول ظاهری بسیار جذاب به ساختمان می بخشد.

1. در ابتدا تصمیم بگیرید که قرار است چقدر برای خرید درب ضد سرقت هزینه کنید. در طول تاریخ انسان همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد امنیت و آرامش بوده و هست. درب ضد سرقت چه کارایی و ویژگی هایی دارد؟ 5. بهترین قفل درب ضد سرقت را انتخاب کنید. چرا که با انتخاب ابعاد مناسب، بدون تخریب میتوانید درب را نصب کنید. برای مثال می توان از درب های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلیمتر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نمی باشد استفاده نمود. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر افزایش می یابند، بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت گردیده و از استانداردهای ویژه کیفیت این گونه درب ها برخوردار می گردد. روی چهارچوب با کاور مخصوص همرنگ درب پوشیده می شود. از کجا درب ضد سرقت بخریم؟ سیستم دو قفلِ در دربهای ضد سرقت نیز از مشخصههای مهم دیگر این کالاهای کاربردی است.

دیدگاهتان را بنویسید