قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

داخل همه دربهای ضد سرقت یک ساختار فلزی تعبیه شده است که شامل یک ورق فلزی و یک اسکلت فلزی است. حتی اگر همه اجزای درب کیفیت بالایی داشته باشد، بدون داشتن یک قفل مطمئن، نمیتوان از امنیت درب اطمینان کافی داشت. اگر از درب های ضد سرقت به درستی نگهداری نشود بدون شک ار عمر مفید استفاده آن بسیار کاسته می شود. چشمی یک لنز کوچک در بخش میانی درب است که میتوان افراد پشت درب را بدون باز کردن درب مشاهده کرد. درب ضد سرقت دو لنگه معمولا بصورت سفارشی ساخته میشود و برای درب هایی با اندازه نسبتا بزرگتر استفاده میشود.همچنین از درب ضد سرقت دو لنگه میتوان به عنوان درب لابی نیز استفاده کرد. راه چاره برای این مشکلات دو روش است که یکی روغن کاری درب ضد سرقت و دیگری استفاده از تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت است. ما در مکان هایی مانند کارخانجات و کارگاه های خارج از شهر که سارقین امکان تخریب در را به راحتی دارند باید از درب های ضد سرقت با ویژگی های خاص استفاده کرد تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن ساخت.

یکی از مزیت های درب ضد سرقت ایرانی، امکان پشتیبانی و خدمات پس از فروش کالاست. درب ضد سرقت نوعی درب است که به واسطه اجزای تشکیل دهنده اش، امکان ورود غیرمجاز به داخل خانه شما را کاهش میدهد. نوار درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات، در اطراف درب های ضد دیلم از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از ورود سرما و گرما و اتلاف انرژی استفاده شده است . وجود یک ورقه فلزی بین دو لایه روکش درب که عموماً با یک اسکلت فلزی همراه میشود، دلیل مهمی برای بالا رفتن امنیت این دربهاست. در پاسخ به این سوال باید گفت که اولین تفاوت این دو ظاهر زیبا و شیک درب های ضد سرقت می باشد و همچنین به هر حال همانطور که گفته شد با هیچ یک از این درب ها نمی توان امنیت را صد درصد تامین کرد اما هر دو این موارد باعث به زحمت افتادن سارق و طولانی شدن فرآیند باز کردن درب می شود اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که وقتی درب آکاردئونی بسته است به این معنی است که کسی در منزل حضور ندارد و سارق با خیال راحت تری می تواند کار خود را انجام دهد اما از بیرون درب ضد سرقت به هیچ وجه کسی متوجه این موضوع نمی شود.

قیمت درب ضد سرقت اصل در مراکز فروش و بورس درب ضد سرقت در تهران و ایران بسیار مناسب تر از فروشگاه های متفرقه می باشد و شما با خیال راحت می توانید از این مراکز اقدام به خرید نمایید. مزایای بسیار دیگری مانند مشاهده قیمت ها به ترتیب ارزان و یا گران و مقایسه مشخصات فنی می تواند به شما در انتخاب خوب و صحیح کمک کند. این لایهها که از پشم سنگ یا پشم شیشههستند، اگر چه اثری در بالا بردن امنیت درب ندارند، اما باعث میشوند که درب ضد سرقت؛ عایق خوب گرما و صوت هم باشد. اما این نوع دربها مقاومت و امنیت بالاتری نسبت به دربهای ضد سرقت چوبی دارند. علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا می توان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز نمود.

بهترین جنس درب ضد سرقت چیست ؟ درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است. اما در کنار کمیت قفلها، کیفیت قفل های ضد سرقت هم عامل مهم دیگری است که مانع ورود سارقین به داخل خانه میشود. زنجیر جزئی از درب ضد سرقت می باشد که وجود آن الزامی نمی باشد و کاربرد آن برای مواقعی است که بخواهید درب را نیمه باز کرده و اجزای ورود به دیگران ندهید. کاربرد آن ها بیشتر در درب دفتر ها، مطلب پزشکان و درب ورودی منزل ها است. این خدمات به صورت حرفه ای و بر اساس نیاز شما در دسترستان قرار خواهد گرفت و شما می توانید به صورت مستقیم نسبت به خرید انواع درب های ضد سرقت اقدام کنید. قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بیش از همه این دربهاست، اما طبیعتاً کیفیت بالاتری نیز دارد. به طور کلی، قیمت درب ضد سرقت لوکس ساخت هر کشوری که باشد، قابل توجه است. اما خبر خوش این که لولاهای درب ضد سرقت از هر دو طرف و یا دستکم از بیرون پنهان شده و در دسترس و در نتیجه قابل نفوذ نیستند.بنابراین، اگر لولاها پنهان نشده بود؛ در خرید درب ضد سرقت مذکور تردید کنید!

دیدگاهتان را بنویسید