قیمت خرید درب ضد سرقت (زمستان 1400) – راسان درب

• بهترین لولا برای این دربها از نوع بلبرینگ دار است. از این رو در صورتی که قصد نصب درب ضد سرقت برای این کار را دارید حتما از بهترین مدل ها که البته قیمت بالایی نیز دارند استفاده کنید. نوع درب: درب های ضد سرقت در مدل های چینی، ترک و ایرانی وجود دارد که عمده تفاوت قیمت آن ها به چارچوب و لولای درب ها بستگی دارد. انواع درب ضد سرقت های ما به دو دسته ترک و ایرانی تقسیم میشوند که مدل های مختلفی مانند درب ضد سرقت ونوس، آویژه، آریس، کرکره، طرح های گلدار و گلدان، سارای، حکاکی های مختلف، آراز و … این درب ها در مدل های مختلف برای کاربرد های گوناگون در بازار موجود می باشند. اگر هر زمانی تصمیم به خرید درب ضد سرقت گرفتید به سایت اتحاد درب مراجعه کنید زیرا شرکت ما هم یک شرکت تولیدی است و هم یک واسطه منصف برای مشتریان و همچنین از طریق سایت ما میتوانید با انواع درب های ضد سرقت در طرح ها و رنگ های مختلف جدید و قدیم نیز آشنا شوید و و حتی خرید اینترنتی درب ضد سرقت مورد نظر خود را به سادگی انجام دهید.

به گفته پلیس آگاهی هر عامل یا تجهیزاتی که سرقت را به تأخیر بیندازد مورد تأیید پلیس است. توصیهی پلیس این است که اشیا قیمتی را در خانه نگه ندارید؛ با اینحال خانوادههایی هستند که طلا و جواهرات خود را در گاوصندوق و به خصوص گاوصندوقهای مخفی نگه میدارند. این درزگیر از مواد غیر قابل اشنعال تولید می شوند تا بتوانند در حرارت های بالا خاصیت خود را از دست ندهند . قطعاً سارقین به دنبال زمان و موقعیت مناسب هستند تا بتوانند نقشههای خود را عملی کنند. بعضی از دربهای ضد سرقت به دلیل استفاده از آلیاژهای حساس به حرارت، در هنگام آتشسوزی کارایی خود را از دست میدهند. • یکی از نکات مهم در خرید درب ضد سرقت، جنس قفل است تا در هنگام آتشسوزی کارایی خود را از دست ندهد و به اصطلاح دفرمه نشود. اگر قصد خرید این دربها به عنوان یکی از راههای جلوگیری از سرقت منزل را در سردارید؛ پیشنهاد ما این است که در هنگام خرید به نکات فنی دربهای ضد سرقت بیشتر از ظاهر آنها توجه کنید. یعنی ممکن است دو درب با تفاوت قیمت چند میلیونی، از چارچوب، لولا، قفل، ورق آهنی و به طور کلی امنیت مشابه ای برخوردار باشند اما همین تفاوت روکش توجیه کننده آن تفاوت قیمت چند میلیونی باشد.

روکش: روکش های درب ضد سرقت نیز تنوع بالایی دارند که عمدتا به پنج دسته راش، گردو، بلوط، pvc و شیشه ای تقسیم می شود که هر کدام قیمت متفاوت خود را دارند. قیمت درب ضد سرقت بارو ، بسته به تجهیزات و مواد اولیه ساخت متفاوت ولی ارزانترین درب ضد سرقت لوکس ایران را تولید می کند . درب های فلزی در بازار و بورس در ضد سرقت و بین مصرف کننده ها به در ضدسرقت ساخت چین معروف هستند که در قسمت ارزانترین و بی کیفیت ترین درب ها قرار دارند. و نوع چینی درب ضد سرقت ارزانترین آنها است. قطر لنگه درب 7 سانتی متر بوده و دارای قفلهای 14 زبانه مولتی لاک است. درب های معمولی و قدیمی را اگر با پیچ گوشتی هم نتوان باز کرد میتوان به راحتی با یک ضربه محکم اقدام به شکستن آن کرد که یک ویژگی منفی برای آن است اما شما به هیچ وجه نمیتوانید درب ضد سرقت را بشکنید و یا باز کنید فقط و فقط باید صاحب خانه باشید و کلید را داشته باشید در غیر اینصورت حتی اگر درب را آتش هم بزنید باز هم نمیتوانید به داخل بروید بلاه درست شنیدید آتش هم مانع از ورود شما به داخل خانه میشود چون درب ضد سرقت علاوه بر ضد سرقت بودن دارای قابلیت ضد حریق و آتش نیز میباشد که نام دیگر آن درب ضد حریق میباشد اگر این درب در حرارت بالا و شعله مستقیم آتش هم قرار بگیرد باز هم آتش نمیگیرد و سالم باقی میماند این یعنی یک لایه امنیتی فوق العاده خاص که حتی سازمان ناسا هم به فکر آن نیفتاده است.اینجاست که به نعمت وجود درب ضد سرقت پی میبریم و سریعا میخواهیم که برای منزل خودمان هم یک درب ضد سرقت خریداری و نصب کنیم.

هر سال تعداد زیادی گزارش در مورد دزدی خانهها ثبت میشود و همواره مردم به فکر راههای جلوگیری از سرقت داراییهایشان هستند. درست است که این دربها نمیتوانند مانع چنین دستبرد برنامهریزی شوند اما میتواند کمی آن را به تأخیر بیندازد و یا حداقل یک مانع خوب محسوب میشود. درب ضد سرقت در مقابل حرارت بالا مقاومت زیادی دارد و میتوان گفت عایقهای خوبی در مقابل صدا، انرژی سرما و گرما محسوب میشوند. البته باید بدانید این اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان مقاومت و امینت بسیار زیادی را مشاهده نمود. می توان چندین قفل در قسمتهای مختلف آن بکار برد که باعث می شود علاوه بر توانایی عایق شدن در برابر صوت، حرارت و برودت، در برابر تغییرات گوناگون دما نیز تاب بر نداشته و شکل فیزیکی خود را حفظ می کنند. موضوع بعدی که می توان در مورد تفاوت بین درب ضد سرقت ترک و ایرانی اشاره کرد . درب ضد سرقت با هزینه ۲ تا ۶ میلیونی یکی از راههای جلوگیری از سرقت منزل است که در کشور مورد استقبال واقع شده است. البته هرگز چنین قصدی نداریم که حس عدم امنیت را گسترش دهیم ولی بایست در مورد درب ضد سرقت، دزدگیر خانه، مزایا و معایب آنها اطلاعات کاملی داشته باشیم تا در صورت نیاز بتوانیم بهترین تصمیم را در انتخاب راههای حفظ امنیت خودمان و عزیزانمان بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید