قیمت خرید درب ضد سرقت – 60 مدل جدید و لوکس (خرید اینترنتی)

با توجه به آنکه در حال حاضر اکثر خانه ها به صورت آپارتمان می باشد و افراد زیادی در مجاورت هم در یک طبقه زندگی می کنند این وسیله دارای اهمیت می شود زیرا دیگر مثل قدیم افراد نمی توانند با صدای بلند و از پشت درب خود را به شما معرفی کنند. با توجه به تنوع قیمت درب ضد سرقت هم از لحاظ کشور سازنده و هم ز لحاظ کیفی می توان در سال 98 این بازه های قیمتی را برای در ضد سرقت اعلام کرد. از دیگر مدل های درب ساختمانی و ضد سرقت تولید شده در درب امن می توان به انواع درب لابی اشاره نمود. این موضوع را به نمایندگی های درهای ساختمانی بسپارید وجود انواع روکش های مختلف در طرح و رنگ های گوناگون این موضوع را به خوبی حل کرده است. برای ساختمان هایی که نیاز به تعویض درب ساختمانی با درب ضد سرقت دارند، معمولا ساخت درب ضد سرقت به صورت سایز سفارشی پس از بازدید سرپرست نصاب انجام می شود که مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت را از لینک زیر می توانید مشاهده کنید. اما توجه نکردن به بزرگ ترین روزنه خانه باعث می شود تا تمام هزینه هایی که برای پنجره ها انجام شده است بی اثر شود.

فرو رفتن پین ها در چهارچوب باعث افزایش قدرت درب در برابر فشار دیلم و تلاش برای خارج کردن درب از چهارچوب می شود. در بسیاری از سرقت ها سارقین تلاش می کنند با فشار اهرم درب را از لولا خارج کنند. با این راهکار، هم قادر خواهید بود یک محصول با کیفیت و درجه یک را بدون خارج شدن از منزل، خریداری کنید. طرح های مختلفی برای روکوب ها وجود دارد، مانند مدل های ساده و مدل های دو تاج که می توانید با سلیقه شخصی خود هر کدام را که دوست دارید خریداری کنید. اکثر محصولات فروشگاه اینترنتی Samdarb قابلیت شخصی سازی (customize) دارند و شما می توانید رنگ سفید را برای اکثر محصولات فلزی و چوبی انتخاب کنید. اما مجموعه از یراق آلات جانبی هم برای درب ضد سرقت وجود دارد که بودن آنها کمک خیلی خوبی را به ما میکند مثلا چشمی درب زمانی که شخصی درب میزند شما میتواند ابتدا از طریق چشمی وارسی کنید که چه شخصی پشت درب است و در صورت وجود نداشتن مشکل درب را برای وی باز کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا تک تک قطعات تشکیل دهنده ی این درب ها را توضیح دهیم. این امکانات مختلف، نیاز به قطعات تشکیل دهنده متفاوتی دارد.

از جمله مهمترین بخش های تشکیل دهنده یک در ضد سرقت یراق آلات و لوازم جانبی آن میباشند که نقش بسیار مهمی را در کارکرد درب ایفا میکنند و بدون آنها درب ضد سرقت معنایی ندارد.منظور از یراق آلات درب ضد سرقت یعنی چهارچوب لولا و قفلهای درب . چهارچوب های موجود در این درب ها، پس از قفل نقش بسیار مهمی در تامین امنیت منزل دارند به همین دلیل از فلزی بسیار مقاوم ساخته می شوند تا غیر قابل نفوذ و بسیار با استحکام شوند. با این حال با بروز شدن تکنیک های سارقان برای باز کردن قفل ها، محصولات جدیدی در این حوزه تولید می شود. یکی از شگرد های سارقان برای باز کردن انواع درب ها، استفاده از دیلم است. در این وضعیت به راحتی همانند سایر درب های قدیمی درب را باز کرد.البته باید به این نکته توجه شود که درب های ضد سرقت دارای لاستیک درزگیر هستند و اگر خوب رگلاژ شده باشند درز کمتری نسبت به درب های کلاسیک قدیمی دارند پس مشخصا باز کردن درب ضد سرقت با این روش ها نسبت به درب های معمولی کمی مشکل تر و زمان بیشتری نیاز دارد . پرسشی که معمولا توسط خریداران درب ضد سرقت پرسیده می شود این است که آیا قفل درب ضد سرقت قابل باز کردن هستند ؟

البته باید بیان شود که اعتماد خریداران . چهارچوب:یکی از مهمترین بخش هایی میباشد که میتواند مقاومت درب ضد سرقت را تعیین کند هرچه قدر که چهارچوب اصولی تر پیاده سازی شود امکان این وجود دارد که درب ایستا تر باشد.اندازه چهارچوب هم باید استاندارد باشد تا بتوان هر نوع دربی را در آن نصب کرد چون طور و عرض و ارتفاع اغلب چهارچوب ها مشخص و استاندارد میباشد. دستگیره ها : دستگیره درب یکی از ملزومات آن است در واقع وقتی که دستگیره نباشد نمیتوان درب را بازو بسته کرد.دستگیره ها در ابتدا و در قدیم از جنس فلز و یا چوب بودند و شکل خاصی نداشتند و صرفا بعنوان یک دستگیره عمل میکردند اما امروزه شاهد این هستیم که تولید کنندگان زیادی اقدام به طراحی دستگیره های خاص و با شکل و شمایل هایی متفاوت کرده اند مثلا دستگیره های استیل ضد زنگ به شکل های بسیار زیبایی در بازار عرضه میگردند که متناسب با هر سلیقه ای نیز میباشد. قفل ها : قلب و مغز یک درب ضد سرقت قفل آن است وقتی که قفل ها نباشند ضد سرقت بودن دیگر معنایی ندارد. به علت بالا بودن ضریب ایمنی در درب های ضد سرقت و به زبان ساده نفوذپذیری سخت و دشوار نسبت به انواع دیگر درب های ساختمانی، مشتریان اصطلاحاً به آن درب ضد سرقت می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید