قیمت خرید درب ضد سرقت – 60 مدل جدید و لوکس (خرید اینترنتی)

8 سانتی متر باشد البته از ابعاد کمتر نیز میتوان استفاده کرد که بستگی به شرایط چهار چوب نیز دارد و بهتر است قبل از نصب ان با مشاورین این گونه درب ها مشورت نمود. این درب ها دارای 4 عدد لولا میباشند که به صورت مخفی بوده و قابلیت ریگلاژ را نیز دارد و بر روی آن یه عدد چشمی و زنگ نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب بند میباشند. دارای اجزایی از قبیل زنگ، چشمی، شب بند جهت قفل اصلی ، زه درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، گرما و سرما ، لولای پنهان و چهارچوب متفاوت و مستحکم نسبت به درب معمولی است. با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی دارند به خصوص از لحاظ امنیت میتوان اینگونه درب ها را جایگزین بسیار مناسبی برای درب های معمولی دانست.

گروه درب مسلح و ضد سرقت تهران هم اقدام به واردات مستقیم محصولات کمپانی چینی مانژو کرده است که سطح ایمنی و زیبایی بسیار خوبی دارند و بین محبوبترین محصولات موجود در سایت و فروشگاه ها و عاملیت های فروش درب مسلح تهران میباشد. از این رو در صورتی که قصد نصب درب ضد سرقت برای این کار را دارید حتما از بهترین مدل ها که البته قیمت بالایی نیز دارند استفاده کنید. در ضدسرقت ترک دارای 4 لولا است که امکان رگلاژ کردن آن وجود دارد. 6. دستگیره : دستگیره این درب ها باید از نوع استینلس استیل ضد زنگ باشد که به هیچ عنوان در اثر استفاده زیاد زنگ نزند. اولین نکته زمان نصب فریم انتظار درب های ضد سرقت است که باید در پاین عملیات دیوار چینی و قبل از سفید کاری باشد. برخی جاها برای ایجاد امنیت، کاری از ما ساخته نیست اما برخی فضاهایی که به صورت اختصاصی در اختیار خودمان است، می توانیم با استفاده از ادوات گوناگون، این نیاز اساسی و اصلی را فراهم کنیم. این درب ها در عین اینکه دارای قیمت مناسبی هستند از کیفیت بالایی نیز برخوردارند. از جمله مزایای درب ضد سرقت ترک به عایق صدا، رطوبت و حرارت میتوان اشاره کرد.

این نوع درب یراق آلات با کیفیتی داشته و برای آنها میتوان از کیلیدهای کامپیوتری استفاده کرد. لولاها و قفلهای استفاده شده در ساخت دربهای ضد سرقت نیز بر کیفیت آنها تاثیر به سزایی دارد. امنیت حاصل از نصب این دربها و ظاهر زیبای آنها موجب شده فروش در ضد سرقت به صورت چشم گیری افزایش یابد. داخل این درب دارای ورق فولادی کامل به صورت شبکه ای می باشد که عایق های صوتی و حرارتی در بین شبکه ها قرار گرفته اند. و باعث کاهش سرقت از منازل شده است که البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که نوع انتخاب و سفارش درب با محل مورد استفاده ی آن رابطه ی مستقیم دارد به طور مثال درب های مورد استفاده در ویلا کارخانجات و ادارات باید به مراتب دارای امنیت و مقاومت بیشتری نسبت به درب منازل باشد و از ورق فولادی ضخیمتری نسبت به درب منازل استفاده میشود و همچنین ساختار درب ها برای مکان های مختلف متفاوت میباشد و متناسب با محل مورد نظر از عایق صوتی ، عایق رطوبت ، عایق حرارت و برودت ، ضد اسید و سایر عایق ها استفاده میشود .

با توجه به سلایق متنوع موجود در بازار، رویه درب های ضد سرقت نیز از نظر طرح و رنگ از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. 6- از قفل ها و کلید ها مطمئن باشین و در نظر داشته باشین بهترین نوع قفل موجود در جهان برای کشور ترکیه و شرکت کاله می باشد که در ایران به وفور یافت میشود و هیچ گونه مشکلی برای یافتن این نوع قفل ها نمی باشد . در حال حاضر قفل برند کاله ترکی با کیفیت ترین مدل قفل برای این درب ها می باشد که به راحتی در بازار یافت می شوند. از کاربرد، انواع و نحوه ی استفاده ی درب ضد سرقت اطلاعی دارید؟ رنگ های استاتیکی مورد استفاده برای رنگ آمیزی فلز های درب توسط سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است و از رنگ های ضد آتش به حساب می آید. البته این گونه فضاها معمولا نیازمند انتخاب درب هایی ایمن تر و البته با هزینه بالاتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید