قیمت درب ضد سرقت – درب ضد سرقت فلزی – کاتالوگ

معمولا محل نصب درب دارای سایز استاندارد است و دربها نیز بر اساس همان سایز ساخته می شوند. در قسمت داخلی این درب ها از ورق پوشش فولادی استفاده شده است که موجب افزایش استحکام آن ها در برابر ضربه شده است. در این درب های ضد سرقت میتوان از فلز در درب استفاده کرد تا استحکام آن افزایش پیدا کند. درب ضد سرقت ویلایی که اینگونه از درب ها نیز دارای تنوع مدلی بسیار بالایی با ویزگی های ساختاری بسیار پیچیده و مقاوم ساخته شده اند درب ضد سرقت ویلایی به دو صورت ساخته و روانه بازار می شود در مدل اول که یک درب نیز می باشد سعی می شود از یک لنگه تا ضد سانتی متر استفاده شود و در کنار آن نیز از استراکچر های مانند فلز و شیشه و الومینیوم استفاده می شود اما در مدل دوم درب ضد سرقت ویلایی بحث کمی متفاوت می باشد این درب ها از دو لنگه ساخته شده است و از هیچ گونه کتیبه در کنار آن استفاده نمی شود. مزیت بزرگ این درب ها این است که با توجه به این که روکش هر دو طرف درب از جنس فلز است، دو ورق آهنی در برابر سارقان قرار دارد و باعث می شود نسبت به درب هایی که تنها یک ورق آهنی درون آنها وجود دارد امنیت بیشتری در برابر دزدی داشته باشند.

جدیدا از روکش hpl و روکش های ملامینه نیز برای روکش درب ضد سرقت استفاده می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد . امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است به طوری که استفاده از درب لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . به همین منظور است که بخش قابل توجهی از خریدارانی که به دنبال انتخاب و سفارش درب های وارداتی هستند، درب را به عنوان انتخاب نهایی خود برمی گزینند. با هر روشی که می خواهید نصب درب ضد سرقت را انجام دهید حتما مطمئن باشید که درب شاقول باشد تا به مرور زمان در هنگام قفل شدن دچار مشکل نشود همچنین قبل از نصب نهایی از سالم بودن قفل و دستگیره درب مطمئن شوید . این نوع درب ضد حریق با یرآق آلات آنتی پنیک مختلف با برندهای D&D و داف و کاله ترکیه ساخته می شود و نوع یرآق دستگیره آنتی متر و لولای فنری ویا لولای معمولی با جک هیدرولیک می باشد و نکته مورد توجه نوع رگلاژ درب های ضد حریق فلزی می باشد که باید با پیم کوک لولای فنری به درستی انجام شود.

تولید انواع درب های ضد سرقت بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام شده و کالا با برترین کیفیت در دسترس شما می باشد. این در حالی است که بسیاری از مردم نمیدانند، اکثر کالا و تجهیزاتی که در ساختمانهایشان استفاده میشود، دارای خدمات پس از فروش خوبی هستند. درب ضد سرقت ترک اصل ضد دیلم (درب ایمنی) به معنای آن است که با استفاده از علم روز دینا و مستحکم کردن ساختار درب جلوی ورود سارقان گرفته شود. ایجاد یک لبه یک سانتی بر روی چارچوب مانع از استفاده سارقان از دیلم جهت باز نمودن یا تخریب قفل درب می شود. بنابر این باید سایز مناسب را برای خرید انتخاب کنید تا نیازی به بنایی و تخریب دیوارها نداشته باشید. به عنوان یک قاعده کلی می توان گفت هر چه که شرایط محل نصب درب، امنیت بیشتری را بطلبد درب مورد نیاز هم گران تر خواهد بود و قیمت بیشتری خواهد داشت. دربهای چینی یک از گزینه های سازندگان مجتمع های مسکونی حاشیه شهر بود که از کشور چین با قیمتی پایین وارد می شد و چون درب ضد سرقت ایرانی تولید نمی شد جایگزینی برای دربهای گران ترکیه ای بود . خیلی از انواع رویه و روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود.

یک نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش می باشد که شاید بتوان گفت بیشتر حجم مصرف را در بین روکش ها دارد و دلیل آن قیمت مناسب و طرح های مناسب این نوع روکش می باشد. با توجه به اینکه درب ضد سرقت عموما به عنوان درب ورودی ساختمان و مرز بین فضای بیرون و داخل ساختمان نصب می شود از این رو به طور مستقیم با تغییرات بالای دمای هوا و رطوبت سروکار دارد. این دربها معمولا دارای وزنی بین 90 تا 120 کیلوگرم می باشند. هرچه وزن درب بیشتر باشد دارای کیفیت بهتری است. به طور خلاصه پیشنهاد ما به مشتریان این است که 15 تا 30 روز کاری قبل از اینکه به محصول نیاز داشته باشند، طرح و مدل را انتخاب کرده و سفارش خرید را قطعی کنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با این درب به طور کامل آشنا شوید و بتوانید بهترین راه حل برای ایجاد امنیت برای منازل خود را انتخاب کنید.. البته کاربرد این درها برای امنیت محیط های کاری اعم ازشرکت ها، ادارات و کارخانجات را هم نباید از نظر دور داشت.

دیدگاهتان را بنویسید