قیمت درب ضد سرقت – درب ضد سرقت فلزی – کاتالوگ

برخلاف درب معمولی، درب ضد سرقت به جهت مخفی بودن لولا و قفلش، امکان اهرم انداختن و شکستن لولا و قفل را به سارقین نمیدهد. از آنجایی که قفل های درب ضد سرقت چند زبانه بوده دیگر سارقین مانند درب های معمولی قادر نیستند به راحتی آن را باز نمایند، زیادتر بودن تعداد زبانه ها امنیت درب را بیشتر خواهد کرد. پس درب ضد سرقت ترکیه ای و ایرانی یک شکل در نظر گرفته و با درب های چینی مقایسه می نماییم. بهتر است بدانید درب های ضد سرقت چینی با یک دیگر تفاوت چندانی نداشته و با قیمتی پایینتر از نمونه های ترک در بازار عرضه می گردد، رویه های استفاده شده در این درب ها بسیار نازک و ساخته شده از گونه های معمولی می باشد که می توان گفت مهم ترین ضعف تولید درب های چینی نیز در همین است. اما این سوال را باید پرسید که فقط قیمت مهم است ؟ درب های گرانتر برجستگی های واقعی دارند و از ترکیب چند لایه مختلف ایجاد شده اند؛ اما طرح روی روکش های ارزانتر و برجستگی هایی که روی آن ها دیده می شود با دستگاه سیانسی ایجاد می شود.

اگر میخواهید بر روی درب خط و خش نیفتد، لازم است از دربهایی با روکش ام دی اف استفاده کنید؛ زیرا روکش یو وی میتواند، در خرید درب به جنس لولا و جوش آن به چهارچوب در نیز توجه کنید. با توجه به نیاز روز افزون صنعت ساختمان به این محصول ، شرکت کیمیا در سال ۱۳۸۸ خط تولید و مونتاژ درب های ضد سرقت را در تهران راه اندازی نموده است و بدین ترتیب این امکان را ایجاد کرده که با توجه به حجم بالای تقاضا برای درب های ضد سرقت پاسخگوی این نیاز با زمان تحویل مناسب باشد . درب های امنیتی به مرور در میان مهندسین و طراحان ساختمان جایگاه ویژه ای کسب کردند. درب امن یکی از معتبرترین و قدیمی ترین تولید کنندگان در ضد سرقت در ایران می باشد. شاید برایتان سوال شود کدام یک از این درب ها مناسب است در ادامه به بررسی تفاوت های این درب ها می پردازیم. نمونه های چینی به صورت یک دست و تخت دیده می شود ولی در نمونه های ترک اختلاف سطح زیادی دیده می شود. مسئله حفاظت و امنیت منازل و شرکت ها تا مدت ها جز دغدغه های اصلی مردم به حساب می آمد، بعد از ورود درب های ضد سرقت به بازار، بخش اعظمی از این دغدغه کاهش یافت و مردم با اطمینان خاطر بیشتری منزل و محل کار خود را ترک میکردند.

این نوع درب ها دارای استاندارجهانی هستند که شرکت ها هنگام تولید باید به آنها توجه کرده و مطابق با آنها درب ضد سرقت را تولید و در اختیار مردم قرار دهند. به طور مثال وجود ورقه فلزی در داخل لنگه درب عملا هرگونه نفوذی را برای سارقین غیر ممکن می کند هم چنین به جهت عایق شدن درب در برابر صوت و دما لایه های پلی اورتان، پلی استایرن و پشم سنگ را در اسکلت درب قرار می دهند. لولای درب ضد سرقت: که نقش بسیار مهمی را دارد وقتی که سارق قصد دستبرد را داشته باشد و با درب ضد سرقت مواجه شود حتما بی خیال میشود چون واقعا هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد اما یک راه حل در این میان وجود دارد و باقی میماند و آن هم لولی درب است اگر لولای درب ضعیف باشد و بدرستی نصب نشده باشد و از مواد درجه سه و نامرغوب ساخته شده باشد میتوان از طریق آن درب را باز کرد بدین صورت که سارق بوسیله یک دیلم به گوشه و کنار درب و لولا فشار وارد میکند تا آنرا کج کند و درب را از سمت مخالف باز کند خب اگر لولای درب مناسب نباشد به راحتی میتوان این کار را انجام داد اما اگر از بهترین و مرغوب ترین لولا استفاده کنید اصلا شاهد چنین صحنه ای نیستید و باز هم سارق ناکام خواهد ماند و توانایی باز کردندرب ضد سرقت را ندارد.با این اوصاف لولای درب هم میتواند بعنوان قلب آن باشد.همچنین باید به قدری قوی باشد که بتواند وزن بالا و سنگین درب ضد سرقت را نیز تحمل کند.توجه داشته باشید که هرچه درب ضد سرقت ایمن تر باشد امنیت آن هم بیشتر است پس گاهی اوقات ممکن است که درب ضد سرقت تا چند صد کیلو وزن داشته باشد که با این اوصاف لولا باید تحمل نگهداشتن پیوسته و مداوم آنرا داشته باشد.

مدل بعدی قفل مرکزی می باشد در این سیستم سه عدد قفل بر روی لنگه درب ضد سرقت سوار شده که هر سه باهم مرتبط است و با یک کلید کار می کند همچنین هنگام قفل کردن درب یک زبانه داخل طاق چهارچوب و یک زبانه هم در آستانه درب می رود و از آنجایی که این مدل هم در قسمت عمودی و هم افقی قفل می شود امنیت بالایی نسبت به دیگر مدل ها دارد. عمده درب ها به صورت دوقفل تولید می گردد که هرقفل سه زبانه لوله ای شکل داشته و در سه مرحله قفل می شود لازم به ذکر است که مدل دو قفل فقط در جهت افقی ایمن است چرا که بر روی لنگه درب نصب می شود. این نوع درب علاوه بر تامین امنیت منزل، ضد حریق است و در برابر سرما و گرما و حتی صدا نیز عایق هستند. فراموش نکنید این کار آنقدر حساس است که برای انجام آن حتی علاوه بر تعمیرکار به حضور همزمان جوشکار برای جای انداختن دقیق لولا ها نیاز پیدا میکنیم . انواع مختلفی از درب ها در تنوع رنگی و کیفیتی و قیمت متفاوت در سایت درب کالا موجود می باشد که به راحتی می توانید با اطلاع از قیمت نیاز خود را بر طرف نمایید و با اطلاع کامل از مشخصات درب مورد نظر خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید