قیمت درب ضد سرقت – شعبه اصلی راشا درب

شرکت UNVER Celik Kapi دارای بیش از 32 سال سابقه در زمینه تولید درب ضدسرقت و ضدحریق مطابق با فناوری و استانداردهای روز جهانی در کارخانهای به مساحت 5.500 مترمربع واقع در هر شهرک صنعتی کایسری کشور ترکیه و از قدیمیترین و معتبرترین تولیدکنندگان صنعت درب ضدسرقت و ضدحریق در دنیا میباشد. افتخار این را داریم، با بیش از ۱۳ سال تجربه در زمینه توزیع و اجرای انواع درب ضدسرقت و ضدحریق ترک وارداتی اقدام به تهیه درب ضد سرقت و ضدحریق با بهترین کیفیت و متریال موجود در بازار کشور ترکیه از کارخانه UNVER نموده و آماده ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز باشیم. هدف این مجموعه تلاش در راستای تهیه و توزیع درب ضدسرقت و ضدحریق باکیفیت، بیرقیب و همچنین انجام خدمات نصب و اجرای درب ضدسرقت و ضدحریق با بالاترین دقیت و کمترین خطا در حداقل زمان ممکن و جلب حداکثری رضایت مشتریان عزیز میباشد. قیمت هایی که در این سایت فروشگاه درب ضد سرقت رضوی می بینید را تلاش می کنیم همواره بروز نگه داریم هرچند به دلیل نوسانات بازار و غیر قابل پیش بینی ما شرمنده خریداران می شویم و هر چند روز یک بار مجبور به تغییر قیمت درب ضد سرقت می شویم.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که امنیت یکی از نیازهای واجب به شمار می رود. یکی از دلایل انتخاب این رنگ برای درب خانه این است که خانه روشن تر و دلباز تر به نظر می رسد. البته هستند درب های ایرانی باکیفیت مشابه ولی ارزان تر. هر قدر که ما به ارزانی قیمت درب ضد سرقت معتقد باشیم اما باز هم قیمت درب ضد سرقت ایرانی در شرایط کیفی یکسان بالاتر از نمونه های چینی است. ضخامت این دو درب با یکدیگر متفاوت می باشد.این موضوع که تاثیر مستقیمی در مقاوت درب دارد در درب ضد سرقت بیشتر از درب معمولی بوده و یکی از دلایل آن استفاده از فولاد ضخیم در دو طرف درب ضد سرقت است.ضخامت درب های معمولی عموما در حدود 5 سانتی متر است اما ضخامت درب ضد سرقت در کمترین حد خود 7 سانتی متر است. تشخیص ظاهری زیبا امری سلیقه ای است و شاید برای هر فرد متفاوت باشد اما برای تشخیص ایمن بودن حتما باید به کارشناسان خبره درب رجوع کنیم .

برای تولید درب ضد سرقت از متریال و تجهیزات گوناگونی استفاده شده است که هر کدام ویژگی های مختلفی را برای درب به وجود می آورد.استفاده از عایق صدا و حرارت در ساختار درب یکی از تجهیزاتی است که ما در درب های معمولی آن را نمی بینیم.همچنین برای خرید درب ضد سرقت می توان مدل های مختلفی از تجهیزات امنیتی را بر روی آن ها سوار کنیم. که با استفاده از آن ها میزان امنیت درب را تا چندین برابر بالاتر برد. باید هنگام خرید درب به نوع قفل و نحوه عملکرد آن توجه داشته و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. در قدیم نوع متریال برای تولید درب هایی که مورد استفاده قرار می گرفت، از دو حالت آهن و یا چوب خارج نبود. کدام نوع درب ضد سرقت می تواند برای ساختمان من مناسب باشد؟ اگر قصد خرید درب ضد سرقت را داشته باشید جهت مشاوره و یا تخمین قیمت درب ضد سرقت می توانید با کارشناسان شرکت آرتام ایده سازان پارسیان در ارتباط باشید. قسمت ماشین آلات این کارخانه با شمارکت متخصصینی از کشور آلمان و قسمت نجاری مجهز به ماشینهای سیانسی ساخت کشور ایتالیا با پیسرفتهترین امکانات جهت تولید دقیقترین و مدرنترین طرح های درب ضدسرقت میباشد.

درب های معمولی عموما از چوب ماسیو یا الواری ساخته می شوند که رویه بیرونی آن ها هم عموما از همین چوب و با کیفیت های گوناگون ساخته می شوند سپس روی آن ها با رنگ پلی استر پوشانده می شود.این درب ها در هنگام فروش بدون هرگونه قفل یا یراق آلات هستند که آن ها را می بایست به صورت جداگانه خریداری نمود درب داخلی ساختمان نیز اکثرا با استفاده از چوب MDF ساخته می شود کمه به درب داخلی MDF معروف هستند.این درب ها در ضخامت های گوناگون قابل تولید می باشند که در فضای بین آن ها از هانی کام که همان شبکه بندی چوبی است پر می شود. یکی از علل این مسئله استفاده از مواد اولیه بی کیفیت و به کارگیری ماشین آلات استوک و از رده خارج در کنار تکنسین های نا آشنا با این صنعت می باشد . با خرید درب ضد سرقت می توانید با خیال راحت اقدام به ترک منزل یا محل کار خود نموده و علاوه بر زیبایی فضا ، محافظ مناسبی را به وسیله این درب ها از محل مورد نظر داشته باشید.امروزه تنوع بی نظیری از درب ضد سرقت در بازار موجود می باشد که در هنگام خرید می بایست به برخی عوامل مهم در کیفیت این درب ها توجه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید