قیمت درب ضد سرقت – شعبه اصلی راشا درب

نکته ای که وجود دارد این است که با وجود کمک تکنولوژی های روز دنیا برای حفاظت و ایجاد امنیت فیزیکی، همان تکنولوژی به نوعی دیگر در خدمت سارقین قرار گرفته و سارقین با کمک آن تمهیدات حفاظتی و امنیتی را خنثی می سازند. جنس رویه درب یکی از مهمترین عوامل در ساخت یک درب ضد سرقت است؛ زیرا همانطور که میدانید درب راه نفوذ به خانه و محیطهای بسته است و اگر این راه نفوذ به سهولت شکسته یا باز شود امنیت آن محیط دچار اخلال میشود. چگونگی طرح و شکل در هیچ اهمیتی ندارد، توجه داشته باشید حتی اگر درب ضد سرقت از سایز استاندارد برخوردار نباشد درب ضد سرقت شما باید کاملا درون چهار چوب جا بیوفتد و چفت شود. می باشد.همچنین با دارا بودن اسلکت فلزی با جنس عالی و دو روکش که از جنس سرد به ضخامت 1.5 ملی متر با طرح چوب طبیعی باعث شده است که در حوادث غیر قابل پیش بینی همانند زلزله و آتش سوزی مقاوم و مستحکم باشد. به طور کلی این نوع از درها متشکل از چندین بخش میباشد که همه اینها در کنار یکدیگر موجب شکل گرفتن یک ساختار مستحکم و قابل اعتماد مانند درب ضد سرقت میشوند.

بر خلاف درب های قدیمی این درب ها از فقط یک جا به چهارچوب متصل نیستند و برای ایمنی بیشتر، دقیقا مانند گاوصندوق از چند راه تقویت می شود. بنابراین قفل آن ها نیز مانند سایر اجزا می بایست مقاومت بسیار بالایی داشته باشند. مرغوب ترین و بهترین آن ها حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد. اگر بخواهیم در میان انواع درب ضد سرقت بهترین محصول را به شما معرفی کنیم، توصیه می شود از مدل های لوکس در ضد سرقت استیل خریداری نمایید. با گشتن و جستجو در اینترنت میتوانید درهای ضد سرقت ارزان با کیفیت مناسب که دلخواه شما باشد را بیابید. ارزان بودن درب ضد سرقت در مواقعی دلیل بر بی کیفیت بودن درب نیست.برای خرید در ضد سرقت با کیفیت میتوانید با کارشناسان اتحاد درب تماس حاصل فرمایید و از تجربه ها و راهنمایی های آنها برخوردار شوید. جهت اطلاعات بیشتر از قیمت های درب ضد سرقت ترک با اهورا درب تماس حاصل فرمایید.

ورقی که در داخل درب ضد سرقت به کار رفته است دارای بیش از 1 میلی متر می باشد که و دیگر نیاز به گفتن امنین و استحکام این نوع درب ها نیست، قفل درب های ضد سرقت شامل 11 زبانه است که در سه جهت متفاوت عمل میکنند. 5. چفت شدن درب وچارچوب :از دیگر مواردی که دربهای ض دسرقت دو قفل دارا می باشند سیستم جدید چفت شدن درب وچار چوب جهت جلوگیری از سرقت درب (دیلم زدن) می باشد. پس از سپری شدن مدت زمان بسیار طولانی از استفاده پین های مختلف درب ضد سرقت ممکن است زنگ بزند، و روغن کاری می تواند گزینه مناسبی برای ترمیم این رخداد باشد. 2. ممکن است بعد از مدت زمان طولانی هنگام باز و بسته شدن درب صدای نا هنجار جیر جیر درب به گوش برسد و بهتر است در این زمان تمامی لولا ها و قفل درب ضد سرقت روغن کاری شود. همان گونه که اطلاع دارید خرید کردن به مدت زمان بسیاری نیازمند می باشد. درب های طرح ترک منتاژ شده در ایران، از زیبایی، شباهت بسیار با درب های ترک برخوردار است، و بسیار قیمت مناسب تری نسبت به درب های ساخت ترکیه دارا می باشد و مقرون به صرفه به حساب می آید، و نباید به قیمت اصلی درب ضد سرقت ترک خریداری کرد و مبلغ بسیاری پرداخت کرد.

قابل توجه است که درب ضد سرقت ترک از نظر کیفیت دارای متریال و از نظر قیمت نسبت به درب های ایرانی و چینی در جایگاه بالا تری قرار دارد. درب های ترکیه ای معمولا به صورت پک شده هستند اما درب های ضد سرقت ایرانی در ایران مونتاژ می شوند و اغلب اکثر متریال و قفل ها، همان مواردی است که در دربهای ترک به کار می رود. ورق هایMDF به دلیل متریال و ماهیت درونی دارای قابلیت تراشکاری خوبی هستند. باید توجه داشت به دلیل ماهیت ضدآب روکش PVC ساخته شدن یک پارچه درب از این محصول با تراشکاری بروی سطح این درب ، قابلیت ضدآب بودن آن به هیچ وجه ازبین نمیرود . رشته آهن پروفیل که در درب به کار میرود نه تنها میتواند از بروز حادثه و سرقت جلوگیری کند، بلکه با توجه به وجود عایق بین ورقه فلزی و روکش درب، باعث عایق شدن درب در مقابل دما و صدا نیز میگردد. از آنجا که فولاد ایمن و عایق است، در این شرایط شدید خانه شما را ایمن می کند، آلومینیوم نیز یکی از مقرون به صرفه ترین و بهترین درب های بیرونی برای مناطقی با هوای طوفانی و کم آفتاب است.

دیدگاهتان را بنویسید