قیمت درب ضد سرقت

در گذشته کشورهای ترکیه و چین در زمینه تولید درب های امنیتی فعال بودند و واردات این درب ها رواج داشت. در گذشته فقط کشورهای خارجی درب امنیتی تولید می گردند، اما امروزه بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی گامی در راستای خودکفایی برداشته اند. تا اینکه بالا رفتن قیمت ارز باعث شد تا تولید و یا مونتاژ این درب ها در ایران رایج شود. البته نمونههایی با ورقه های فلزی دیگر هم در بازار موجود است که کیفیت جالبی ندارند. دستگیره های مختلفی برای در ضد حریق فلزی وجود دارد که هر شرکت متناسب با تاییده ی که دارد نوع دستگیره را به مشتری پیشنهاد می دهد. یا مثلا از درب ضد حریق میتوان در شرکتهایی که بیشتر کارشان با کاغذ است استفاده کرد زیرا این دربها همانطور که از اسمشان معلوم است ضد آتش هستند. به عنوان مثال درب سرویس بهداشتی و حمام عموما از جنس ضد آب انتخاب می شود.درب داخلی دربی است که داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد مثلا درب چوبی و درب اتاقی نمونه هایی از درب داخلی هستند که در داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرند . در درب های ایرانی سایز درب تولیدی نیز پارامتری است که می تواند بر روی قیمت درب تاثیر گذار باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که لولای در دیده نشود و اصطلاحاً در کار باشد. روکوب همان قاب چوبی است که برای زیبایی بر روی قاب فلزی درب یا همان چهارچوب درب نصب می شود. شاید تصور کنید دربهای ضد سرقت فقط امکان نصب برای ساختمانهای جدید و نوساز را دارند. جزء اصلی درب ضد سرقت استراکچر آن میباشد که باید حداقل از ورق گالوانیزه 1.5 میلیمتر ساخته شده باشد. با مراجعه به بورس فروش درب متوجه می شوید که درب های تولید داخل نیز تنوع بالایی دارند. تعویض قفل درب ضد سرقت معمولی با قفل های کاله سبب می شود تا مدت طولانی از تعمیرات درب ضد سرقت بی نیاز شوید و با خیالی آسوده منزل خود را ترک کرده و دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشید. دربهای ضد سرقت به عنوان کالای لوکس شناخته شده اند و واردات کالای لوکس در ایران با محدودیت هایی مواجه است. درب ضد سرقت چینی پر فروش ترین نوع درب سرقت در جهان است، این درب به لحاظ قیمتی بسیار ارزان تر از قیمت های سایر رقبا در بازار های جهانی و ایران است و همچنین میزان تولید آن به میزان عجیبی بسیار زیاد است که باعث میشود خیلی از کشورها به فکر واردات درب چینی باشند.

روش ساخت درب های ضدسرقت به گونه ای می باشد که نمیتوان قفل، لولا یا بدنه این دربهای را با هر وسیله ای تخریب کرد. اگر شما درب ضد سرقت را قفل کرده باشید کار سخت خواهد شد .چون حتما باید یک فرد حرفه ای قفل درب ضد سرقت را باز کند که البته این کار زمان بر خواهد بود و از عهده هر کسی هم بر نخواهد آمد. چند سالی است که تولیدکنندگان ایرانی با بررسی استراکچر دربهای ترک، درب با امنیتی با ساختار مشابه تولید می کنند. پرشین درب ، فعالیت خود را با تولید انواع دربهای داخلی و ضد سرقت و لابی و انواع کابینتهای کلاسیک و نئو کلاسیک و مدرن تحت برند پرشین درب آغاز نمود. زیرا در حال حاضر بسیاری از قطعات و یراق آلات این درب ها در خود ایران تولید می شود و امکان خرید و جایگزینی آن برای شرکت ها فراهم است. شرکت روماک در زمینه طراحی و اجرای مقاوم در برابر سرقت ایرانی با طراحی لوکس و ساختاری مطمئن فعالیت دارد.

با این حساب درب های ایرانی با ساختار مشابه درب های ترک بهترین گزینه در بازار هستند. بهترین جایگزین برای درب های ترک، درب ضد سرقت ایرانی می باشد. بهترین و جدیدترین انواع دربهای ضد سرقت فلزی را میتوانید همین حالا در فروشگاه پایون سفارش دهید. در این مقاله سعی می کنیم شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم. که بر خلاف درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی (آکاردئونی) دارند که اشاره به این مطلب ضروری میباشد که باید درب مورد استفاده قرار گرفته از استانداردهای این محصول بر خوردار بوده و از درب های متفرقه با ابزار یراق معمولی نباشد و در همه جهات دارای استاندارد جهانی این محصول باشد که در ادامه اشارات و راهنمایی هایی در خصوص خرید این محصول و مد نظر قرار دادن چند نکته اساسی در هنگام انتخاب آن کرده ایم.متاسفانه مرجع دقیق و کاملی در مورد درب های ضد سرقت و اشنایی آن در دسترس عموم نیست و متاسفانه اندک شرکت هایی از این نا آگاهی مردم سو استفاده کرده و درب های در شکل و شمایل درب های ضد سرقت را به عنوان درب ضد سرقت به فروش میرسانند که از چند و یا حتی هیچکدام از استاندارد های این گونه درب ها بر خوردار نبوده و دارای ایمنی معمولی در حد درب های معمول و ضد سرقت میباشند به طور مثال در میان دو رویه درب هیچ گونه ورق فلزی به کار نرفته باشد که با چشم و نداشتن آگاهی در این خصوص فهمیدن آن بسیار مشکل میباشد.در این مقاله سعی شده است تا حدودی به این مسئله پرداخته و آشنایی و نکات لازم را در خصوص این گونه درب ها در حد قابل قبولی ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید