قیمت و خرید درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت به دلیل آن که در ساختارشان از ورق های فولادی استفاده می شود به طور معمول از عمر مصرفی بالاتری نسبت به درب های چوبی برخوردار هستند . درب ضد سرقت چوبی زیبایی بیشتری نسبت به درب ضد سرقت فلزی دارد. به طور معمول اکثر افراد به دلیل زیبایی ظاهری درب چوبی این نوع درب را برای ساختمان خود انتخاب می کنند، اما دربهای فلزی هم می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشند. درب ضد سرقت لوکس یکی از بهترین ابزارها و تجهیزات برای جلوگیری از نفوذ سارقان و افرادی است که قصد ورود غیر مجاز به ساختمان شما را دارند. در ضد سرقت در مدل های مختلف و برای مکان ها و کاربردهای مختلف تولید می شوند. جنس لایه داخلی آن معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است. در ضد سرقت با رویه فلزی دارای طرح های مختلف و رنگ بندی متنوع می باشد که شما با مراجعه به صفحه این محصولات می توانید نمونه کارهای تولید و عرضه شده در راسان درب را مشاهده بفرمایید. درب های ضد سرقت دُرسام دارای یک سال گارانتی افت لولا ، رگلاژ ، هرگونه تابیدگی و تغییر رنگ روکش می باشند.

شاید مهمترین تفاوت بین درب داخلی ساختمان و درب ورودی ساختمان دستگیره های آنها می باشد و اصولا درب داخلی باید ضد سرقت هم باشد و کمتر مشاهده میشود که درب ورودی ضد سرقت هم باشد (هرچند که درب ورودی ساختمان شرکت اتحاد ضد سرقت هم است) و شاید هم این امر موجب می شود که ساختار درب به کلی تغییر نماید. قیمت هایی که در این سایت فروشگاه درب ضد سرقت رضوی می بینید را تلاش می کنیم همواره بروز نگه داریم هرچند به دلیل نوسانات بازار و غیر قابل پیش بینی ما شرمنده خریداران می شویم و هر چند روز یک بار مجبور به تغییر قیمت درب ضد سرقت می شویم. با توجه به شرایط بازار و عدم تعادل در کنترل قیمت های بازار، قیمت ها بطور مداوم در حال افزایش و یا نوسان است، این درحالی است که گروه کرال درب فارق از بخش زیادی از اثرات تورم بر بازار، قیمت های خود را تا حد امکان ثابت نگه داشته و همواره سعی بر این داشته که با کیفیت ترین درب های امنیتی را با مناسب ترین قیمت وارد بازار نماید. مهم ترین بخش مشتریان عزیزمان قیمت درب ضد سرقت است.

این درب ها که به درب رویه فلز نیز معروف هستند از مناسب ترین محصولات موجود در بازار می باشند. درب ضد سرقت لوکس از جمله محصولات پرطرفدار و پرفروش در بازار می باشد که با استفاده از طراحی خاص، تاج و روکوب، رویه زیبا و یراق آلات شیک استفاده شده در این محصول ظاهری بسیار جذاب به ساختمان می بخشد. اگر درب ورودی شما داخل ساختمان نیست و با مستقیم با هوای آزاد در ازتباط است بهترین درب های بیرونی برای آب و هوای گرم و خشک و رطوبت فایبرگلاس، آهن فرفورژه هستند تا در برابر تابش نور خورشید مقاوم باشند و به راحتی پوسیده نشوند چراکه پوسیدگی یکی از عامل های ضعیف کردن قدرت درب ضد سرقت در برابر مقاومت است. از جمله تجهیزات و راه کارها برای حفظ این امنیت می توان به این موارد اشاره داشت: استفاده از انواع دوربین مداربسته یا استخدام نگهبان تمام وقت، قفل های ضد سرقت مقاوم و همچنین نصب درب ضد سرقت. درب ضد سرقت در کنار وظیفه اصلی یعنی حفظ امنیت خانه و ساختمان، کاربرد های ویژه ای دارد.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی به جنس رویه درب و ابعاد آن بستگی دارد. قیمت درب ضد سرقت لوکس به فاکتورهای مهمی از جمله ابعاد درب، نوع جنس درب و یراق آلات به کار رفته در این درب ها بستگی دارد. علاوه بر قیمت درب، این موضوع که محل نصب درب ضد سرقت نیاز به تخریب دارد یا خیر نیز بر هزینه نهایی مشتری تاثیر گذار خواهد بود. طرح CNC اختصاصی و نامحدود با انتخاب روکش های متنوع و حتی بدون روکش با رنگ کاری سطح درب ، میتواند طیف نامحدودی از انتخاب را برای درب و چهارچوب در خدمت مشتری قرار دهد. درب ضد سرقت ایرانی اتحاد درب داخل ایران ساخته میشود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت میتواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد.این نوع درب های ایرانی از نظر ظاهری کاملا شبیه درب های ضد سرقت کشور ترکیه می باشند. بیشتر درب های ضد سرقتی که در بورس درب ضد سرقت تهران ارائه می شوند از متریال های ترکیه ای و کشور ترکیه وارد شده اند. درب ضد سرقت ترک اصل توسط کشور ترکیه وارد ايران می شود. در ضد سرقت همان طور که از نام آن متوجه می شوید، به دربی گفته می شود که از ورود سارقین جلوگیری کرده و در مقابل هر گونه تخریب و اهرم نمودن مقاوم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید