قیمت و خرید درب ضد سرقت

گرچه نصب درب ضد سرقت ترکیه ای هم بیشتر از ۱ یا ۲ ساعت زمان نمیبرد. در مراحل نصب نیز درب های ضد سرقت چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از ۱ یا ۲ ساعت زمان بر نخواهد بود. در مراحل نصب نیز درب های چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند . درب های ضد سرقت چینی از نمونه مشابه ترکیه ای سبکتر هستند؛ گاهی وزن یک درب ضد سرقت ترک دو برابر درب ضد سرقت چین مشابه است. شرکت چوب صنعت کیمیا پس از ۱۰ سال تجربه موفق در زمینه واردات و فروش درب های ضد سرقت از ترکیه و چین ارائه خدمات قوی پس از فروش مفتخر به کسب رضایتمندی عموم مشتریان خویش می باشد. کارادر با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکتهای برتر در زمینه تولید و فروش درب ضد سرقت شناخته می شود. برخی از شرکتهای ایرانی امکان استفاده از پوشش PVC را برای این نوع از دربها محیا کردهاند. از نظر قفل هم به طور معمول قفل مدلهای چینی گارانتی ندارند، در حالی که قفل درب های ترک و ایرانی داری گارانتی هستند.

در آخر این که به طور معمول نصب درهای ضدسرقت چینی آسانتر و سریعتر است. درب ضدسرقت را به طور ساده میتوان به این صورت تعریف نمود که ساختاری کاملا فلزی و مستحکم با پوششی از جنس چوب دارد. با استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان های نوساز علاوه بر بی نیاز شدن هر واحد از نصب انواع حفاظهای ناکارآمد می توان امنیت و ایمنی چندین برابر بیشتر را برای ساکنان آن ساختمان به ارمغان آورد که این امر با طراحیهای بسیار زیبای ظاهری امروزه کاملا توجیه پذیر شده است. این قفلها دارای چندین زبانه فولادی هستند که با چرخاندن کلید این زبانه ها در جهات مختلف در چهارچوب درب قرار می گیرند و مانع از باز شدن درب می شود حتی با ضربه های بسیار محکم. درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل: درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است. در درب های ایرانی و ترک معمولاً روکش از چوب یا مصنوعات چوبی ساخته شده و لایه فلزی که استقامت را ایجاد میکند، در پشت این لایه قرار دارد. قطعا هر یک از این شرایط نیاز به درب خاصی متناسب با آن شرایط و البته با قیمت متفاوت با سایر شرایط دارد.

درب های ضدسرقت می بایست به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب گردند برای مثال می توان از درب های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلیمتر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نمی باشد استفاده نمود. چهارچوب های درب ضد سرقت در ابعاد استانداردی ساخته می شود و در دو نوع ترک و چینی اندازه های آن با یک دیگر متفاوت است. تیم های نصب مجموعه درسی تمامی روزهای هفته، ائم از روزهای تعطیل و کاری نسبت به انجام نصب و اندازه گیری و حمل درب اقدام نموده و بدون محدودیت زمانی آماده خدمت رسانی به مشتریان ارجمند می باشد. ساختار کلی درب ضد سرقت دارای ورق های فولادی در خود می باشد، قفل و لولا ها در درب ضد سرقت که مهم ترین قسمت ایمنی درب می باشد دارای جنس درجه یک می باشد و نسبت به درب های معمولی بسیار مقاوم تر است. مهم ترین قسمت تشکیل دهنده چهارچوب ها لولای به کار رفته در آن است که در مدل ترک قابل مشاهده نبوده و در مدل چینی قابل مشاهده است، سارق برای نفوذ می تواند لولا را شکسته و به راحتی وارد خانه شود با طراحی درب ضد سرقت دیگر این امکان برای سارقین وجود نخواهد نداشت در ساختار این لولا یک پیچ طویل قرار داده شده که مانع از باز کردن پین ها و در نتیجه درب خواهد شد.

ما در مکان هایی مانند کارخانجات و کارگاه های خارج از شهر که سارقین امکان تخریب در را به راحتی دارند باید از درب های ضد سرقت با ویژگی های خاص استفاده کرد تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیرممکن ساخت. یک درب ضد سرقت اگر استاندارد ساخته شده باشد و مواد اولیه با کیفیت در ساختار آن به کار رفته باشد می تواند تا سالیان سال مورد استفاده قرار گیرد . منظور از استراکچر اسکلت یا شبکه فولادی کار گذاشته شده در داخل درب ضد سرقت است که دیگر اجزای درب بر روی آن سوار می شود. از اصلی ترین اجزای درب ضد سرقت می توان به چهارچوب اشاره کرد که خود از اجزای خاصی چون لولا، نوار لاستیکی، قاب زبانه و فضای خالی تشکیل شده است. منظور از فضای خالی فضایی است که برای ثابت نگه داشتن چهارچوب بر روی دیوار در نظر گرفته شده، نوار لاستیکی نیز برای عایق شدن چهار چوب در برابر گردو غبار و حرارت و صدا می باشد و قاب زبانه برای نگهداری زبانه قفل تعبیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید