قیمت و خرید درب ضد سرقت

برای اینکه بداینم درب ضد حریق چیست باید به این نکته اشاره کنیم که همانطور که میدانید با استناد به مبحث 3 مقررات ملی ساختمان ، درب ضد حریق استاندارد و ایمن دربی است که با انجام “” آزمایش درب ضد حریق استاندارد “” حائز شرایط مقاومت و محافظت در برابر حریق متناسب با محل استقرار خود باشد و همانگونه که احتمالا در جریان هستید مجموعهاي میباشد از عناصری شامل لنگه درب، چهارچوب، يراقآلات و ديگر اجزاءی كه مجموعاً یک درجه مشخص از محافظت در برابر حریق را تأمین مینمایند. توصیه به ما شما این است که در هنگام خرید درب ضد سرقت با افراد با تجربه مشورت و از فروشگاههای معتبر اقدام به خرید درب نمایید. قیمت درب ضد سرقت چینی معمولا از همه انواع درب کمتر است و به عنوان درب ضد سرقت ارزان، شناخته شده است. درب ضد سرقت ترک اصل از نوع ضد دیلم یکی از فعالیت هایی است که توسط آتاک درب ضد سرقت انجام می گردد. اگر شما بخواهید از فروشگاه های موجود در سطح شهر خرید نمایید مجبور هستید از خیابانی به خیابان دیگر روانه شوید تا از تمام مدل های در ضد سرقت دیدن بفرمایید و محصول مورد نظر خود را بیابید.

برای نصب حتماً باید از یک نصاب درب ضد سرقت کمک بگیرید تا درب به درستی نصب و رگلاژ شود. این شبکه بندی آهنی یکی از اساسی ترین پایه های امنیت در درب ضد سرقت است. ارزان بودن این درب ها به معنای فاقد کیفیت بوده آنها نیست، کلمه ارزان در این بخش، به معنای مناسب بودن قیمت ها نسبت به سایر وارد کننده ها و یا تولید کننده های درب های امنیتی است. گروه کرال درب یکی از وارد کننده های درب های ضد سرقت ترک، و تولید کننده های برخط درب ضد سرقت ایرانی است، لیست قیمت درب ضد سرقت را میتوانید از طریق پشتیبانی این وبسایت دریافت نمایید، قطعا با مقایسه قیمت های شرکت کرال درب، میتوانید به مناسب بودن قیمت های درب های امنیتی کرال درب مطمئن شوید. حتما شما تبلیغات دربهای ضد سرقت چینی را در سطح شهر و با در اینترنت مشاهده نموده اید . استراکچر درب ضد سرقت به طور معمول از کلاف فلزی، کمربندهای فلزی و صفحه ی فولادی تشکیل می شود که بر روی آن رویه های چوب مختلف با رنگ های درجه یک قرار میگیرند به همین منظور است که درب شما ضد حریق و ضد سرقت میشود.

یکی دیگر از آیتم هایی که درهای ضد سرقت می بایستی نسبت به درب های معمولی داشته باشد این است که استانداردهای لازمه هنگام وقوع آتش سوزی و زلزله رانیز برخوردار بوده تا مانع کمک رسانی نیروهای امدادی نباشد. جدای از کارشناسان فروش، هر فروشگاه آنلاین با معرفی کامل محصولات خود راهنمایی کاملی را برای شما گذاشته است که می توانید با مطالعه کامل این موارد اطلاعات تکمیلی جهت خرید محصول مورد نظر خود را داشته باشید. استفاده شود. اگر قصد خرید درب ضد سرقت برای مناطق سرد و کوهستانی خود دارید با کارشناسان اتحاد درب در تماس باشید. رویه درب ضد سرقت از لحاظ بصری و زیبایی از موارد اصلی در انتخاب آن محسوب می شود. اما قیمت درهای ضد سرقت ترک، ایرانی و چینی هم ثابت نیست و بسته به کیفیت مصالح و یراقآلات و نیز ساختارشان میتواند متفاوت باشد. حتی میتوان برای ایجاد امنیت بیشتر انواع قفل دیجیتال که دارای سیستم اعلان حریق و سرقت هستند را بر روی این دربها نصب نمایید. اما اگر بخواهیم منصف باشیم، باید بگوییم که عمده ی این درب ها دارای کیفیت مناسبی نبودند.

همچنین نکته مهمتر در مورد امنیت دربهای ضد سرقت این است که باید دربی که خریداری مینمایید دارای استانداردهای لازم باشد. اکثر درب های ضد سرقت موجود در بازار از دو نوع قفل های کالی (کاله) یا داف استفاده می کنند. متاسفانه اخیرا مدل های تقلبی قفل کاله در بازار زیاد شده. یکی از با کیفیت ترین انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران، درب ضد سرقت ترک است. درب لابی ضد سرقت از جمله دربهای لوکس در بازار است. مقاومترین درب در برابر آب دربهای فایبرگلاس (GRP) میباشند.در تنوع طرح و رنگ محدودیتی ندارند و علاوه بر ضد آب بودن استحکام بالایی نیز دارند. یکی از اصلی ترین اجزا تشکیل دهنده درب ضد سرقت، شاسی و متریال اصلی درب ضد سرقت است و تمامی اجزا دیگر درب بر روی آن نصب می شوند. قفل های هوشمند به قفل هایی گفته میشود که بر روی درب ضد سرقت نصب میشوند و احتیاج به کلید ندارند و با سیستم های مختفلی نظیر اثر انگشت و کارت عمل میکنند در تمامی این قفل های هوشمند منبع تغذیه در خود درب نصب شده ونیازی به برق ساختمان ندارند. ابعاد درب ضد سرقت دارای دو نوع تقسیم بندی می شود که سازندگان ساختمان باید قبل از ساخت فریم انتظار به آن توجه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید