قیمت و خرید درب ضد سرقت

توصیه به ما شما این است که در هنگام خرید درب ضد سرقت با افراد با تجربه مشورت و از فروشگاههای معتبر اقدام به خرید درب نمایید. برای نصب حتماً باید از یک نصاب درب ضد سرقت کمک بگیرید تا درب به درستی نصب و رگلاژ شود. اگر قصد بازسازی منزل و تعویض درب های قدیمی منزل با درب ضد سرقت را دارید شرکت چوب صنعت دریس این کار را برای شما انجام میدهد. به همین جهت توصیه میشود حتی با وجود خرید درب ضد سرقت باز هم مسائل امنیتی را رعایت نمایید. در های ضد سرقت ترکیه دارای چهارچوب کشویی به قطر ۲ میلی متر که از ۱۸ سانت به ۲۴ سانت قابل تنظیم می باشد. از درب اتاق گرفته تا درب سرویس بهداشتی و انواع درب آکوستیک و ضد صدا. متاسفانه در بسیاری از درب ها از این عایق ها استفاده نمی شود و به سادگی گفتگو و صدا های داخل منزل در فضا های مشاع ساختمان شنیده می شود.

اما در مورد تفاوت درب های ترک با دربهای ضد سرقت ایرانی این نکته را باید متذکر شویم که درب های ایرانی از لحاظ ظاهری و کیفیت خود را بسیار نزدیک به درب های ضد سرقت ترک کرده اند. خود این روکش ها هم تفاوت قیمت زیادی با هم دارند. روکش درب برعکس بقیه قسمت های آن کاملا در دید است و از این رو عده زیادی از افراد به فکر شیک و لوکس بودن آن هستند و زیبایی این بخش از همه قسمت های دیگر درب مهم تر است. بخاطر اقبال زیادی که برای خریداری درب های با کیفیت و قفل های امن تر وجود دارد متاسفانه فروشگاه های زیادی اقدام به معرفی محصولات به ظاهر لوکس چینی بجای نمونه های ترک کرده و اقدام به فریب مشتریان میکنند. درب ضد سرقت راشا با ظرفیت سنجی بازار مصرف ایران و در نظر گرفتن نیازهای یک مصرف کننده ایرانی در کنار طراحی متناسب با فرهنگ اصیل آریایی توانسته درب ضد سرقت ایرانی با کیفیت را به صورت انبوه تولید نماید و علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی اقدام ، به صادرات به کشورهای همسایه نیز نماید. با افزایش درخواست خرید درب ضد سرقت تولیدکنندگان سعی کردهاند بهترین و متنوعترین مدلها را تولید نمایند تا از این طریق موجب افزایش فروش این محصول شوند.

یکی از بخش های اصلی تامین کننده امنیت درب های ضد سرقت، قفل آن هاست. برای همه ما پیش آمده است که برای خرید وسیله ای به بخش مخصوصی از شهر مرجعه کرده ایم.جایی که بسیاری از فروشگاه های مخصوص هر وسیله ای در آن قسمت قرار دارند و میتوانید از از قیمت و طرح و رنگ ها آگاهی پیدا کنید. جزو بخش های پراهمیت درب ضد سرقت هستند. اما با تمام این تفاصیل نمیتوان گفت نصب درب ضد سرقت به معنای ایجاد امنیت صد در صدی برای شما است. هدف ما در این مجموعه استفاده از قفل های با کیفیت زیر نظر استانداردهای اروپا مانند قفل های ساخت شرکت کاله کلید ترکیه می باشد. چوب صنعت دریس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه فروش درب ضد سرقت و تولید درب چوبی، یکی از برترین برندهای این حوزه می باشد و خدمات نصب سریع درب و خدمات پس از فروش این شرکت در بین مشتریان زبان زد می باشد. مهمترین مساله در خصوص در ضد سرقت استفاده از قفلهای با کیفیت است. همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را میدهند فقدان هرکدام باعث میشود تا کار لنگ بزند اما یکی از مهمترین یراق آلاتی که در این درب وجود دارد قفل شب میباشد که برای شب ها و هنگام خواب تعبیه شده است و دارای یک زنجیر نیز میباشد و فقط کافیست که شما چفت آن را فشار دهید تا قفل شود و هیچکس نمیتواند به داخل وارد شود حتی اگر کلید هم داشته باشد این بود یکی دیگر از ویژگی های بارز امنیتی درب ضد سرقت.

درب ضد سرقت ترک به صورت مستقیم از کشور ترکیه وارد می شود اما درب های ضد سرقت ایرانی، مونتاژ ایران هستند و فقط مواد اولیه آن از ترکیه وارد می شود. همچنین میتوانید از انواع قفل دیجیتال و یا دوربین مدار بسته برای منزل خود استفاده نمایید. قفل درب ضد سرقت به راحتی باز نمیشود و یا امکان ساخت کلید برای این قفلها کار بسیار مشکلی است، به گونهای که اگر کلید را گم کرده و یا در منزل جا بگذارید، برای باز نمودن درب کار بسیار سختی را پیش رو خواهید داشت و به احتمال زیاد باید از یک قفلساز ماهر کمک بگیرید. از این رو احتمال ورود سارقین به منزل به شدت کاهش می یابد. در این دربها از ورقهای فولادی در بین رویههای درب ضد سرقت استفاده شده است که از بریدن درب جلوگیری میکنند. دلیل محبوبیت درب های ضد سرقت این است که در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن می باشند. به عنوان مثال همان طور که در توضیحات محصولات متنوع دُرناب مشخص است، استاندارد درب های این شرکت 115 در 215 سانتی متر است که نسبت به نمونه های مشابه از لحاظ ابعاد افزایش قابل توجهی داشته است تا میزان جذابیت، امنیت و ورودی بازشو نهایی که در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد، مفید و قابل توجه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید