قیمت و خرید درب ضد سرقت

در برابر حرارت کم مقاوت اند و برای درب ورودی اتاق خواب، آپارتمان و بعضی از دفتر ها استفاده می شوند. برای یافتن و پی بردن به این دلایل حتما با ما همراه باشید تا به طور کامل با مقوله ویژگی های این نوع درب ساختمانی آشنا شوید حتما به بخش های جالبی خواهیم رسید و مطمئن هستم که این مطالب و این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود که سطح اطلاعات عمومی شما را درمورد درب ضد سرقت بالا میبرد و از این به بعد وقتی کسی اسم درب ضد سرقت را که ببرد شما سیر تا پیاز جزئیات و کارکرد آنرا به فرد مقابل توضیح میدهید و مو به مو از ویژگی های مثبت درب ضد سرقت میگوئید و فرد را در خرید آن قانع میکنید و افراد را راغب میکنید که برای حفظ و ایجاد امنیت حتما درب ضد سرقت بخرند فرقی نمیکند که درب را برای چه مکانی استفاده میکنید میخواهد منزل باشد و یا اتاق مدیر عامل و یا یک اداره و شکرت دولتی همه مکان ها وفضاهای صنعتی و تجاری میتوانند از نعمت وجود آنها بهره ببرند ویک لایه امنیتی بسیار قوی را ایجاد کنند. یکی از نکات مهمی که اکثر خریداران درب های ضد سرقت هنگام خرید باید به آن توجه کنند، قیمت مناسب و امنیت این نوع درب ها می باشد.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه نمایید فروشگاهی است که قصد تهیه درب را از آنجا دارید. بهترین گزینه برای خرید درب ضد سرقت فلزی، درب ها با رنگ الکترواستاتیک می باشند. تفاوت دیگر این درب ها با یکدیگر در وزن آن ها است. توصیه به ما شما این است که در هنگام خرید درب ضد سرقت با افراد با تجربه مشورت و از فروشگاههای معتبر اقدام به خرید درب نمایید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی خرید اینترنتی درب ضد سرقت نیز با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است.برای دریافت قیمت در خرید اینترنتی درب ضد سرقت با ما تماس بگیرید. ابعاد درب: از دیگر مشخصاتی که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه نمایید، ابعاد درب است. یکی از مشکلاتی که در خرید اینترنتی درب ضد سرقت وجود دارد، عدم توانایی لمس کردن جنس و رویه درب ضد سرقت توسط مشتریان قبل از خرید می باشد، در واقع این مشکل به ماهیت مجازی بودن اینترنت مرتبط است.

درب ضد سرقت نسبت به درب های عادی از مقاومت بیشتری برخوردار است و از لحاظ دوام و استحکام بسیار بالاتر است .در درب ضد سرقت معمولا داخل لنگه در، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارد که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می کند و در صورت ممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند. ضخامت ورق فولادی در هسته درب، اصلی ترین تفاوت درب ها است. مهم ترین فاکتور که موجب ایجاد تفاوت در ظاهر و قیمت درب های ضد سرقت شده است، روکش درب می باشد. رنگ درب: یکی دیگر از عوامل ایجاد تفاوت در ظاهر درب ها، رنگ آن ها می باشد. همانطور که گفته شد نصب در ضد سرقت کار آسانی است اما ممکن است هنگام نصب به مشکلاتی بر بخوریم که انجام کار را کامل کنسل کند و باعث ایجاد درد سر شود. درب ها با توجه به محلی که قرار است در آنجا نصب شوند دارای ابعاد مختلفی می باشند. درب سرویس بهداشتی و حمام دارای رویه ای بی اس می باشند و در مقابل رطوبت و پوسیدگی بسیار مقاوم هستند. روکش فلزی در مقابل تابش مستقیم نورخورشید و رطوبت بسیار مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی، پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شوند.

رویه درب ضد سرقت چینی به صورت فلزی (استیل) با رنگ کورهای الکترواستاتیک است، اما روکش ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیمبندی میشود. با توجه به تنوع محصولات و فروش درب ضد سرقت بطور کلی دربها به تولید درب های ضد سرقت با روکش های چوب طبیعی اعم از چوب راش ، گردو و ملچ تقسیم بندی می شود. گران ترین مدل درب ضد سرقت با روکش چوب طبیعی است که دارای ظاهری بسیار لوکس و کیفیت بالا می باشد. لازم به ذکر است که هر درب دارای دو قفل مجزا می باشد. قطر لنگه درب ۷ سانتی متر بوده و دارای قفل های ۱۴ زبانه مولتی لاک می باشد . 4 استفاده کنید تا مقاومت خوبی برای درب و اتصالات داشته باشد و همچنین ابعاد داخلی چارچوب باید یک سانتی متر از چهار طرف درب بزرگتر باشد. ابعاد درب ضدسرقت ترک، به صورت استاندارد پشت تا پشت چهارچوب، 210 در 113 سانتی متر است و بعد از نصب کاور پشت تا پشت 212 در 116 سانتی متر میشود. همچنین نوع روکش درب موجب شده یکی از بهترین گزینه ها برای نصب به عنوان درب ورودی ساختمان، مانند درب ورودی لابی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید