قیمت و خرید درب ضد سرقت

از مراکز فروش درب ضد سرقت در تهران و ایران می توان به فروشگاه راشا درب، راسان درب، درب امن و اتحاد درب اشاره نمود. درب های تولید شده در اتحاد درب دارای سرتیفیکیت ضد دزد از کشور انگلیس می باشد. دربهای ضد سرقت ترک بدلیل نحوۀ ساخت دارای کیفیت خوبی بوده و در بورس درب ضد سرقت تهران یکی از گرانترین دربها به شمار می آید ؛ متاسفانه هر وارد کننده نرخ دلخواه خود را روی درب ضد سرقت ترکیه ای می گذارد . شیوه ساخت درب هم مانند هر کالای دیگر در کیفیت محصول نهایی و قیمت آن تاثیر گذار است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تفاوت درب ضد سرقت و درب معمولی چیست؟ برای درب ضد سرقت برجسته که به صورت سفارشی تولید شده باشد می توان از انواع قفل مولتی، چنگکی و.. این تعداد تا 14 زبان نیز در قفل های مولتی می رسد. با یکدیگر تفاوت دارند که هرکدام از این ها باعث به وجود آمدن ویژگی های مختلفی برای این درب ها شده است. خرید در ضد سرقت ضد آب از مهم ترین دغدغه افرادی است که می خواهند از این درب ها به عنوان درب لابی و یا درب ورودی ساختمان استفاده نمایند.

بیشتر افرادی که علاقمند خرید این درب ها هستند علاوه بر امنیت به زیبایی آن نیز توجه زیادی دارند. در صورتی که افراد اقدام به باز کردن پین های لولا کنند این پیچ لولا مانع از باز شدن درب خواهد شد. است. این موارد در طرح های مختلف به کار میروند به عنوان مثال درب های ضد سرقت هوشمند دارای چشمی های اتوماتیک و … بعضی از قفل ها دارای تعداد زبانه های بیشتر از 6 عدد معمولی درب ضد سرقت هستند. قفلی که در درب ضد سرقت به کار می رود از نوع گاو صندوقی بوده و از زبانه های آن از چهارجهت داخل چهارچوب وارد شده و قفل می شود. بلکه مهم ترین مساله برای خرید در ضد سرقت امن تهیه درب از یک فروشگاه معتبر است که دارای مرکز پخش مشخص و نمونه کارهای زیاد است. کلیه درهای اتاقی تولید شده در راشا درب دارای کلاف داخلی چوب روسی و عایق بندی می باشد. همه افراد تفاوت درب ورودودی ساختمان با درب داخلی ساختمان را میدانند اما بعضی جاها مشاهده میشود که از درب داخلی ساختمان برای درب ورودی ساختمان استفاده کرده اند که این کار اشتباه است زیرا درب مخصوص هر مکانی باید قابلیت ها مخصوص و حتی طرح و رنگ و جنس مخصوصی داشته باشد.

به همین جهت در این مطلب به مقایسه درب ضد سرقت و درب معمولی می پردازیم. در ساختار درب های چوبی معمولی هیچگونه فلزی به کار نرفته است. استفاده از دو لولای باکیفیت در درب های برجسته نیز یکی دیگر از مشخصات این درب ها می باشد ما برای اینکه درب ها با امنیت باشد و بتواند بدون هیچ نقصی به کار خود تا چندین سال ادامه بدهد از لولا های با کیفیتی که ساخته شده مهندسین توان مند شرکت درب مهدی است استفاده کردیم که قادر است وزن بسیار بالایی را تحمل کنند و به سادگی خراب نشوند. اولین تفاوتی که در این درب ها به چشم می خورد در نوع چارچوب های آن ها است. جنس موادی که درب های معمولی از آنها ساخته می شوند، معمولا MDF یا چوب ماسیو است و با توجه به کیفیت چوب مورد استفاده، برای سطح بیرونی درب نیز از روکش همان چوب استفاده می شود. برای زیبایی این درب ها نیز از رنگ پلی استر یا نیم پلی استر استفاده می شود. با افزایش درخواست خرید درب ضد سرقت تولیدکنندگان سعی کردهاند بهترین و متنوعترین مدلها را تولید نمایند تا از این طریق موجب افزایش فروش این محصول شوند. آیا خرید اینترنتی درب ضد سرقت روشی مطمئن میباشد؟

معمولا 8 میلیمتر کمترین ضخامتی است که درب ضد سرقت برجسته دارا می باشد. لازم است دقت نمایید که محصولات مشابه ترک در بازار زیاد هستند ولی قیمت محصولات خوب در سطح بالاتری میباشد. شما با مراجعه به یک فروشگاه معتبر ،با اطمینان خاطر می توانید با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب تهیه نمایید. با توجه به ضخامت برجستگی درب های ضد سرقت قیمت این گونه درب ها نیز افزایش می یابند. با تولید انواع این درب ها با ویژگی ها و مزیت های مختلف انتخاب این محصول در بازار به امری سخت تبدیل شده است. یکی از تفاوت های مهمی که بین درب ضد سرقت و درب معمولی وجود دارد قفل است. افرادی که علاقمند داشتن درب های سنگین هستند می توانند از این درب ضد سرقت برجسته استفاده نمایند. به همین دلیل بهترین نام برای این نوع از درب ها، درب ملامینه یا به طور دقیق تر، درب HDF می باشد. روکش درب های ضد سرقت نیز می تواند چوبی یا فلزی باشد، که بر اساس نوع روکش به دو مدل درب ضد سرقت فلزی و درب ضد سرقت چوبی تقسیم می شوند. برای آنکه از خانه خود به نحو احسن مراقبت کنید لازم است که قفل استفادهشده مدرن و پیشرفته باشد تا بهراحتی توسط دزدها باز نشود.

0 دیدگاه دربارهٔ «قیمت و خرید درب ضد سرقت»

دیدگاهتان را بنویسید