قیمت و مشخصات در ضدسرقت

ضخامت ورق به کار رفته در چهارچوب باید به گونه ای باشد که از مقاومت کافی در برابر وزن زیاد درب برخوردار باشد. بسیاری از دربهای ضد سرقت نیز کار مونتاژ شرکتهای ترک را انجام میدهند. بنابراین استقاده از درب ضد سرقت بر اساس ابعاد و اندازه های استاندارد می تواند تا حد زیادی به امنیت و زیبایی ساختمان کمک کند. این درب ها دارای ابعاد بزرگتری نسبت به دربهای آپارتمانی هستند و معمولاً به صورت یک و نیم لنگه، دو لنگه و سه لنگه در بازار موجود است. این دربها دارای دو ابعاد استاندارد 110 و 105 سانتیمتر در 210 سانتیمتر می باشد، که اندازه درب ورودی بدون احتساب چهارچوب بین 92 سانتیمتر تا 96 سانتیمتر است. از واکسهای کفشی که در بطری با درب مخصوص عرضه میشوند نیز برای پوشاندن سریع سطح چوبی که پر از لکه شده باشد استفاده کنید. ابتدا رژلب را با کمی پنبه یا دستمال کاغذی روی لکه بمالید و بعد با مخلوط خاکستر سیگار و روغن مایع جلا دهید.

درب ضد سرقت ویلایی که اینگونه از درب ها نیز دارای تنوع مدلی بسیار بالایی با ویزگی های ساختاری بسیار پیچیده و مقاوم ساخته شده اند درب ضد سرقت ویلایی به دو صورت ساخته و روانه بازار می شود در مدل اول که یک درب نیز می باشد سعی می شود از یک لنگه تا ضد سانتی متر استفاده شود و در کنار آن نیز از استراکچر های مانند فلز و شیشه و الومینیوم استفاده می شود اما در مدل دوم درب ضد سرقت ویلایی بحث کمی متفاوت می باشد این درب ها از دو لنگه ساخته شده است و از هیچ گونه کتیبه در کنار آن استفاده نمی شود. حلقه های سفیدی که در اثر گذاشتن لیوان بر سطوح چوبی ایجاد شده اند را با کمی رژلب مناسب رنگ کنید. برای تمیز کردن درب ضد سرقت با روکش چوبی و ورق رنگ از براق کننده استفاده کنید. پس از هربار شستشو درب ضد سرقت را به خوبی خشک کنید زیرا رطوبت به آن آسیب می زند. حفاظ درب آکاردئونی ضد سرقت طرحهای گوناگونی دارند از ساز آکاردئون گرفته شدهاند و جهت جلوگیری از هدررفت فضا بسیار مناسب میباشند .

اما با تمام این تفاصیل نمیتوان گفت نصب درب ضد سرقت به معنای ایجاد امنیت صد در صدی برای شما است. البته حفاظهای ساختمان انواع مختلف و متعددی دارد اما حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل ساختار و پیچیدگیهایی که دارند یکی از پرفروشترین حفاظها در بازار محسوب میشوند. از انواع مختلف این محصول می باشند. در گذشته فقط کشورهای خارجی درب امنیتی تولید می گردند، اما امروزه بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی گامی در راستای خودکفایی برداشته اند. اما دررب های رزینی یا شیشه ای نیازی به براق کردن و واکس زدن ندارند. برای جلا دادن و براق کننده درب ضد سرقت چوبی به وسیله کیلر و سیلر باید در ابتدا درب ها را به خوبی سمباده بزنید تا سطح کار صاف و تمیز شود . بعد از اینکه محلول سیلر و تینر روی درب خشک شد مجدد آن را باید سمباده بزنید و با یک دستمال مرطوب اضافات چوب و سایر مواد را از روی درب پاک کنید. برای شستن دستگیره ها نیز باید به جنس آنها دقت کرده و شوینده ی مناسب را انتخاب کنید. جنس درهای ضد سرقت بر اساس استانداردهای موجود، ضد حریق است. درب های معمولی از جنس چوب بوده و روی آن دو لولا نصب می شود.

درب های معمولی به دلیل نداشتن امنیت و عایق کاری لازم، صدای داخل خانه را به راحتی به بیرون و یا صدای بیرون را به داخل منتقل می کنند. علاوه بر آن، با وجود قفل، میله، نرده و همه این ها سارقان با داشتن ابتدایی ترین مهارت به راحتی می توانند درب خانه را باز کنند. از آن جایی که حفظ امنیت یکی از مهم ترین موضوعاتی است که هر کسی آن را در گوشه ای از ذهن خود دارد، سعی می شود که حتما با ابزارهای لازم، امنیت به بهترین شکل ممکن فراهم گردد. مراقب درب های شیشه ای و پلاستیکی باشید زیرا به راحتی آسیب می ببیند همچنین از محکم باز و بسته کردن آنها نیز خودداری کرده و سعی کنید سالی یکبار وضعیت درب ها را بررسی کنید. بنابراین دسترسی به لولا ها و باز کردن قفل های این نوع درب ها برای سارقان بسیار راحت خواهد بود. معمولا درب های ضد سرقت با استفاده از کلید های کامپیوتری چند گانه تجهیز می شوند و امکان دسترسی به درون اتاق با استفاده از روش های متداول دور زدن قفل امکان پذیر نمی باشد.درب های معمولی و ضد سرقت شاید از یک متریال مشابه تولید شده باشند ولی معمولا مقاومت در متریال مورد استفاده در انواع درب های ضد سرقت از نوع بهتری می باشد و شما می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده داشته باشید.این نمونه از درب ها به دلیل اینکه از قطر بیشتری برخوردار هستند و نوع چینش متریال در این سری از درب ها با دقت بالاتری انجام می شود، مقاومت بالایی در مقابله با ورود های خشن داشته و می توانند گزینه ای مناسب برای شما به شمار روند.

دیدگاهتان را بنویسید