مهم ترین مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت چیست؟

اولین هدف شما از خرید در ضد سرقت، خرید درهایی است که تنها از جنس چوب نباشد و وسط آن لایه فلزی کار گذاشته شده باشد تا هم استحکام افزایش یابد و هم ایمنی و کارایی؛ در صورتی که از لایه فلزی خبری نباشد در واقع شما اصلا در ضد سرقت نخریده اید و تنها پولتان را هدر دادید. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد. افزایش ابعاد در طول و یا عرض درب باعث می شود تا قیمت درب ضد سرقت دستخوش تغییر شود. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر افزایش می یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت گردیده و از استانداردهای ویژه کیفیت این گونه درب ها برخوردار می گردد. درب های ضد سرقت ساخت این کشور مرغوب عایق صدا،رطوبت و حرارت هستند،در برابر برش و فشار مقاومند،در برابر وقوع حوادث غیر قابل پیش بینی مثل زلزله و آتش سوزی مستحکمند و همچنین دارای اسکلت از جنس فلز قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت ۱.۵ میلی متر با رنگ و طرح چوب طبیعی که ما بین آنها لایه پلی اورتان فشرده تزریق شده است .

8 – ایمنی لازم در برابر حریق و آتش سوزی های کوچک با استفاده از مواد نسوز در داخل درب . بیشتر دربهای ضد حریق به یک سیستم مغناطیسی زنگ خطر آتش سوزی متصل هستند که در هنگام آتش سوزی خود به خود بسته میشوند. درب ضد سرقت ایتالیایی که از بهترین انواع درب های ضد سرقت به شمار می آید به لحاظ ساختاری و مقاومت دارای کیفیت بالایی است. معمولا جنس ام دی اف بسیار پر طرفدار است و از گزینه هایی است که اول به چشم مشتری می آید. معمولادرب های ضد سرقت سفارشی دارای قیمت بالاتری نسبت به درب ضد سرقت پیش ساخته دارد. 3. واریز مبلغ وجه پیش پرداخت و ارسال سند واریزی برای شرکت. شرکت روماک در زمینه طراحی و اجرای مقاوم در برابر سرقت ایرانی با طراحی لوکس و ساختاری مطمئن فعالیت دارد. شیوه طراحی درب ضد سرقت به نحوی است که امکان عبور هوا به هیچ عنوان داده نمی شود و به این ترتیب در طولانی مدت شما انرژی کم تری برای تنظیم حرارت داخل خانه و به تبع آن هزینه کمتری پرداخت می کنید. همین کیفیت باعث شده كه بيشتر افراد از همین درب به عنوان گزینه اصلی انتخاب نمایند.

این مشکل تنها به جنس درب مربوط نبوده و به طراحی و شیوه نصب آن نیز مربوط است. انتخاب آن بر اساس بودجه، طراحی و استانداردها صورت می گیرد. در ادامه انواع لایه ها و قابلیت های در ضد سرقت مورد بررسی قرار می گیرد. به لایه های میانی درب ها دقت کنید و از وجود ورق فولادی میان دو طرف درب اطمینان حاصل کنید. همانطور که می دانید، این کشور در زمینه ساخت انواع لوازم خانگی و تجهیزات مربوط به ساختمان، دارای تولیدات با کیفیت و برتر در سطح جهان است. ارتفاع استاندارد درب ضد سرقت ترک در داخل کشور ترکیه معمولاً بین ۲۰۵ تا ۲۱۵ سانتی متر و عرض آن بین ۱۱۵ تا ۱۱۰ سانتی متر می باشد. رایج ترین سایز درب ضد سرقت چینی موجود در بازار ایران، ابعاد ۱۰۵×۲۱۰ سانتی متر می باشد. در آخر این که به طور معمول نصب درهای ضدسرقت چینی آسانتر و سریعتر است. باید آلیاژ فلز به کار رفته در چهارچوب ها کیفیت بالایی داشته باشد. اتصالات که با جوشکاری ورق های فلز را به هم متصل کرده باید از نوع جوش co2 بوده و تمیز کار شده باشد. به طوری که با وجود درزهای بسیار، امکان مقاومتی در برابر باد شدید وجود نخواهد داشت.

برخی درب های ترک اصل به جای یک ورق، دو ورق آهنی دارند که امنیت بیشتری را ایجاد می کند. با استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان های نوساز علاوه بر بی نیاز شدن هر واحد از نصب انواع حفاظهای ناکارآمد می توان امنیت و ایمنی چندین برابر بیشتر را برای ساکنان آن ساختمان به ارمغان آورد که این امر با طراحیهای بسیار زیبای ظاهری امروزه کاملا توجیه پذیر شده است. همچنین مشتریان با توجه به نیاز خود و بودجه در اختیارشان، قفل مورد پسندشان را انتخاب می کنند. چارچوب درب، کلاف و قفل های درب از جمله ی ابن موارد اند. به هنگام خرید درب ضد سرقت ضروری است تا به موارد فوق توجه نماییم؛ زیرا ساختار داخلی درب ضد سرقت ارزان از فولاد نبوده و به جای آن از ورقه آهنی با ضخامت کم استفاده شده است. برخی از درب ها دارای یراق آلاتی از جنس برنج یا استیل می باشند که این موارد می تواند بر قیمت و کیفیت درب ضد سرقت تاثیر گذار باشد. بعید نیست که حین یک طوفان شدید درب معمولی باز یا از جا کنده شود. شاید برخی محصولات خارجی مانند محصولات ساخت ترکیه گران تر و قیمت درب ضد سرقت ایرانی ارزان تر باشد اما این به معنی کیفیت خوب محصولات خارجی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید