مهم ترین مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت چیست؟

اگر درب شما دارای تمام مشخصه های یک درب استاندارد باشد ولی قفل باکیفیتی بر روی آن نصب نباشد دیگر هیچ امنیتی برای شما نخواهد داشت. اگر هر یک از این نکات به درستی رعایت نشوند، بدون شک روی امنیت، طول عمر و نحوه ی عملکرد درب های ضد سرقت تاثیر بسیار بالایی خواهند داشت. امنیتی که درب پرشده با پلاستو فوم ایجاد می کنند بسیار بیشتر است هر چند قیمت آن ها گران تر می باشد. ضخامت این چهارچوب باید ۱ میلیمتر و نیم یا بیشتر بوده و از جنس فولاد سخت یا آلیاژ مستحکم دیگری باشد. حتما در زمان خرید درب ضد سرقت به ابعاد چهارچوب قدیمی دقت نمایید تا نیاز به تخریب بیش از اندازه دیوار نداشته باشید . درب های معمولی و قدیمی ایمنی کمی دارند، اگر با پیچ گوشتی هم باز نشود، میتوان به راحتی با یک ضربه محکم اقدام به شکستن آن کرد که یک ویژگی منفی برای آن ها است. به طور مثال اگر قرار است درب را در بیرون از ساختمان مورد استفاده قرار دهید بهتر است از رویه چوبی استفاده نمایید که مقاوم در برابر رطوبت و تابش نورخورشید است. این درب های به دلیل استفاده از رویه فلزی، در مقابل رطوبت و نور مستقیم خورشید بسیار مقاوم هستند.

استراکچر درب ضد سرقت: استفاده از لایه های فولادی در بین دو لایه رویی این درب ها باعث مقاومت بسیار بالای در درب ضد سرقت شده است. در این مکانها بر حسب نوع کاربری انواع درب تک لنگه، یک و نیم لنگه و دو لنگه نصب می شود. سارقان تمام راه های ورودی به منزل شما را بررسی و همواره به دنبال راه حلی برای خرابکاری هستند پس توصیه می شود تمام جوانب امنیتی را رعایت نمایید و از نصب این درب ها به همراه سایر روش های امنیتی غافل نشوید. بنابراین توصیه می شود هنگام خرید این نوع از محصولات، رنگ فلز آن را متناسب با دکوراسیون محل مورد استفاده انتخاب نمایید. در این درب های ضد سرقت میتوان از فلز در درب استفاده کرد تا استحکام آن افزایش پیدا کند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با این درب به طور کامل آشنا شوید و بتوانید بهترین راه حل برای ایجاد امنیت برای منازل خود را انتخاب کنید.. شما می توانید جهت دریافت هرگونه اطلاعات در زمینه دربهای ضد سرقت در مدلهای برجسته، حک شده، فوق لوکس، لمینیت، لابی، فلزی و همچنین انواع دربهای داخلی، اتاقی و ضد حریق و در انواع برندهای ایرانی، ترکی و چینی و یا آگاهی از نحوه ارائه سفارش محصولات ما با دفتر مرکزی کارن درب تماس بگیرید.

در حال حاضر قفل برند کاله ترکی با کیفیت ترین مدل قفل برای این درب ها می باشد که به راحتی در بازار یافت می شوند. در حال حاضر درب های چینی و ایتالیایی به ندرت در بازار ایران یافت می شوند و حدود 2 سالی است که این درب ها از بازار جمع شده اند. پاخور یا آستانه استیل درب یکی از این موارد است. یکی از عوامل موثر بر روی قیمت درب ضد سرقت، نوع درب است. قیمت درب ضد سرقت یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب یک درب است. یکی از دلایل انتخاب این رنگ برای درب خانه این است که خانه روشن تر و دلباز تر به نظر می رسد. این دربها معمولا دارای وزنی بین 90 تا 120 کیلوگرم می باشند. هنگام فعال کردن این قفل، میله ای فلزی بین درب و چهارچوب قرار می گیرد که از باز شدن کامل درب جلوگیری می کند. در گذشته روی پروفیل چوب یک شیار به منظور چفت شدن لنگه درب ایجاد می شد و از این پروفیل، چهارچوب چوبی برای درب های اتاق استفاده می کردند.

قفل های این دربها بصورت تک قفله می باشد که به راحتی با اهرم نمودن قابل باز شدن می باشند به این دلیل که زبانه های استفاده شده در قفل این درب ها معمولا توخالی و بی کیفیت است. این دربها با استفاده از ساختار خود در برابر فشار، اهرم نمودن و بریده شدن مقاوم هستند. این درب ها دارای جنس های مختلفی می باشند که زیباترین و لوکس ترین این درب ها، درب لابی چوبی شیشه خور است. درب های ضد سرقت مختلفی در بازار موجود می باشند که توسط تولید کنندگان درب ضد سرقت در داخل و خارج از کشور ساخته شده اند اما همه این محصولات دارای کیفیت لازم نمی باشند. این درب ها دارای استراکچر فولادی و قفل های باکیفیت می باشند و در صورت نداشتن کلید به سختی می توانید درب را باز نمایید. ابعاد درب ضدسرقت: از مهمترین مسائل که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه نمایید ابعاد و سایز درب است.

دیدگاهتان را بنویسید