مهم ترین مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت چیست؟

اما این نوع دربها مقاومت و امنیت بالاتری نسبت به دربهای ضد سرقت چوبی دارند. اگر به دنبال درب ضد سرقت عالی، استاندارد و اصیل می باشید می توانید درب ضد سرقت ترک را انتخاب کنید البته حتما قبل از خرید بودجه خود را مشخص کنید زیرا دربهای ضد سرقت قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارند. اولین راه وزن درب هست که به صورت کلی دربهای کمتر از 60 کیلوگرم جزء دربهای بی کیفیت محسوب میشود، 70 تا 90 دربهای متوسط و دربهای 90 کیلوگرم و بالاتر جزء دربهای با کیفیت از لحاظ آهنکشی میباشد. نکته قابل توجه این که برخی دربهای چینی نیز کیفیت مناسبی دارند و میتوانند گزینه مناسبی برای خرید درب ضد سرقت باشند. قفلهای باکیفیت ترک که بر روی درهای ضد سرقت نصب میشوند، به سادگی قابل نفود نیستند. وجود یک ورقه فلزی بین دو لایه روکش درب که عموماً با یک اسکلت فلزی همراه میشود، دلیل مهمی برای بالا رفتن امنیت این دربهاست. نصب آسان درب های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود. تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند.

درب های ضد سرقت ایرانی از نوع چینی گران تر و با کیفیت تر و از نوع ترک ارزان تر هستند و موارد استاندارد را رعایت نموده اند دارای تنوع زیادی هم می باشند به همین دلیل محبوبیت زیادی دارند. درب های ایرانی هم معمولا در بازه متوسط به بالا دیده می شدند اما امروزه درب ضد سرقت ایرانی بازه قیمت بسیار زیادی دارند و از درب های ارزان بی کیفیت تا ارزان با کیفیت و اقتصادی (معمولی) را شامل می شوند و حتی درب های لوکس ایرانی هم تولید می شوند. روکش درب های ضد سرقت بر عکس چارچوب آنها تنوع بسیار زیادی دارد و در بسیاری موارد عامل تفاوت قیمت یک درب ضد سرقت گران از یک درب ضد سرقت ارزان، روکش یا رویه آنها است. به گزارش گروه رسانههای دیگر خبرگزاری آنا، درب ضد سرقت در بازار کشور تنوع بالایی دارند؛ کشور تولیدکننده، رنگ بندی، ساختار تشکیل دهنده درب و نیز انواع یراقآلات ازجمله مواردی است که موجب تنوع درهای ضد سرقت میشود و در هنگام خرید این دربها لازم است مدنظر داشته باشید. مجموع مواردی که گفته شد، میتواند دلایل کافی برای تعویق درب قدیمی با درب ضد سرقت باشد.

داخل همه دربهای ضد سرقت یک ساختار فلزی تعبیه شده است که شامل یک ورق فلزی و یک اسکلت فلزی است. درب ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهر مشابه دربهای شد سرقت ترک می باشند با این تفاوت که چهارچوب فلزی آن ها در ایران ساخته می شود. قفل های چینی معمولا به صورتی هستند که هر درب تنها یک قفل و یک کلید داشته باشد و با چرخاندن کلید در این یک قفل، حدود ۱۲ زبانه در چند جهت وارد چارچوب می شوند. تلاش و تلاش ما این است که قیمت درب ضد سرقت ارزان توام با کیفیت بالا باشد، اما هر ارزانی در هر جای قابل قبول نیست! مهم ترین قسمت درب ضد سرقت قفل می باشد.همانطور که در بالا ذکر شد قفل های درب ضد سرقت به گونه ای تعبیه شده اند که در صورت قفل شدن قابل باز شدن نمی باشند. چشمی دیجیتال در ضد سرقت، دستگاهی است که پشت درب ورودی آپارتمان، به جای چشمی های قدیمی نصب می شود و صاحب خانه می تواند با وضوح بالا، جلو درب را دیده و در صورت نیاز عکس برداری کند.برای درب ضد سرقت بهترین گزینه برای چشمی، استفاده از چشمی دیجیتال درب ضد سرقت است با نصب این دستگاه امنیت منزل و محل کار خود را چندینن برابر افزایش خواهید داد.

چشمی یک لنز کوچک در بخش میانی درب است که میتوان افراد پشت درب را بدون باز کردن درب مشاهده کرد. طبق استاندارد اروپا این دسته از درب های ضد سرقت ایتالیایی باید ۵۵ دقیقه در مقابل سرقت تحمل داشته باشد. با توجه به افزایش قیمت دلار و یورو در سال های اخیر قیمت این درب ایتالیایی بالا رفته و ممکن است در بازار به سختی در دسترس باشد. در حال حاضر درب ضد سرقت جزء اصلی ساختمان های در حال ساخت میباشد. به دلیل مقاومت بالای چهار چوب های فلزی در برابر ضربه، برای درب های ورودی ساختمان از چهار چوب فلزی استفاده می شود. امروزه باتوجه به معماری ساختمان ها درب منزل است که همان ابتدا نمای اولیه ساختمان را ایجاد میکند. در ادامه در رابطه با بهترین نوع درب ضد سرقت توضیحاتی را ارائه میکنیم. ما هیچ وقت خودمان و محصولات تولیدیمان را درجه یک دنیا ندانسته ایم ولی قطعا محصولات تولیدی درب مسلح و ضد سرقت تهران و چند تولید کننده ایرانی دیگر کیفیت بالاتر یا برابر با برخی برندهای ترک و چینی دارند و میتوانید با صرف هزینه ای کمتر محصول ایرانی بخرید تا در رشد و شکوفایی اقتصاد مریض کشورمان سهیم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید