مهم ترین مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت چیست؟

این گونه درب ها عایق صدا، حرارت و… درب های ضد سرقت به گونه ای ساخته شده اند که عایق گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز هستند. چندین سال است که درب های ضد سرقت در کشورمان رواج پیدا کرده است و سبب جلب توجه ساختمان سازان و پیمانکاران شده است. شاید تا چند سال گذشته، ما تنها وارد کننده درب های ضد سرقت خارجی بودیم، اما امروز به جایی رسیده ایم که می توانیم درب هایی با کیفیت ساخته و نیازهای داخلی کشور را تا جایی که امکان دارد، مرتفع سازیم. در سال های اخیر با وارد کردن قطعات ضد سرقت در کشور ایران، شرکت های ایرانی موفق به ساخت این گونه درب های ضد سرقت شدن که از کیفیت عالی برخوردار است. یکی از مهم ترین این موارد، قفل های درب شما است. پس از سپری شدن مدت زمان بسیار طولانی از استفاده پین های مختلف درب ضد سرقت ممکن است زنگ بزند، و روغن کاری می تواند گزینه مناسبی برای ترمیم این رخداد باشد. چگونگی طرح و شکل در هیچ اهمیتی ندارد، توجه داشته باشید حتی اگر درب ضد سرقت از سایز استاندارد برخوردار نباشد درب ضد سرقت شما باید کاملا درون چهار چوب جا بیوفتد و چفت شود.

از این رو توصیه می شود همراه با نصب درب ضد سرقت از سایر روش ها برای افزایش امنیت استفاده نمایید. و این عمل باعث بهود عمل کرد درب ضد سرقت بسیار مفید می باشد. ورقی که در داخل درب ضد سرقت به کار رفته است دارای بیش از 1 میلی متر می باشد که و دیگر نیاز به گفتن امنین و استحکام این نوع درب ها نیست، قفل درب های ضد سرقت شامل 11 زبانه است که در سه جهت متفاوت عمل میکنند. بهترین زمان سفارش درب ضد سرقت چه موقع است؟ فروشگاه آنلاین انواع درب های ضد سرقت ساخت کشور های ایران،چین و ترکیه در فروشگاه اینترنتی اتحاد درب.شما میتوانید هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری،درب مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مختلف موجود در سایت اتحاد درب سفارش دهید. یعنی ممکن است دو درب با تفاوت قیمت چند میلیونی، از چارچوب، لولا، قفل، ورق آهنی و به طور کلی امنیت مشابه ای برخوردار باشند اما همین تفاوت روکش توجیه کننده آن تفاوت قیمت چند میلیونی باشد. 1. معمولا برای مراقبت از درب ضد سرقت و جلوگیری از خراش ها و زنگ زدگی ها از روکش پودری استفاده می کنند.

به یاد داشته باشید با قیمتی که فروشگاه به شما داده است چک کنید که چه نوع از روکش در فاکتور ذکر شده است، روکشی که برای درب های معمولی استفاده می شود و یا روکش دور آلمینیومی می باشد. زیرا در هر صورت ممکن است سارقان راه حلی برای نفوذ به منزل شما پیدا کنند. در صورت رخ دادن این گونه مشکلات تعمیرکار درب های ضد سرقت می توانند اقدام به تعویض و یا تعمیر قفل درب ضد سرقت کند . کیفیت عالی درب ضد سرقت ترک باعث شده است که افراد را مایل به انتخاب این درب به عنوان گزینه اصلی خود کند. می باشد.همچنین با دارا بودن اسلکت فلزی با جنس عالی و دو روکش که از جنس سرد به ضخامت 1.5 ملی متر با طرح چوب طبیعی باعث شده است که در حوادث غیر قابل پیش بینی همانند زلزله و آتش سوزی مقاوم و مستحکم باشد. ضخامت ورق چهار چوب های درب ضد سرقت می بایست حداقل 5.1 میلی متر باشد و ضخامت ورق لنگه های درب 0.7 میلی متر باشد. درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی دارای درب به همراه چهارچوب فلزی می باشد و ضخامت چهارچوب فلزی دو میلیمتر از ورق های های هیدروکربن یا گالوانیزه می باشد که تمام این موارد توسط خانه آتش سازمان آتش نشانی مورد تاییده قرار گرفته است.

این درب ها به اندازه ای از کیفیت پایینی برخوردار است که می توان گفت شامل درب های ضد سرقت نمی شود. توجه داشته باشید که در مورد درب های معمولی، بیشترین اختلاف قیمت از رویه (روکش) درب حاصل می شود و از این رو می توان با یک بودجه متوسط هم یک درب کاملا ایمن خریداری کرد. آیا درب ضد سرقت را میتوان به عنوان درب ویلاها و خانه هایی با فضا باز انتخاب کرد؟ برای آنکه از خانه خود به نحو احسن مراقبت کنید لازم است که قفل استفادهشده مدرن و پیشرفته باشد تا بهراحتی توسط دزدها باز نشود. و با توجه به مقاومت خوب این مواد میتوان طرح ها و نقشهای دلخواه را با دستگاههای CNC روی محصول تراشکاری کرد.به گونه ای که از مقاومت آن کاسته نشود . البته یکی از عواملی که درب های لابی را گران می کند، اندازه نسبتا بزرگ آن ها است که در قسمت مربوطه به آن اشاره خواهیم کرد. این گونه درب ها شامل قفل های شب بند هم می باشد. ضمن این که کشور سازنده در هم روی قیمت آن موثر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید