موارد مهم در برگزاری تشریفات مجالس

کیفیت و قیمت سرویس هایی که به مهمانان شما عزیزان ارائه می شود را در نظر بگیرید، هزینه لیست ها در بر گیرنده ی پذیرایی ابتدای ورود، پذیرایی طی مراسم و هنگام شام است. با استفاده از خدمات تشریفات مجالس قبل از برگزاری جشن برنامه ریزی و زمان بندی بهتر و مناسب تری خواهید داشت ، به دلیل تنوع برای دیزاین و طراحی مراسم انتخابی آزادانه خواهید داشت ، بهترین آرایشگاه ها و آتلیه عروسی به شما معرفی خواهد شد ، طراحی سفره عقد با دیزاین های متنوع انجام خواهد شد ، برای تهیه لباس عروس و داماد مزون های معتبر به شما معرفی می شود و در عین حال این امکان برای شما فراهم می شود تا با توجه به سن، خلق و خو ، عقاید و روحیات عروس و داماد گروه موسیقی مورد نظر را انتخاب نمایید. در واقع به مجموعه پروسهی مهم و ضروری در برگزاری یک جشن باشکوه، در کنار حذف هزینههای اضافی و به کارگیری بهترین آیتمها در مراسم با یک برنامهریزی مناسب و اصولی، تشریفات مجالس گفته میشود. تشریفات پل با سال ها تجربه برگزار کننده مراسم تولد در سالن اجتماعات، باغ و ویلا با منو غذایی متنوع است.

در گذشته نیز چنین جشن هایی در ایران برگزار می شد اما در آن زمان چیزی به اسم باغ تالار و تشریفات عروسی و تشریفات مجالس وجود خارجی نداشت و اکثر مردم در خانه های خود این جشن های بزرگ را برگزار می کردند. اما دلیل اصلی اینکه جشن ها در گذشته در خانه ها برگزار می شد این نبود که محلی برگزاری جشن وجود ندارد بلکه خانه ها آنقدر بزرگ و وسیع بودند که به راحتی می شد تمامی مهمان ها را به منزل دعوت کرد و از آن ها پذیرایی به عمل آورد. اگر نقل و انتقال میهمانان بر عهده برگزار کننده مجلس است، حتما مطمئن شوید که هماهنگی های لازم برای اینکه انتقال میهمانان به موقع و سروقت صورت گیرد، انجام شده است. اگر مجلس از نوع سمینار، رویداد یا از این دست مجالس است، لیستی از ملزومات مورد نیاز مثل خودکار، نوت پد، بروشور و بطری آب را تهیه کنید و حتما آنها را زودتر تهیه کنید. آموزش هایی که تشریفات می بینند و برخورد حرفه ای آنها در هنگام ورود و خروج مهمان ها تاثیر زیادی بر قضاوتی که از شما می شود دارد. در میان موسسات برگزار کننده عروسی و مجریان برگزاری مراسم عروسی به جرات می توان گفت که فقط ده درصد از آنها مجوزهای لازم برای فعالیت اعم از شماره ثبت ، کد اقتصادی ، جواز ، تابلو برای فعالیت های خود را دارند و الباقی موسسات هیچ یک از این مجوزها را برای فعالیت ندارند .

بهعنوانمثال اگر قصد دارید که مراسمی را برگزار کنید که متعلق به مشتریان خاص و ثروتمند است، باید خدمات لوکس و ویژهای را ارائه دهید. تشریفات لوکس و خدمات مجالس مشیری دارای باغ تالار اختصاصی به مساحت ۳۲۰۰۰ متر واقع در گرمدره می باشد . باغ مذکور با مساحت ۱۵۰۰ متر در شرق تهران و در منطقه جاجرود واقع شده است.ظرفیت آن جهت پذیرایی از ۸۰۰ نفر مهمان در نظر گرفته شده است. یکی از مزایای سپردن مجلس نامزدی خود به موسسات خدمات تشریفات مجالس نامزدی این است که میزبان به هیچ عنوان دغدغه پذیرایی و دیگر امور مانند فیلم برداری، چیدمان و دکوراسیون سالن و یا ویلا و… حتما برای تشریفات مجلس یک برنامه دقیق لحظه به لحظه بنویسید و به آن پایبند باشید. یک میز پذیرش زیبا آماده کند. 24 ساعت یا 36 ساعت قبل از برگزاری مجلس لیست میهمانان را آماده کنید. آماده شدن آلبوم عروسی قطعا چندین هفته و حتی چندین ماه زمان می برد، و شاید شما دوست داشته باشید که پیش از آن چندتایی عکس نه چندان حرفه ای اما صمیمانه و خودمانی از خود و مهمانانتان داشته باشید. طرح و نقش های مختلف ظروف پذیرایی خیلی زیاد است و قطعا می توانید بهترین ها را کرایه کنید.

از جمله مهمترین خدماتی می باشدکه این موسسات تشریفاتی در قالب منو های متنوع با قیمت های مختلف و کیفیت های مختلف ارائه می دهند . انواع خدماتی که توسط موسسه تشریفات مجالس قابل ارائه هستند در ادامه توضیح داده می شوند. تشريفات لوكس ونوس جهت اجرای صفر تا صد مراسمات نامزدي، عقد، عروسي، تولد و سمينار متناسب با بودجه و سليقه شما در خدمت شماست تا بهترین خدمات مجالس در کرج را ارائه کند. یاکند به عنوان ارائه دهنده خدمات مجالس تهران و تشریفات مجالس تهران، یک مجموعه پیشتاز در این زمینه است که به صورت متمرکز در سرتاسر تهران بزرگ از غرب تهران و گرمدره تا شرق تهران و جاجرود فعالیت دارد. از این رو مجموعه هایی به وجود آمدند تا میزبان خانواده هایی باشند که فرزندانشان در حال ازدواج است. اما امروزه چیزی که باعث برگزار نشدن جشن ها در منازل شده است این است که در واقع بر عکس گذشته خانه ها به شدت برای این کار کوچک هستند و عملا امکان برگزاری یک جشن با تعداد زیادی از مهمان ها در آن ها وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید