پاسخ این سوال این است که برای همه جا

این درب ها مانند دیگر مدل های درب ضد سرقت وظیفه جلوگیری از نفود سارقان در خانه را بر عهده دارد، اما به علت روکش چوبی، ظاهر بسیار زیبایی دارد. این دربها در ورودی راه پله های فرار اضطراری نصب می شود و برای جلوگیری از انتشار دودهای سمی ناشی از حریق درزگیرهایی دورتادور درب را می پوشانند . دربهای ساختمانی به طور کلی به دو دسته درب ورودی ساختمان و درب داخلی ساختمان تقسیمبندی میشوند. باور اینکه هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی دلیل کیفیت نیست یک باور درست و بجاست اما به طور کلی میتوان گفت که تفاوت قیمت بسیار زیاد همیشه شبه بر انگیز بوده و جای سوال باقی میگذارد ! در واقع میزان کیفیت ماشین آلات تولیدی تعیین کننده مرغوبیت درب است. به زبان ساده در ساخت درب ضد سرقت متریال ، ابزار و یراق ، چوب ، و کیفیت و زیبایی و تمیز کاری و ابعاد درب ضد سرقت فاکتور هایی هستند که به نوعی تعیین کننده ی قیمت درب ضد سرقت میباشند. عامل پنجم تعیین کننده قیمت درب ضد سرقت زیرسازی و استراکچر درب است که پیش تر به آن اشاره کرده ایم و واضح مشخص است که قدرت و کیفیت میزان متریال کار شده در ساختار داخلی درب، اهمیت مستقیمی با قیمت درب می باشد.

در واقع درب های ضد سرقت ایرانی به نوعی تقلید از درب های ضد سرقت ترک یا چینی هستند و یا به صورت درب های مونتاژ شده هستند. در واقع مهمترین بخش آن همین ورقه ی فولادی است که توسط چوب یا MDF پوشانده شده است.خوشبختانه طرح ها و رنگ های متنوعی دارد که می توانید آن را با هر دکوراسیونی ست کنید. کارشناسان بازار درب آپارتمان ضد سرقت می گویند: اگر بخواهیم درباره کیفیت درب ضد سرقت موجود در بازار واقع بین باشیم هم اکنون درب های ضد سرقت ایرانی هم ردیف در های تولید شده ترکیه هستند اما در دراز مدت کیفیت و ماندگاری درب های ضد سرقت ترک حرف اول را در بازار می زنند. روزنه و یا چشمی ها یک لنز های کوچکی هستند که در درب های ضد سرقت قرار داده می شوند تا افراد بتوانند پشت درب را مشاهده کنند. این درب ها به دیلیل رویه فلزی که دارندف مناسب مکان هایی در محیط باز است که در مقابل آفتاب و رطوبت قرار میگیرد. در داخل درب ضد سرقت دو نوع متریال قرار دارد و قطعات و لوازم و یراق آلات مختلفی در ساختار آن استفاده شده اند تا در نهایت به یک ساختار امن برسد، یکی پلی اورتان که همان یونولیت نسوز خودمان است و دیگری بتن که باعث ایستایی و مقاومت بیشتر است و وزن درب هم بسیار سنگین می شود.

این کار در جلو گیری از هدر رفت انرژی بسیار موثر است. خب همان طور که از اسم درب ضد سرقت مشخص است ویژگی بارز این درب ها محافظت و ایمن ساختن ساختمان و منزل شماست. درب ضد سرقت ایرانی یا خارجی؟ اغلب مردم تصو می کنند که درب های ضد سرقت ایرانی کیفیت پایینی دارند و روی به درب های گران خارجی می آورند، در حالی که این درب ها کیفیت قابل قبولی دارند و نسبت به قیمت خود، گزینه مناسبی به شمار می روند. دب های ضد سرقت ترک به دلیل کیفیت بالایی که دارند، از محبوبیت بالایی در بازار برخوردارند. البته کمتر بودن قیمت قفل درب ضد سرقت کلیدی نیز در محبوبیت بیشتر آن ها، بی تاثیر نیست. در این حالت به راحتی همانند سایر درب های قدیمی می توان با استفاده از کارت های تلفن ، عابر بانک ویا فیلم های رادیولوژی درب را باز کرد.

افرادی که علاقمند داشتن درب های سنگین هستند می توانند از این درب ضد سرقت برجسته استفاده نمایند. قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بسیار گران تر از سایر درب های می باشد در صورتی که شما با بودجه ای کمتر می توانید انواع درب ضد سرقت ایرانی را با همین کیفیت و امنیت تهیه نمایید. درب ضد سرقت ایرانی در مقایسه با درب های ضد سرقت ترک کیفیت کمتر و در مقایسه با نسخه چینی کیفیت بالاتری دارد. که این طرز فکر تقریبا درست است زیرا درب ضد سرقت چینی با روکش hdf دارای کیفیت پایینی است و حتی از درب ضد سرقت ایرانی نیز قیمت کمتری دارد. باید توجه داشت به دلیل ماهیت ضدآب روکش PVC ساخته شدن یک پارچه درب از این محصول با تراشکاری بروی سطح این درب ، قابلیت ضدآب بودن آن به هیچ وجه ازبین نمیرود . علاوه بر آن قفل این درب ها از بیش از سه نقطه قفل می شوند و سارقان امکان باز کردن درب را نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید